0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #20 -: Януари 20, 2011, 21:41:30 pm »
да Rejna правили сме и ниамаме проблеми,освен това че аз сьм с една трьба но вапреки всичко при изследванията всичко бе наред
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #21 -: Януари 20, 2011, 21:43:43 pm »
Успех пожелавам  :)
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #22 -: Януари 20, 2011, 21:48:47 pm »

Цитат
няма място за притеснение
:ask:
Определено бих се притеснила, ако няколко години в зряла възраст бебеправя без резултат.
:?
Говоря за графиката Rejna че няма място за притеснение,а не за случая конкретно
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 21:50:51 pm от bebeshori »

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #23 -: Януари 20, 2011, 21:53:53 pm »
благодаря Rejna аз сьщо ти желая успех,както и на всички момичета вав форума
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #24 -: Януари 20, 2011, 21:55:46 pm »
bebeshori не се притесниаваи мила ас те разбрах
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #25 -: Януари 20, 2011, 21:59:07 pm »
Rejna, как добре се изрази! Аз се чудех как по-дипломатично да попитам същото... Според мен изследвания трябва да се направят и то направо в специализирана клиника, за да няма излишно губене на време.
akinci, нали знаеш, че хормони и спермограми имат давност 6 месеца? Ако не сте правили скоро не е зле да повторите...
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #26 -: Януари 20, 2011, 22:00:29 pm »
Да, графиката е добра за момента  :) Но дори перфектността на една температурна графика не гарантира успех. За съжаление  :?

Просто.. съчувствам силно, поставям се на мястото на другия. Всички сме с една цел и съответно много лесно човек може да си представи емоциите, женското ежедневие.. мислите, надеждите, разочарованието.. Признавам, че понякога дори се дразня от безпомощността и отчаянието  :oops: И ми се иска по някакъв начин да помогна - както на себе си, така и на другите тук. За съжаление, успокоителните думи често са недостатъчни.

Гергана, съгласна съм.

пп. Съжалявам, че не винаги успявам да бъда достатъчно внимателна и дипломатична в постингите си. Дори започвам да допускам, че не е необходимо всъщност.
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 22:03:50 pm от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #27 -: Януари 20, 2011, 22:04:01 pm »
Да, графиката е добра за момента  :) Но дори перфектността на една температурна графика не гарантира успех. За съжаление  :?

Просто.. съчувствам силно, поставям се на мястото на другия. Всички сме с една цел и съответно много лесно човек може да си представи емоциите, женското ежедневие.. мислите, надеждите, разочарованието.. Признавам, че понякога дори се дразня от безпомощността и отчаянието  :oops: И ми се иска по някакъв начин да помогна - както на себе си, така и на другите тук. За съжаление, успокоителните думи често са недостатъчни.
:good_post:
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #28 -: Януари 20, 2011, 22:21:00 pm »
преживияла сам изванматочна след това и спонтанен аборт правила сам и в БГ и в Кипьр изследвания но навсиакаде е едно заклучението.дорисьм мислила и за ИНВИТРО но док ми каза след като мога да забтеменея по нормален пьт нияма нужда да правия инвитро,маи вече незнам какво да правия
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #29 -: Януари 20, 2011, 22:44:37 pm »
akinci, а партньорът ти изследвал ли се е? Аз на твое място не бих губила повече време в очакване на спонтанно забременяване, дори и всички изследвания да са ок. Но все пак ти си знаеш...
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #30 -: Януари 20, 2011, 22:51:31 pm »
 маи месец ще си идваме и пак вместо ваканция ще ходим по лекари,да при него е ок ние сме 2 брак и от пьрвия има дете но все пак сега ще се изследва заедно s men за 2 пьт
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 23:05:46 pm от akinci »
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #31 -: Март 24, 2011, 23:29:07 pm »
akinci ти също имаш много стиснати палци и от мен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,дано е станало,супер ти е графиката,а долу горе колко дни ти е М?
   
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #32 -: Март 24, 2011, 23:36:08 pm »
маи месец ще си идваме и пак вместо ваканция ще ходим по лекари,да при него е ок ние сме 2 брак и от пьрвия има дете но все пак сега ще се изследва заедно s men за 2 пьт
Това че той има дете незначи че показателите му са добре ,и ние имаме дете ама пак има голяма промяна от преди .Сега пускаме втора  спермограма Така че преди да сте направили изследвания не можеш да знаеш в кого е причината.
Красиfile:///
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #33 -: Март 24, 2011, 23:42:42 pm »
Чудесна графика, защо не направиш едно тестче  osi_10:crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #34 -: Март 25, 2011, 02:08:15 am »
akinci ти също имаш много стиснати палци и от мен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,дано е станало,супер ти е графиката,а долу горе колко дни ти е М?
днес трябваше да ми доиде но все още не е а си имам симптомите така че може би утре :ask: незнам,благодаря много zuzka дано всички да се зарадваме с положителни  :bfp: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #35 -: Март 25, 2011, 02:14:07 am »
да Стоянова това ще правим като си доидем но все пак се моля всичко да е наред и дано стане от самосебе си,а като се върнем от БГ и тук ще ходя в една клиника така че се моля тази година да е моята.
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #36 -: Март 25, 2011, 02:21:41 am »
Чудесна графика, защо не направиш едно тестче  osi_10:crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
не смея мила опасявам се да не е отрицателен ще изчакам няколко дни,за по сигорно.но все пак не вярвам да е станало чудото очаквам всеки момент да ме посети  :witch:,а ти си почиваи повечко и да знаеш че стискам много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за лека и безпроблемна бременност  :bighug:
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #37 -: Март 25, 2011, 06:40:08 am »
akinci, дано те подмине оная  :witch:
Много ти е хубава графиката, че си имаш и закъснение :) Като събереш смелост - направи едно тестче. Дано да е  :bfp: Успех! :crossfingers:

*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #38 -: Март 25, 2011, 13:21:15 pm »
Гале решила съм твърдо ако не ми доиде и в неделя в понеделник ще направя тест но БТ започна да спада така че днес или утре ще ме посети неканената гостенка(е дано не ме посети),то и твоята графика е добра така че имаш силно стиснати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:от мен
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #39 -: Март 25, 2011, 15:25:35 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: МНОГО хубава графика :)