0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #600 -: Октомври 07, 2011, 23:58:36 pm »
Ами не вярвам , защото първо вечерта ми прицапа едвам забележимо , сега вече се вижда повече , утре вече ще си ми дойде гадната  :witch:, но все пак ви благодаря че ме подкрепяте в тези моменти и че ми давате кураж да продължаваме напред.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #601 -: Октомври 08, 2011, 08:40:17 am »
Ех ,тази гадина. Нищо Пламъче,следващият месец :balk_103:. Толкова много се надявах,че бебчо се е получил при теб,но няма да се отчайваме. Много цунки миличка :bighug: :bighug: :bighug:.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #602 -: Октомври 08, 2011, 09:02:02 am »
 :balk_144: много се надявах да видиш  :bfp: ,но няма да те оставя на мира миличка,докато не видя твоите две чертички!
Много те целувам


*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #603 -: Октомври 08, 2011, 09:04:44 am »
Съжалявам миличка . :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #604 -: Октомври 08, 2011, 09:40:33 am »
Пламъче :hug2:съжалявам.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #605 -: Октомври 08, 2011, 11:16:43 am »
Охххх Пламъче много съжалявам мила!
И при тебе като при мен-хубава Т и накрая БУМ  :witch: Ужасно е!
Смело напред миличка и никакво отпускане!
 :hug2: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #606 -: Октомври 08, 2011, 12:30:14 pm »
Така е миличките ми ужасно е , много ми се искаше този месец да не го изживявам отново , но ето че не ме подмина пак.Сутринта ми беше много гадно , бях готова да се нарева едно хубаво , но тъй като сме пълна къща (сестра ми с децата са в къщи ), просто нямаше как, а може би за добро е било така.Реших да се хвана да чистя , чиста , чистя , че така поне да не мисля.Не че ми е минало , но с времето и това ще стане, не знам за лошо или за хубаво ние вече сме свикнали да се изправяме след разочарованието всеки месец, притръпнахме към всичко само и само да видим реалност нашата мечта , а понякога се питам дали това ще стане скоро?Дали ще имам силите да издържа до край , защото е минала 1г от както опитваме , а колко ли още ни предстоят?Понякога ми е много болно за мен , за вас , за всички които се налага да изживеем това, а в следващия момент си казвам че може би това е изпитание , за да се уверим сами колко сме силни и колко сплотени като семейство , защото за да спечелим тази битка трябва да сме единни с любимия човек.Благодаря ви много че сте до мен и сега ще се моля поне още някоя от вас да се махне от гадния списък на чакащите  :bfp: и вече да споделя развитието на своите  :cloud9:  preggo :crossfingers: :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #607 -: Октомври 08, 2011, 12:40:55 pm »
направо ми прочиташ мислите и разголваш душичката....аз дори нямам сили да чистя,писна ми вече....но  продължавам.
Другия месец е наш ред :lol:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #608 -: Октомври 08, 2011, 19:00:46 pm »
Пламъче...и аз се надявах за теб...  :( Не е трябвало да се случи този месец... Но ще стане, ще видиш... стига вече си дрямала в тази тема... трябва и ти да бягаш  osi_19 към бременните темички ...

Вярвай..няма отказване!   :bighug: :bighug: :bighug:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Графиката на plamak
« Отговор #609 -: Октомври 08, 2011, 19:17:17 pm »
Еееех Пламъче много съжалявам и се надявах следващата да си ти.Не се отчайвай ще дойде и твият месец.Явно трябва да преминем през някой изпитания.Горе главата мила и скоро ще бъдеш възнаградена с това което най-много желаеш preggo ylinfant едно сладко бебче,което да допълни семейството ви.Кураж.Със всяка една от вас аз преживявам всичко било то хубава или кофти новина,нищо че не ви познавам лично аз ви чувствам много близки,както бих се радвала за сестра,майка и т.н.Малко се поотпуснах опс....И така пожелавам ти следващия месец да бъде най-щастливия за теб! :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #610 -: Октомври 08, 2011, 19:32:17 pm »
 Пламъче мила  разбрам те  напълно,но    никакво  от4айване  само   позитивни мисли :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на plamak
« Отговор #611 -: Октомври 08, 2011, 21:24:28 pm »
Пламъче, няма да се даваш, а само позитивни мисли искам от теб мила моя.
Искам и ти и Маргото да ни зарадвате още другия месец
Re: Графиката на plamak
« Отговор #612 -: Октомври 08, 2011, 21:39:35 pm »
Пламъче, няма как, мила, явно и този месец не е нашият  :balk_144: Трябва да го преодолеем! Знам, че всяка една от нас може да намери сили в себе си и в човека до себе си, да продължи борбата. Крайната цел си заслужава :bori_002: Колкото и трудно да е, мисли позитивно, надявай се, вярвай, и няма как бебчо да не дойде! Много успех следващия месец, миличка, и дано си първата с 2 чертички през ноември! Целувам те! :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #613 -: Октомври 10, 2011, 12:22:21 pm »
Късмет и от мен този месец.дано това е нашият месец!! :D
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #614 -: Октомври 10, 2011, 13:48:08 pm »
Еми, не е честно!
Така ти стисках палци и така ми се искаше да видиш двете чертички този месец, наистина! Съжалявам, миличка!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #615 -: Октомври 10, 2011, 14:00:34 pm »
Така е миличките ми ужасно е , много ми се искаше този месец да не го изживявам отново , но ето че не ме подмина пак.Сутринта ми беше много гадно , бях готова да се нарева едно хубаво , но тъй като сме пълна къща (сестра ми с децата са в къщи ), просто нямаше как, а може би за добро е било така.Реших да се хвана да чистя , чиста , чистя , че така поне да не мисля.Не че ми е минало , но с времето и това ще стане, не знам за лошо или за хубаво ние вече сме свикнали да се изправяме след разочарованието всеки месец, притръпнахме към всичко само и само да видим реалност нашата мечта , а понякога се питам дали това ще стане скоро?Дали ще имам силите да издържа до край , защото е минала 1г от както опитваме , а колко ли още ни предстоят?Понякога ми е много болно за мен , за вас , за всички които се налага да изживеем това, а в следващия момент си казвам че може би това е изпитание , за да се уверим сами колко сме силни и колко сплотени като семейство , защото за да спечелим тази битка трябва да сме единни с любимия човек.Благодаря ви много че сте до мен и сега ще се моля поне още някоя от вас да се махне от гадния списък на чакащите  :bfp: и вече да споделя развитието на своите  :cloud9:  preggo :crossfingers: :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:


Миличка,направо ми се насълзиха очите като прочетох написаното  :bighug:
Усещането е много гадно...аз цял ден съм като болна.Както ти казваш,чудя се какво да правя за да не мисля.И гадната ситуация,когато трябва да съобщим на милото ни,че няма да е този месец(те се надяват силно с нас),направо е ужасно  :balk_144:
Миличка,трябва да сме силни и да продължим напред.Ще успеем
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #616 -: Октомври 10, 2011, 18:08:08 pm »
Трябва да сме силни   amaliq, няма друг начин и аз се опитвам да ми мине и с нови сили да продължим борбата.Мъжът ми всеки път казва следващия месец ще е нашия не се притеснявай , иска да ме успокои , но знам че и на него не му е лесно.
Валя , Тите силно се надявам този месец вече да не ни останат само надеждите , а да си имаме едни хубави  :bfp:.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #617 -: Октомври 10, 2011, 18:52:27 pm »
 Пламъче,не се разстройвай миличка :balk_144:. Ще дойде време и за и твоето  :bfp:. Ще видиш ,че това ще е много скоро.Успех този месец слънчице :balk_103:. Цунки :balk_104:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #618 -: Октомври 10, 2011, 19:18:13 pm »
Пламъче бъди силна мило...Радвай се,че имаш любов до себе си а бебо ще дойде ще видиш...
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #619 -: Октомври 10, 2011, 20:58:46 pm »
Слънчице..преди година забременя сестрата на моя съпруг,преди шест месеца забременя жената на моя брат,през това време навсякъде /особено пролетта и лятото/ виждах бременни..А ние се лутахме по болници..
Когато брат ми и жена му дойдоха да ни съобщят,аз не издържах и отидох на балкона с извинението ,че ми е малко лошо..плаках ,много плаках..така ми се надуха очите,че и на работа ме беше срам да отида.

Искам да ти кажа,че минаваме през това,защото явно ние можем да преминем през това изпитание.Защото ние сме по-силни..и можем да издържим на това..през което минаваме,а някои хора не могат.
Нещата ще се случат миличка,защото си уникално добър човек ,без да те познавам и защото отлично знам,че ще бъдеш невероятна мама!
Много те целувам и ще чакам добри новини от теб.Бъди силна,както винаги.
Извинявам се за малко по-емоционалния пост!
 
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 21:03:39 pm от jolie16 »