0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на plamak
« Отговор #620 -: Октомври 10, 2011, 21:37:31 pm »
Plamak :hug2: :balk_21:
Красиfile:///
Re: Графиката на plamak
« Отговор #621 -: Октомври 10, 2011, 21:47:17 pm »
Слънчице..преди година забременя сестрата на моя съпруг,преди шест месеца забременя жената на моя брат,през това време навсякъде /особено пролетта и лятото/ виждах бременни..А ние се лутахме по болници..
Когато брат ми и жена му дойдоха да ни съобщят,аз не издържах и отидох на балкона с извинението ,че ми е малко лошо..плаках ,много плаках..така ми се надуха очите,че и на работа ме беше срам да отида.

Искам да ти кажа,че минаваме през това,защото явно ние можем да преминем през това изпитание.Защото ние сме по-силни..и можем да издържим на това..през което минаваме,а някои хора не могат.
Нещата ще се случат миличка,защото си уникално добър човек ,без да те познавам и защото отлично знам,че ще бъдеш невероятна мама!
Много те целувам и ще чакам добри новини от теб.Бъди силна,както винаги.
Извинявам се за малко по-емоционалния пост!
 
:good_post: Всичко ще е наред Пламъче,спокойно и вярвай! :bighug: :crossfingers: :balk_104:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #622 -: Октомври 11, 2011, 00:14:25 am »
Обещавам да се изправя и да се боря , но става все по трудно колкото минава времето за жалост.
 jolie16 много благодаря за написаното , знам как си се чувствала и аз не веднъж съм изпадала в тия моменти , в които се радваш че близък човек ще си имат бебе , а същевременно толкова да те боли че при теб това липсва.Да може би си права че сме силни и ще  се справим ,за това, това изпитание се поднася на нас , но защо поне веднъж не стане нещо лесно , все ли трябва да сме силни и ние искаме поне веднъж да сме слабите и нещо което искаме силно да стане с лекота , но няма и няма.
Всички сме заедно тук с една цел и рано или късно ще я постигнем , просто няма да се отказваме, колкото и да ни струва това. :bighug: :bighug: :grouphug2: :grouphug2:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #623 -: Октомври 11, 2011, 09:09:45 am »
Ха така, Пламъче! Така те искам - с надежда напред! Ето, идва новият ловен сезон! Гответе се мъници  :sperm2: , ще ви изловим този месец  :fishing: ! Дай Боже! Нов цикъл - нов късмет, Пламъче! Успех!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #624 -: Октомври 11, 2011, 09:23:03 am »
Обещавам да се изправя и да се боря , но става все по трудно колкото минава времето за жалост.
 jolie16 много благодаря за написаното , знам как си се чувствала и аз не веднъж съм изпадала в тия моменти , в които се радваш че близък човек ще си имат бебе , а същевременно толкова да те боли че при теб това липсва.Да може би си права че сме силни и ще  се справим ,за това, това изпитание се поднася на нас , но защо поне веднъж не стане нещо лесно , все ли трябва да сме силни и ние искаме поне веднъж да сме слабите и нещо което искаме силно да стане с лекота , но няма и няма.
Всички сме заедно тук с една цел и рано или късно ще я постигнем , просто няма да се отказваме, колкото и да ни струва това. :bighug: :bighug: :grouphug2: :grouphug2:

Точно така,Пламъче.Продължаваме да се борим  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #625 -: Октомври 11, 2011, 10:03:28 am »
Пламъче не искам и за мик да униваш.
аз също знам как се чувстваш, защото до преди месец и аз изпадах в демресия само като ми падне БТ и после ми дойде ... но както се вижда надежда има и нещата ще се подредят по най-добрия начин.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #626 -: Октомври 11, 2011, 10:47:53 am »
Аз също се надявам в най скоро време и при мен и при вас да стане скоро реалност желаното бебе.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #627 -: Октомври 11, 2011, 18:35:08 pm »
 Пламъче само така миличка :balk_602:. И на нашата улица ще изгрее слънце. Няма да се отказваме за нищо на света. Този месец ще вървим заедно доста от нас. Дано ни е за късмет :crossfingers:. Много цунки сладка и горе главата :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #628 -: Октомври 11, 2011, 20:26:31 pm »
Пламаче, имаме само надеждата - нека да не я губим! Все някога ще усмеем!
Краси

Re: Графиката на plamak
« Отговор #629 -: Октомври 12, 2011, 08:08:29 am »
Пламаче, имаме само надеждата - нека да не я губим! Все някога ще усмеем!
:good_post:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #630 -: Октомври 12, 2011, 15:23:57 pm »
Пламъче само така миличка :balk_602:. И на нашата улица ще изгрее слънце. Няма да се отказваме за нищо на света. Този месец ще вървим заедно доста от нас. Дано ни е за късмет :crossfingers:. Много цунки сладка и горе главата :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
:good_post: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #631 -: Октомври 12, 2011, 17:43:25 pm »
минавам само да те гушна и да разпръсна вирусчета :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :bighug: :bighug: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #632 -: Октомври 12, 2011, 18:34:32 pm »
 Хайде Пламъче,наближава ловният сезон и този месец :pleasantry:. Чакам вече и твоите :bfp1:. Ред ти е пък и ти се пада  :balk_103:. Много цунки скадка :balk_104: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #633 -: Октомври 12, 2011, 18:56:19 pm »
Незнам,но не е никак честно.Това за изпитанията...ами не ми допада особено.Кой ме изпитва и защо трябва да преминаваме през такива мъки.Аз не се смятам за много силна,а изпитанията ми са едно след друго.Не благодаря,не искам да съм силна.Някой само се поглеждат и хоп...резултата е налице.Даже не го желаят.Вчера попаднах в една тема,момичето пило ескапел и все пак е бременна.Е какво е това,кажете ми?По едно време се питах,толкова много ли го искам,за да си причинявам всичко това.Мислих,мислих и...Ами искам го-ДА.Знам,че всички тук силно го желаят и знам,че всички ще го получат,но не знам защо трябва да е толкова трудно.Пламъче,горе главата,най-хубавото предстои.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #634 -: Октомври 12, 2011, 19:02:50 pm »
Гале и аз си задавам тия въпроси , толкова ми е болно като видя около себе си толкова бременни и майки с бебчета , някой познати без да искат става , както каза ти , а ние се мъчим и толкова го искаме и на лице нищо, ама какво да се прави ще стискаме зъби и с нови сили ще се надяваме в следващите месеци да ни излезе късмета.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #635 -: Октомври 13, 2011, 18:12:24 pm »
Ще стане и при нас момичета :balk_48:.Аз понякога дори си мисля да се откажа,но после  се стягам и си казвам,че нямам право на това,защото много е страшно да си минал като гостенин на този свят и да не си оставил нищо след себе си. Просто е нямало смисъл да съществуваш. Звучи гадничко ,но е истина. Така ,че Пламъче мило,всички ще се борим  и ще постигнем  мечтата си и ние да чуем думичката"МАМО" от нашите деца. Цунки сладка :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #636 -: Октомври 14, 2011, 13:18:05 pm »
Пламъче...ние май пак сме с еднакъв цикъл?Искам да е последния за тази година....пак съм се заредила с надежди,който този месец няма да са напразни...
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #637 -: Октомври 14, 2011, 17:55:26 pm »
 Браво Пламъче,здраво сте се заловили за работа :bed:. Успех миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #638 -: Октомври 14, 2011, 18:23:10 pm »
 :pleasantry: :goodluck: :bfp: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на plamak
« Отговор #639 -: Октомври 14, 2011, 21:42:23 pm »
Пламъче, успех този месец, миличка! :goodluck: