0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #340 -: Юни 23, 2011, 00:59:25 am »
Днес взехме резултатите от спермограмата , левкоцитите са намалели , също така подвижността се е подобрила,не зная дали е от лекарствата или от бъркоча с мед , но важен е резултата , дано всичко върви така добре и скоро да са още по добри.Успех на всички. :bighug:Аз да попитам трябва ли да се прави почивка от определен период след като се е консумирала дозата от бъркоча с мед?
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 01:01:03 am от plamak »
Re: Графиката на plamak
« Отговор #341 -: Юни 23, 2011, 16:15:24 pm »
Здравй Пламъче.Страшно се радвам за вас,че нещата вървят добре :balk_46:.Кога смятате да започнете с опитите за бебенце?Хайде дано скоро всичко е напълно нормално . Стискам палци на ръце и крака :crossfingers:.За бъркоча с мед не знам миличка нищо.Ако можеш пиши какъв е точно.Ще пробваме и ние. Поне няма да навреди.Много целувки :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #342 -: Юни 23, 2011, 23:31:07 pm »
Сега с пълни сили на пред докато не се получи Много се радвам Пламъче че са се подобрили нещата сега шанса е много по голям
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #343 -: Юни 23, 2011, 23:37:43 pm »
Днес доктора вече ни даде и зелена светлина за опитите за бебе ,  така че дано все пак подобрението да си окаже влияние , а хубавото е че не изтървахме и този месец , не че съм толкова голям оптимист че ще стане веднага , ама то не пречи да си имам поне мъничка надеждичка.А аз питах за това с меда , защото някъде половин месец вече не го консумира мъжът ми и мислим в началото на месеца пак да го почне , но предполагам че не  е проблем, все пак не се знае дали мед или витамини са по доброто лечение в случая или в съчетание са оказали влияние .
Re: Графиката на plamak
« Отговор #344 -: Юни 25, 2011, 10:00:15 am »
от което и да е подобрението важното е че е факт и го има :) сега много  :crossfingers: :crossfingers: и бебчо скоро да стане :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #345 -: Юни 27, 2011, 10:30:19 am »
Пламаче много  :crossfingers: и от мен и много много скоро да си имате малка радост
Re: Графиката на plamak
« Отговор #346 -: Юни 27, 2011, 16:20:22 pm »
Браво  миличка :balk_46:.Това се казва добра новина.Хайде сега не губете време и не мързелувайте :00001754:.Пожелавам ви от все сърце в най-скоро време да ни зарадвате и с новината,че ще ставате мама и тати.Ние ще сме тук и ще следим графиките ви. Много целувки и успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #347 -: Юни 27, 2011, 16:50:17 pm »
Благодаря че ме наглеждате момичета , аз също се надявам да стане скоро нашето чудо , а и го пожелавам на всички вас.Благодаря ви! :bighug:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #348 -: Юли 01, 2011, 13:28:58 pm »
Момичета искам да ви питам до  колко като се събудиш сутрин и ти е студено или топло се отразява на БТ?Защото веднъж се събудих и ми беше много топло и БТ беше 36,8 и това ми е единствената стойност толкова висока през първата фаза, а онзи ден спах на отворена врата и съм се отвила ,като се събудих ми беше доста студеничко и ми падна на 36,4 , а по принцип ми пада толкова само около О , а беше раничко за нея.Също така че вчера ми падна пак 36,4 без сутринта да ми е било топло или студено.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #349 -: Юли 01, 2011, 14:15:07 pm »
Здравей- мога да ти кажа как стоят нещата при мен, без да съм убедена че постъпвам правилно, тъй като за пръв път правя графика :) Та значи независимо колко е топло навън аз винаги спя увита като пашкул и се събуждам супер прегряла, понякога дори потна. В началото като започнах да меря като за първа фаза стойностите ми бяха доста високи и не ми се струваше да са реални. Затова започнах след като се събудя да меря температурата след минутка две примерно(след като се отвия) , за да може тялото ми да се климатизира малко. Може и да не е правилно не знам ама аз така започнах да получавам що годе нормални температури и пак има разлика между първа и втора фаза.Според мен без изобщо да претендирам компетентност оказва някакво влияние :)

*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #350 -: Юли 04, 2011, 23:26:26 pm »
Момичета аз искам да ви питам дали знаете някакъв заместител на Спимен,защото го няма нито по аптеките ,нито по складовете?Благодаря много предварително за инфото.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #351 -: Юли 06, 2011, 19:24:19 pm »
Здравей Пламъче.Как си мила?Пожелавам ти този месец бебо да е станал :sucky: , та да повлечеш крак и да последват много положителни тестчета.Много целувки :balk_104:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #352 -: Юли 06, 2011, 21:02:08 pm »
Много ти благодаря Марго, дай Боже да е така. :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #353 -: Юли 08, 2011, 13:25:51 pm »
Ох пламъче мила много  силно стискам палци  :crossfingers: този месец да е твоя. За сега графиката ти много ми харесва. Хайде да ти пратя малко вирусчета  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:  :bighug:

*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #354 -: Юли 08, 2011, 18:21:31 pm »
Много стиснати палчета и от мен :-)
Дано това да е твоя месец


Re: Графиката на plamak
« Отговор #355 -: Юли 10, 2011, 18:46:20 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #356 -: Юли 10, 2011, 19:00:21 pm »
 :goodluck: :crossfingers: дано,дано
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #357 -: Юли 10, 2011, 22:36:22 pm »
Графиката ти върви много обнадеждаващо ;-)
Ще стискаме палци  :-)


*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #358 -: Юли 14, 2011, 08:07:07 am »
Благодаря ви че сте до мен , но като си гледам спада , няма шанс да е станало бебчето.Явно пак ще чакаме с нови сили , новият месец. :bighug:Успех на всички ви , дано поне  на вас този месец ви донесе най прекрасната новина  :bfp: preggo yahoo_17 :crossfingers:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #359 -: Юли 14, 2011, 15:21:21 pm »
 Пламъче,нали знаеш златното правили душко- докъто няма  :witch:,надежди винаги има. Много целувки и късмет :crossfingers: :balk_104: