0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

облекло за бременни
« -: Януари 24, 2011, 22:53:17 pm »
Можели някой да ми помогне,като ми каже къде от Варна или Добрич мога да и си купя нещо???
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 21:13:59 pm от Ledena_luna »
*
Re: облекло за бремени
« Отговор #1 -: Януари 24, 2011, 23:58:43 pm »
http://www.conti-bg.com/index.php?go=p

За Варна и Добрич не мога да кажа магазин, но можеш да поръчаш оттук. Хубави са им нещата.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: облекло за бремени
« Отговор #2 -: Януари 25, 2011, 09:38:37 am »
напиши в нета магазин "Рени" облекло за бременни, ще ти излязат всички им магазини.
във Варна има няколко, мисля че и в другите градове ги има.....има разнообразие и нормални цени, в сайта им можеш да видиш някои неща от предлаганите :wink:

аз намерих и линка :wink:
http://www.biznesa.com/modules/icontent/index.php?page=1100
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 09:40:08 am от marigri »
*
Re: облекло за бремени
« Отговор #3 -: Януари 25, 2011, 11:35:58 am »
 Жбрул,добри ли са им сутиените? Знаеш ли?
 Цените ме омагьосаха.Аз не съм виждала за по-малко от 35 лв по магазините в София?


п.п А,те са дали адрес за София.Ще се разходя да ги видя на живо. Благодарско!
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 11:39:06 am от didon »
*
Re: облекло за бремени
« Отговор #4 -: Януари 25, 2011, 11:54:04 am »
Дидон, не знам за сутиените. Наистина най-добре на място иди виж. Аз за бременността ползвам "нормални" сутиени така да се каже, просто купих доста по-гоелмички. :lol: Иначе панталони и дънки са добри техните, доста момичета си пазаруваха оттам.

Аз за сутиени още се чудя какви да взема, нямам за кърмачка, а ще ми дотрябват съвсем скоро /надявам се де/. Ако някой е видял нещо читаво и препоръча - предварително благодаря!  :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: облекло за бремени
« Отговор #5 -: Януари 25, 2011, 13:07:51 pm »
Ако има някъде около вас ДМ - влез и провери, те също имат кърмачески сутиени, които са от много хубава материя и много удобни. Стига да ги предлагат като артикул в БГ :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: облекло за бремени
« Отговор #6 -: Януари 25, 2011, 14:03:52 pm »
Мерси Гане. Има "ДМ", даже два край мен, ама не се бях сещала да проверя какво предлагат, дано имат и в БГ такива сутиени. Ако отворят един "Мюлер" тука, ще съм най-щастлива  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: облекло за бремени
« Отговор #7 -: Януари 25, 2011, 23:17:33 pm »
Благодаря на всички за помпоща :)
Re: облекло за бременни
« Отговор #8 -: Февруари 27, 2011, 18:37:08 pm »
Жбрул ,понеже си дала линк за сайта  ще може ли да кажеш какви са им размерите че се чудя за размер ?Аз съм 158 , 55 кг мисля че на М отговарям но не съм сигурна много ти какво точно си беше поръчала ? За дънки и панталони става въпрос  :)

*
Re: облекло за бременни
« Отговор #9 -: Февруари 27, 2011, 21:26:09 pm »
Милен_ка това го копирах от сайта:
"Размери на дрехите
За ваше улеснение сме направили система, в която Вие задавате съответните размери на тялото си и ние определяме точните Ви мерки.
Първо си изберете дреха и я добавете към количката за пазаруване. След това натиснете бутона "стъпка 2" и ще видите страница с таблица, където да попълните размерите си и указания как да си вземете мерки. На същата страница ще попълните и адреса за доставка."
 
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: облекло за бременни
« Отговор #10 -: Март 03, 2011, 14:19:06 pm »
Бих те ли ми препоръчали колан за бременни разглеждах доста,но не мога да преценя който ползва да сподели :wink:
*
Re: облекло за бременни
« Отговор #11 -: Март 03, 2011, 16:00:42 pm »
Аз бях залетяла да си купя такъв (дискпоатията ми не издържа вече никак), и гледах ли гледах в нета, но не можах да се реша без проба. После говорих с една "колежка" по болки, която каза, че си поръчала, но не излязло както тя го мислела и накрая отишла директно в магазина - всяко коремче е различно и картинките в нета не са достатъчни. Каза и че го е носила по-малко от 2 месеца и от 7ми нататък вече не и бил удобен.
Аз също отидох до Хиполенд (там има, за София поне знам) - да се пробвам все пак, при все че вече си бях дълбоко в 7ми, но нищо не ми беше удобно; и до сега си мисля, че ако бях поръчала директно от нета, само щях да си хвърля парите.
Re: облекло за бременни
« Отговор #12 -: Март 04, 2011, 20:58:53 pm »
http://prodavalnik.com/drehi-i-obuvki/damski-drehi/drehi-za-bremenni-c129
Момичета,тук дрехите са много евтини,но защото не са нови.Ама все пак за една бременност колко могат да се износят дрехите я.В този сайт има много неща и за бебето,но това не е за тази тема.
[/url]
*
Re: облекло за бременни
« Отговор #13 -: Март 05, 2011, 12:00:59 pm »
За София - има едно магазинче на ъгъла на Фритьоф Нансен и Петър Берон (веднага след община Лозенец в посока канала) - има чудесен избор на дънки за бременни - "истински", не ушити от странни имитиращи платове. Чувстваш се като човек - с изключение на коремчето :-) Искрено препоръчвам!
*
Re: облекло за бременни
« Отговор #14 -: Март 06, 2011, 00:32:07 am »
Аз лично поради отънелия бюджет (покрай процедурата) съм си купувала и неща от втора употреба. Предимно блузи, нощница за вкъщи и т.н. Бях улучила и една страхотна рокля в индийски магазин за 25 лв! А от магазинчето на Фритьоф Нансен си купих едни джинси - наистина бяха перфектни и струваха около 40 лв. Много качествени, удобни и на добра цена. Иначе в Pre Maman съм гледала много хубави дрешки за бременни, но много скъпи за мен. Дано съм била полезна.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: облекло за бременни
« Отговор #15 -: Март 07, 2011, 22:28:38 pm »
Моите дънки също са от бутиците - така викам аз на втората употреба :D
Единият чифт го купих 5 лева, а другия 4 лева
Сега обиколих сумати магазини, ама няма, а не ми се дават пари за дънки, които нося по два месеца и минавам на следващия размер


*
Re: облекло за бременни
« Отговор #16 -: Март 08, 2011, 07:46:47 am »
Аз си бях купила едни по-големи дънки и ги дадох в шивашко ателие да им махнат колана и да сложат еластично парче за корема. Направиха ги много добре и ги носих почти до края. Иначе купих и джинси на Конти, но така и не ги носих, тъй като стояха ужасно на моята фигура.
     
*
Re: облекло за бременни
« Отговор #17 -: Март 08, 2011, 15:39:20 pm »
Можели някой да ми помогне,като ми каже къде от Варна или Добрич мога да и си купя нещо???

Малко късно виждам темата :oops:, ама да кажа - може все на някой да му свърши работа  :wink:.
В Добрич, по ул.Батак, малко преди "Ивел"-а има едно магазинче, може би е второто или третото преди Ивел-а. Там има панталони и дънки за бременни на що годе сносни цени. Не са изложени на витрината, но попитай жената, тя ще ви покаже доста неща.
Също така провери в магазините за макси мода - единия е на пл.Свобода, а другия е по центъра, почти срещу църквата "Св.Георги" - до него мисля, че беше цветарски, или детски магазин. На този, втория, пише, че има дрехи за бременни и XXL- размер. Там са хубави нещата, но на мен ми идваха скъпичко за няколоко месеца бременност ;).
Това намерих аз, докато търсех дрехи за бременни.  :D 
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: облекло за бременни
« Отговор #18 -: Октомври 03, 2011, 12:25:42 pm »
ох, чудих се , чудих в коя тема да попитам , накрая повдигнах тази

-става въпрос за сутиен за кърмачки - някои поръчвал ли е по интернет и да е уцелил размера точно  и от кои саит ?

В нашия град няма  такива сутиени - гледат странно като попитам ;  към София не знам кога ще имам път , за да си премеря и купя.


Re: облекло за бременни
« Отговор #19 -: Октомври 08, 2011, 16:10:54 pm »
Аз си поръчах от Данет , ето този http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1819.Доволна съм, отговаря си точно на размера.