0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на plamak
« Отговор #960 -: Март 06, 2012, 20:17:03 pm »
 Ей Плами,Честит Рожден Ден и от мен сладуранке :balk_19: :drunk:. Преди всичко да си ни здравичка,много щастлива и хайде вече да ни покажеш едно прекрасно :bfp:. Много те гушкам слънчице :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #961 -: Март 08, 2012, 16:13:10 pm »
Честит празник Пламъче!Да си жива и здрава,много щастлива!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #962 -: Март 08, 2012, 19:58:16 pm »
Re: Графиката на plamak
« Отговор #963 -: Март 08, 2012, 22:03:24 pm »
Честит 8ми март и рожден ден на петерици!!!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #964 -: Март 19, 2012, 18:36:52 pm »
 Плами ,къде се изгуби сладка :ask:?Съвсем ни забрави :balk_77:. Много късмет този месец миличка :crossfingers:. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #965 -: Март 23, 2012, 12:10:23 pm »
Бяхме извън града мила , посетихме и д-р Даскалов и сега в неделя пак имам запазен час.Правихме спермограма там и ни казаха, че за сега сме за инсеминаци ,но като направим всички изследвания ще се разбере какво е положението.Успех на всички ви дано пролетта ви  докара по едно сладко бебче!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #966 -: Март 23, 2012, 12:15:15 pm »
stiskam palci i da znae6 4e dr daskalov e neveroqten mn mi pomogna taka4e imai mu pulno doverie az sum negova pacientka:))


*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #967 -: Март 23, 2012, 19:46:35 pm »
Аз също останах с много добро впечатление и от него и от д-р Даскалова , дано всичко е наред на изследванията и да престъпваме към инсе.Благодаря за палчетата mirados, не зная твоята история , но се радвам че си намерила човека който да ти помогне.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #968 -: Март 25, 2012, 10:41:47 am »
Пламъче,Честит празник!Направили сте сериозна крачка и вярвам,че резултата няма да закъснее.Целувки! :D
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #969 -: Март 25, 2012, 14:09:08 pm »
Така е Гале сериозна крачка на която и беше времето , ние също се надяваме всичко да се случи скоро.Аз съм обнадеждена , може би защото съм очарована и от лекарите които посещаваме,днес отвориха нов кабинет за репродуктивни проблеми и нашите доктори са първите , които дойдоха в града ни.Днес почнахме и да следим фоликулчетата , имам си едно на 13мм в сряда пак ще ходя ,но при друг лекар ,за да не пътувам до Пловдив.И ако тук имаше по нормална организация можеше днес да успеем и цветна снимка да направим , но пък айде всяко зло за добро , остана да я направим следващия месец в Пловдив.Успех на всички !
Re: Графиката на plamak
« Отговор #970 -: Март 27, 2012, 21:24:29 pm »
Много успех мила, ще стискам силно палци всичко да е наред и мечтата ви скоро да стане реалност osi_9 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #971 -: Март 27, 2012, 22:59:01 pm »
Пламъче взели сте нещата в ръце оттук на татък с малко късмет  всичко ще се получи
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #972 -: Март 28, 2012, 10:20:16 am »
Благодаря ви момичета дано всичко върви безпроблемно за да може скоро да се радваме на добрия резултат.Аз днес имам час, да  видим колко е пораснало фоликулчето, стискайте палци да няма проблеми и за ову.Хайде дано пролетта докара много бебчета тук.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #973 -: Март 28, 2012, 20:25:15 pm »
Здравейте момичета , аз минах през доки и ми каза, че фоликула се е пукнал или тази сутрин или вчера , а аз очаквах да е следващите дни.Каза че всичко е нормално и няма нищо притеснително , другия месец като отида и при д-р Даскалов за цветна снимка  ще чуя е неговото мнение.Стискайте палци всичко да е наред. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #974 -: Март 29, 2012, 16:42:03 pm »
стискам  ги мили4ка и те  о4акваме с добри новини :goodluck: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на plamak
« Отговор #976 -: Март 30, 2012, 01:41:39 am »
 :goodluck: успех стискаме палци мила
Re: Графиката на plamak
« Отговор #977 -: Март 30, 2012, 20:33:31 pm »
 Много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и от мен Плами.Успех миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #978 -: Април 04, 2012, 13:04:04 pm »
Благодаря ви за подкрепата момичета.Аз наминавам на бързо да ви информирам как стоят нещата за сега.Днес се консултирах и с ендокринолог имам инсулинова резистентност , назначи ми Сиофор, предстоят ми още изследвания стискайте палци да няма други проблеми.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #979 -: Април 04, 2012, 17:42:23 pm »
Плам,как ти откриха инсулиновата резистентност-случайно при едно от всичките изследвания или ти чувстваше нещо,и ако е така,какво усещаше?Извинявай за въпроса,но наистина ме интересува.Има ли общо с кръвната захар?Дано всички други изследвания са ок,стискам ти палци. :)
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!