0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #180 -: Май 30, 2011, 00:45:03 am »
благодаря Пламаче,така е но все пак страха е голяма работа, :bighug:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #181 -: Май 30, 2011, 07:23:06 am »
akinci кураж и от мен  :bighug: и дано всичко е наред  :crossfingers:
като съм чувала , че пътят да станеш майка не е лесен, сега в този форум започвам да разбирам защо !Тук е пълно с борбени и непримирими жени  :youwoman:
Успех  :bighug:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #182 -: Май 30, 2011, 07:57:25 am »
akinci :crossfingers:  :crossfingers: :crossfingers:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #183 -: Май 30, 2011, 22:09:22 pm »
ето че настъпи часът на голямата мъка момичета,днес на снимката доктора направо отсече ИНВИТРО няма друг начин единствената ми траба е непроходима,ужас ще се побъркам от мъка.благодаря ви че ме подкрепяхте
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #184 -: Май 30, 2011, 22:37:06 pm »
Мила Акинжи,не се безспокой,моля те. Лекарите не ти ли предложиха първо ЛАПАРО ,за да ти отпушат тръбата. Аз също съм в чужбина и когато остановиха,че съм със запушени тръби ,лекарят ми каза направо,че и 10 години да мъча ,няма как да стане освен ,ако направя ИН ВИТРО.За мое щастие не го поислушах и отидох на лекар в България.Там ми казаха,че последното,което трябва да правя е ИН ВИТРО.И така направих ЛАПАРО .Забременях,но ако си спомняш,изгубих бебето. Сега обаче продължаваме. Връщане назад няма. Така ,че се съвземи сладката ми и не се страхувай от нищо.Пътят ,по който вървим е страшно труден,но си струва preggo.
« Последна редакция: Май 30, 2011, 22:39:09 pm от margarita1971 »
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #185 -: Май 30, 2011, 23:10:30 pm »
благодаря ти много за загриженоста но се оказа доста сложно при мен.след 2 месеца навършвам 41 от ттъбата ми не ставало нищо казаха евентуално да я премахнат и нея така че нямаме време за разтъкаване направо си го каза лекаря.охххххх не знам ще се побъркам
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #186 -: Май 30, 2011, 23:36:52 pm »
Много съжалявам за лошите резултати мила ,дано все пак не се налага да се стига до премахване и се вземе друго решение.Не може ли да отидеш и на второ мнение?Не се отчайвай , знам че е трудно , но ние сме с теб  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #187 -: Май 31, 2011, 00:07:21 am »
Acinci щом не става нищо от нея няма какво много да му мислиш ин витро няма време за сълзи право на пред към целта знам че сега ти е много мъчно и болно не се оставяй това чуство да те завладее Щом има добри доктори и клиники винаги имаме шанс  :hug2: :balk_21:
Красиfile:///
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #188 -: Май 31, 2011, 08:45:43 am »
Acinci щом не става нищо от нея няма какво много да му мислиш ин витро няма време за сълзи право на пред към целта знам че сега ти е много мъчно и болно не се оставяй това чуство да те завладее Щом има добри доктори и клиники винаги имаме шанс  :hug2: :balk_21:

подкрепям мнението :)
давай Инвитро щом това е начина и все пак е по-добре Инвитро отколкото нищо, всъщност начина не би трябвало да е от значение , а достигането до резултата , което ти желая от все сърце acinci  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: би било прекрасно да успеем всички по естествен път, без клиники и процедури, които ни изтощават физически и психически, но.....
Затова горе главата , кураж и много скоро ти желая  :bori_005: :bori_015:
 :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #189 -: Май 31, 2011, 22:37:14 pm »
Akinci каде си миличка не падай духом всичко ще се нареди  :hug2: :balk_21:
Красиfile:///
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #190 -: Май 31, 2011, 23:18:06 pm »
благодаря ви за милите думи милички,знам че няма време за сълзи но болката е адски голяма всички вие знаете защото както аз така и вие се борите за бебче,в момента съм бясна как може толкова време да ми казват че всичко е наред и сега изведнъж стоп до  тук е няма какво друго да се прави освен инвитро,ок ами ако и то не е сполучливо;охххххх незнам маи ще се побъркам
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #191 -: Юни 01, 2011, 22:54:13 pm »
Akinci нямя да се предаваш точно сега всичко ще се получи само трябва бързо да се премине към действие тези черни мисли ги изхвърли от главата  :hug2:
Красиfile:///
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #192 -: Юни 02, 2011, 00:01:02 am »
Само напред миличка.Никакво отказване. През толкова тръни сме минали,връщане назад няма.Не се отчайваи.Важното е,че имаш шанс да зи родиш детенце,независимо  по какъв начин ще стане това.Стискам ти палци и чакаме добра новина и от теб.Много целувки :goodluck:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #193 -: Юни 03, 2011, 21:05:52 pm »
Akinci какво става с теб миличка мисля те
Красиfile:///
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #194 -: Юни 09, 2011, 21:46:23 pm »
 Akinci ,защо не пишеш миличка :ask:. Притесняваме се за теб. Дано всичко е наред.Пиши веднага,когато можеш.Каквото и да се случва  стискам ти палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: .
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #195 -: Юни 10, 2011, 16:31:04 pm »
благодаря ви за подкрепата момичета,определено ми вдъхвате надежда.моето момченце след като ме видя колко се притесних след цветната снимка и тъи като бяхме в турция ме заведе до град Ефес там където се намира домът на Дева Мария,запалих си свещички и се помолих да ме дари с едно детенце поне.сега вече съм в Белгия вчера се върнахме и сега вече ще тръгнем по клиниките за ин-витро има две и ще се поразровим по нашироко така че скоро дано се похваля с нещо добро.а на вас ви стискам силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: дано успeeте да си гушнете поне по едно съкровище :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #196 -: Юни 22, 2011, 23:18:54 pm »
Akinci миличка всичко ще се нареди все ще дойде и нашия момент пиши докъде си стигнала ако мога с нещо да помогна
Красиfile:///
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #197 -: Юни 23, 2011, 16:17:23 pm »
 КЪСМЕТ МИЛА :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_104:
*
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #198 -: Юни 24, 2011, 14:11:46 pm »
Как си мила , не си писала скоро, какво става около теб? :bighug:
Re: Графиката на акинжи
« Отговор #199 -: Юли 07, 2011, 16:54:49 pm »
 Akinci къде се изгуби мила :ask:? Не си писала много отдавна и се притесняваме.Може би тичате напред-назад по клиники и работа и нямаш време,но драсни все пак някой ред какво ти се случва.Стискам палци да си добре и всичко да е наред :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Гушкам те :bighug: