0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #280 -: Април 24, 2011, 21:23:55 pm »
Възможно е ако имало в близките дни. На мен 2-3 месеца ми се падаше все на 16-и ден да съм на преглед и ми казваха, че О. е минала(на 12-и ден) и от коя страна е бил фоликулът.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #281 -: Април 24, 2011, 21:31:13 pm »
Ок мерси за отговора Гери. :bighug:
Re: Графиката на plamak
« Отговор #282 -: Април 24, 2011, 22:21:17 pm »
И на мен предния месец ми казаха че е минала но не ми казаха на коя дата само от коя страна е .
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #283 -: Април 25, 2011, 12:30:42 pm »
Момичета ще ми погледнете ли графиката, дали е възможно да не ми е ставала наситена втората черта колкото първата на тестовете за О, защото ако цикъла ми е 36 дни като миналият месец , трябва да е утре О?Нещо не я бива графиката ми май, какво ще кажете?И ако утре е О, прогестерона ми трябва да се води че е във фоликулярна фаза ли?
Re: Графиката на plamak
« Отговор #284 -: Април 25, 2011, 17:33:29 pm »
Охх,тези тестове са ми голям Х.Аз ли все на бледи попадам незнам.Каква марка ползва този месец?И ако О е утре и пуснеш за изследване прогестерон-ще е в овулаторната фаза.Щом си на преглед,той лекаря ще ти каже минала ли е или не и ще знаеш точно кога да изследваш прогестерона.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #285 -: Април 25, 2011, 18:28:10 pm »
Ползвах тестове oview , а ти какви ползваш?
Re: Графиката на plamak
« Отговор #286 -: Април 25, 2011, 18:38:48 pm »
Ползвала съм Clear Ovu и Blue Dream,но са ужасно бледи.Мислех другия месец да търся точно Oview.И те ли са така неразбираеми?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #287 -: Април 25, 2011, 19:34:11 pm »
Теста който правих на 18 ден , който излезе най наситен, все пак не стана особено тъмна и не знам  изобщо да го считам ли за положителен при Т, която имам след него.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #288 -: Април 25, 2011, 20:03:08 pm »
Ами и при мен ако си видяла има такъв спад след датата,на която мислех,че е О (11 ден).После съжалих,че нямах тестове и сега незнам кога е била-11 или 13 ден?Затова си мислех да търся Oview.Незнам на какво се дължи този спад и коя дата да взема за вярна.Календарите ми са на различни мнения,ЦС видях чак на 13-14 ден,ако имах и тетове сигурно още повече щях да се объркам... :ask:незнам,спрях да го мисля.Но щом утре си на преглед,предполагам ще разбереш какво се случва при теб.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #289 -: Април 25, 2011, 20:12:09 pm »
Ами и аз се надявам да ми се изясни малко картинката, защото четох че може да има промяна в О ако има инфекция , а в случая на спермограмата излезе повишето количество на левкоцити , което си е инфекция , сега правим допълнително изследване да се види какво е точно, съответно може да се е предала и на мен.Имам и бяло течение от миналият месец ,което сигурно ще излезе нещо , а преди пак като имах бяло течение , ми закъсняваше така.Надявам се от другият месец да вляза малко по в релси с днити за това, все пак ще си проличи тогава ,рано е още за предположения.А за тестовете не знам как са другите и не знам дали при мен е проблема или от теста ,но не ми се появи черта с еднакъв цвят с другата.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #290 -: Април 25, 2011, 20:40:47 pm »
Хмм,не съм чувала,че наличието на инфекция може да е причина да се измести О,просто никъде не съм го срещала.За бялото течение...и за него вече незнам.Декември си правих няколко изследвания,всичко е ОК,но от време на време си го имам.Дано всичко е чисто при вас и скоро да имате своята радост!
« Последна редакция: Април 25, 2011, 21:33:35 pm от malenagalena »
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #291 -: Април 25, 2011, 20:50:25 pm »
Не мисля, че наличието на инфекция може да измести О. Или поне съдейки по себе си. И при нас има левкоцити в спермограмата, а след изследванията се оказа, че имаме микоплазми :?. Овулацията ми обаче 10 месеца си стои на 12-и ден.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #292 -: Април 25, 2011, 21:11:05 pm »
Не мисля, че наличието на инфекция може да измести О. Или поне съдейки по себе си. И при нас има левкоцити в спермограмата, а след изследванията се оказа, че имаме микоплазми :?. Овулацията ми обаче 10 месеца си стои на 12-и ден.

Ами не знам днес и аз за първи път го четох , може и миналият път да е било съвпадение удължението на цикъла по време на течението , тогава имах гъбички и след това се възстанови дължината му.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #293 -: Април 26, 2011, 12:27:56 pm »
Аз се върнах от лекар и ми казаха че е имало О , също така да повторя теста за прогестерона , нямам кисти , всичко си е в нормални размери , така че за момента при мен всичко е добре , като изключим гъбичките , но то не е нещо фатално все пак.
malenagalena по късно ще кача снимка на теста да видиш как излизат и сама да прецениш дали да си вземеш от тези тестове , въпреки че снимката е правена вчера и е престоял доста дни теста , но се вижда чертичката.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #294 -: Април 26, 2011, 21:17:00 pm »
Радвам се Пламъче,че всичко е наред.А лекаря каза ли ти кой ден е била О (нали се съмнявахме за спада след 18ия ден-затова питам)И да,ще ми е интересно да погледна тестчето :)Благодаря предварително!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #295 -: Април 26, 2011, 21:38:38 pm »
malenagalena ето е и снимчицата.Ами не ми каза кой ден е била и аз пропуснах да я попитам , само каза че е била в ляво и че е минала, а теста ми е показал че предстои, така ми каза.
Re: Графиката на plamak
« Отговор #296 -: Април 26, 2011, 21:48:11 pm »
Хмм,незнам от снимката ли е-но чертите не ги виждам еднакви,всмисъл аз не бих могла да го разчета,по скоро бих го писала отрицателен.Явно няма да намеря тест,който да ми хареса и ще карам с каквито намеря.Мерси за снимката все пак Пламъче,ако намеря Oview,все пак и с тях ще опитам. :wink:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на plamak
« Отговор #297 -: Април 26, 2011, 21:58:12 pm »
Пламъче и за мен този тест е отрицателин трябва и двете черти да са еднакви
Красиfile:///
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #298 -: Април 26, 2011, 23:07:52 pm »
Ами по принцип е по хубава чертичката , но не намерих с какво да го снимам че да излезе добре , като доближа за да се види  добре и то се размазва и накрая с камерата  я направих.Но те не са с еднакъв цвят  , аз това го казах още преди това , разликата е че на снимката не се вижда хубаво  и втората изглежда още по бледа , може би зависи и от светлината в която е правена снимката, защото беше вечерта и е престоял доста дни.Може би ако имах още тестове да направя щеше да е по наситена ,но моите свършиха, не се ориентирах кога да ги почна.Важното за мен е че днес лекарката видя че е имало О , защото все пак това е по точно от колкото тестове и БТ.
*
Re: Графиката на plamak
« Отговор #299 -: Април 27, 2011, 11:38:10 am »
е на тоя тест си има черта тря си сляп да не я видиш...