0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на plamak
« Отговор #440 -: Август 31, 2011, 15:57:00 pm »
Пламъче, хубаво покачване на t. За варикоцелето - важното е, че го открихте навреме. Дано това вече да е последното което ви дели от мечтаното бебче, мила :hug2:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #441 -: Август 31, 2011, 16:19:28 pm »
Много късмет Пламъче. Дай Боже да сте улучили момента сладуранке :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #442 -: Август 31, 2011, 17:51:25 pm »
Благодаря ви за куража момичета , наистина не очаквах и това.Може би ще ми кажете че има и по лошо и аз самата го осъзнавам , но все се надявах че ще излезе нещо по леко и по бързо за лечение.Ще видим утре какво ще каже и другия лекар , запазихме час , за да чуем и друго мнение , все пак не може веднага като ти кажат и да ляга да го оперират.А що се отнася до забременелите с тази диагноза не знам , но все си викам че чак такъв късмет на дали ще имам.При нас се е видяло че ще стават трудно нещата.За капак бактериите на мъжът ми пак са се появили и аз получих бяло течение , сега чакам резултатите и да видим какво ще е лечението.А ако това е О ,защото като гледам покачването , не мисля че е друго е твърде рано , откачена работа е тази  :witch: от толкова време не ми е бил толкова къс цикъла , че чак бих се изненадала като се има на предвид че от както сме се захванали с бебеправене стана от 32 дни нагоре.Даже мислех да почвам тестове за О от петък, ама ако си е така температурата май няма да се наложи.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #443 -: Август 31, 2011, 18:02:26 pm »
Много ми харесва това покачване.Незнам,мисля,че тук ще има изненада! :crossfingers: :D
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #444 -: Август 31, 2011, 18:05:00 pm »
 Не се притеснявай миличка.Всичко ще се оправи. Не се отчайвай за нищо на света.Знам,че си страшно силен човек и ще се бориш до край.Гушкам те много :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #445 -: Август 31, 2011, 19:53:40 pm »
И ние откакто правим опити ,цикъла се удължи около 32 дни, но юли беше само 28,което си е направо изненада...Надявам се при теб лелката да не те посети следващите 9 месеца миличка.Късмет!


Re: Графиката на plamak
« Отговор #446 -: Септември 01, 2011, 22:25:11 pm »
 Късмет  Пламъче :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,дано все пак не ти дойде  :witch: :balk_104:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #447 -: Септември 01, 2011, 22:41:30 pm »
Заформя се една стрехотна графика... Успех, Пламче !!!  :goodluck: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #448 -: Септември 01, 2011, 23:01:09 pm »
Дай Боже да стане най накрая бебчето.При нас новото от последната консултация с лекар е че положението не е толкова зле че да се изисква операция веднага, ще направим лечение с лекарства които да подпомогнат да стане бебчето и след това ще правим операцията ако до няколко месеца не се получи въпреки хапчетата ще правим операция.Това е сега от нас.Успех и едно голямо благодаря за подкрепата ви.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #449 -: Септември 02, 2011, 10:30:10 am »
 Много ви стискам палчета ,Плами.Само не се отчайвай.Всичко ще стане :crossfingers:.Сигурна съм. Виждам,че и графиката ти върви доста добре.Цункам те :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #450 -: Септември 02, 2011, 14:35:25 pm »
Плами, не се плашете от операцията, много е лека, поне тази на съпруга ми беше такава при д-р Кацаров. И мъжа ми се чудеше първо с медикаменти ли да почва или направо операция, но след като обмислихме нащата решихме направо операция, защото медикаменти може да взима успоредно с възстановявенето след операцията. Но каквото и да решите ние сме с вас и ви стискаме палчета  :grouphug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #451 -: Септември 02, 2011, 16:20:31 pm »
Пламъче ,успех .С вас сме ,всичко ще е наред .
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #452 -: Септември 02, 2011, 19:30:37 pm »
Много хубава графика , ПУ пу  :D , късмет миличка !


*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #453 -: Септември 03, 2011, 08:46:12 am »
 :crossfingers:и от мен!!Зарадвай ни! :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #454 -: Септември 03, 2011, 08:49:51 am »
Късмет plamak, дано това е твоя месец  :crossfingers:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #455 -: Септември 03, 2011, 09:22:30 am »
Стискам палци това да е твоя месец  :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #456 -: Септември 03, 2011, 11:36:36 am »
Благодаря ви много , дано наистина сме изкарали късмет.За първи път имам такава графика , дано наистина причината да е защото е дошло времето да видим и ние  :bfp: :bighug:Успех на всички ви , съжалявам че не пиша често но ви чета, просто или съм заета или не ми е много до писане,защото малко ми се беше и изпарила надеждата , но сега като гледам графиката започна да ми се връща . :grouphug2:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #457 -: Септември 03, 2011, 15:10:46 pm »
Стискам палчета за теб Пламъче :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Време е да видим първото за септември :bfp: :goodluck:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #458 -: Септември 06, 2011, 12:56:06 pm »
 :crossfingers: Стиснати палци и от мен  :D
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #459 -: Септември 06, 2011, 14:17:17 pm »
Леле Пламъче наистина и аз виждам такава графика за първи път....Хайде Дай Боже...