0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на plamak
« Отговор #300 -: Април 27, 2011, 18:27:42 pm »
е на тоя тест си има черта тря си сляп да не я видиш...
   Че кой е казал,че няма черта???
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #301 -: Април 27, 2011, 19:19:20 pm »
Пламъче като ходи на УЗИ лекарката какво каза имаше ли други фоликулчета които се очаква да се пукнат.При повече от един фоликул графиката придобива този вид със покачване и спад.Дано Дениска се включи да ни разгадае тя. 

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #302 -: Април 27, 2011, 21:04:23 pm »
Каза че в другият яйчник има мънички , но не спомена за други за пукане.Може би Т също така е променлива, защото не спя като друг път , не знам и аз , може и от други неща да е , но не спомена да има други, а тя не вярва на БТ ,каза че много рядко някоя жена можела да спази толкова стриктно че да е достоверна.За това изобщо не сме я коментирали Т.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #303 -: Април 27, 2011, 22:56:01 pm »
Пламъче тази твоя докторка не ти ли каза повече за тези фуликулчета само в единия яйчник ли са Понякога това пречи за образуване на узрял фуликул както казва док хранят се от едно място и не нарастват достатъчно пука се но не е достатъчно узрял затова се проследява нарастването на фоликула до овуто дали достига необходимите размери
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #304 -: Април 28, 2011, 17:20:24 pm »
е на тоя тест си има черта тря си сляп да не я видиш...
   Че кой е казал,че няма черта???
Аз пък да съм говорила за тебе случайно??? :bonk:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #305 -: Април 28, 2011, 17:54:21 pm »
Охх,Мария,Мария давай го малко по спокойно.Хайде да не разваляме темата на Пламъчето с твоите глупости.Нервите някъде другаде,ако обичаш.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #306 -: Април 29, 2011, 00:26:25 am »
Взехме изследванията на мъжът ми и се откри от какво са левкоцитите има ентерококи и ще се лекуваме с АБ и после дано изследването покаже, че вече ги няма.Успех на всички ви.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #307 -: Април 29, 2011, 20:22:21 pm »
Нищо страшно ще ги излекувате и пак пълен напред
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #308 -: Април 29, 2011, 23:50:38 pm »
Нищо страшно ще ги излекувате и пак пълен напред
Дай Боже , дано не изникне друг проблем и след като приключи това и се увеличи подвижността всичко вече да е ок.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #309 -: Април 30, 2011, 10:21:25 am »
FertilAid http://www.fertilaid.com/male-fertility.asp
Profertil(R) http://www.profertil.eu/single-components.html
Proxeed Plus http://www.proxeed.com/ingredients.asp

Крайна комбинация:

L-Carnitine    440 mg
L-Arginine     250 mg
Coenzyme Q10    30 mg
Vitamin E      120 mg
Zinc            40 mg
Folic Acid     800 mcg
Glutathione     80 mg
Selenium        60 mcg

Максимални дневни дози на:
Vitamin A & C
Omega 3
Pycnogenol
Acetyl L-carnitine В друга тема Цигу написа това като заместител на Фертилейд тъй като при нас не може да се купи при нас имаше голям резултат от 10% подвижни на 50% след обработка на 80% Макар че не можах да намеря всички съставки Pycnogenol

L-Carnitine L-Arginine не е взимал 
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #310 -: Май 02, 2011, 01:14:18 am »
Охх,Мария,Мария давай го малко по спокойно.Хайде да не разваляме темата на Пламъчето с твоите глупости.Нервите някъде другаде,ако обичаш.
Офффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффф немога и нямам сили да се занимавам изобщо...Виновна си по добре си трай,че не ми е до тебе ....Ти се заяде.....И заповедите някъде другаде Ок???Не съм тука да се карам с никой...Така,че ако обичаш човек-не ме занимавай с глупостите си...Върни постовете назад и погледни кой крив кой прав Ок,че аман вече имам си достатъчно проблеми да се занимавам и с твойте кризи.... :bonk: :bonk: :bonk:
Цитат
Взехме изследванията на мъжът ми и се откри от какво са левкоцитите има ентерококи и ще се лекуваме с АБ и после дано изследването покаже, че вече ги няма.
Пламъче миличка това се лекува бързо и следващата спермограма ще е чудесна....Не се притеснявай....Във връзка с яйчника в който си имала фоликули доколкото разбрах,не се тревожи-това не е причина за НЕзабременяване,аз също съм имала фоликули ту в единия ту в другия....Даже Диане 35 тъпках докато не ги оправиме....Скоро пак имах,скоро скоро преди година и половина.....Какво стана със хормоните всичко наред ли е??????????Желая ти късмет миличка.....Всичко ще се нареди ще видиш.....Само че с АБ на мъжа ти да изпишат задължително противогъбичен препарат,че се развиват гъби и да не се изпозаразите взаимно по точно той тебе....При мъжете няма симптоми много рядко и няма да ги усетите.....А дефакто стават носители и за заразени.....
« Последна редакция: Май 02, 2011, 01:26:40 am от Мими Мървакова »
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #311 -: Май 02, 2011, 08:45:21 am »
Миме аз така или иначе сега си използвам противогъбични ,защото си ми откриха,а за да не си разнасяме бактериите ни казаха докато трае лечението и направим изследването , за да видим дали всичко е ок или е нужно повторно лечение с АБ,да си използваме презервативи.Направих прогестерона , но нямаше как да го направя  на 7 ден и е някъде може би на 4-5 и вече влезе в  стойностите за лутеална фаза беше около 12.
k.s.stoyanova мерси за инфото ,предписаха на мъжът ми витамини , ел карнитин,просто не се сещам с точност имената , така че не е само на АБ, започнахме да работим по въпроса и с подвижността, също така във форума много хвалят ефекта на един бъркоч с мед и него ще правим , а пък дано бързо се пораздвижат.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #312 -: Май 02, 2011, 23:25:02 pm »
Ще се раздвижат  с малко помощ и настояване  :hug2:
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #313 -: Май 03, 2011, 11:02:17 am »
Правилно,подвижноста може да бъде оправена по много начини...Важното е да я има.... Ох сега прочетах Пламъче че слагате презарвативи...Имай в предвид,че те възбуждат гъбичките в това съм се убедила лично.....А и навсякъде го пише,че лубриканта ги стимулира,така,че по добре просто спрете с любовта до пълно излекуване,защото ви гарантирам ,че с презарвативите скоро няма да отшумят гъбичките :( Когато няма инфекция немогат да я предизвикат но при вече доказана гъбична инфекция аз лично съм се обедила,че презарватива влошава само нещата.....
« Последна редакция: Май 03, 2011, 11:05:39 am от Мими Мървакова »
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #314 -: Май 03, 2011, 11:29:30 am »
Азсъщо имах преди тъбички,както и моят мъж.На нас ни казаха,че се получават най-често от латекса на презерватива или от антибютици.Бяха ни забранили секса до изчистването на гъбичките.Ато наистина беше упорито и мисля 3 месеца някъде!!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #315 -: Май 03, 2011, 13:28:01 pm »
Аз знам че докато не направя изследването за гъбички трябва да не правим секс, но презервативите ни ги казаха заради инфекцията на мъжът ми , не за гъбичките.А гъбичките са само при мен , при него не се откриха.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #316 -: Май 03, 2011, 20:16:25 pm »
Азсъщо имах преди тъбички,както и моят мъж.На нас ни казаха,че се получават най-често от латекса на презерватива или от антибютици.Бяха ни забранили секса до изчистването на гъбичките.Ато наистина беше упорито и мисля 3 месеца някъде!!
Абсолютно латекса и лубриканта на презарватива ги изострят и никакви лекарства не помагат...Аз затова посъветвах Пламъчето до пълно излекуване никакъв секс особенно с презарватив......Това означава никакво излекуване само влошаване....
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #317 -: Май 04, 2011, 09:55:09 am »
Пламъче супр ти е графиката, дано се е получило и гъбичките да не попречат  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #318 -: Май 04, 2011, 21:49:01 pm »
Пламъче този месец опитвали ли сте за бебо.....???
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #319 -: Май 04, 2011, 23:55:09 pm »
Пламъче този месец опитвали ли сте за бебо.....???
Да опитвахме .
Женяблагодаря за надеждата , но на дали сега би станало , то ще е цяло чудо.