0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките-2!
« Отговор #260 -: Февруари 09, 2011, 17:08:05 pm »
доставка до БГ няма, но има куриерска фирма която ми я достави тук, те ми взеха около 34лв доставка...ще излъжа точно, че мъжа ми плаща :oops:....ама там някъде, иначе имат определена цена на кг и си правиш сметка какво и що ще поръчваш :wink:

Ася....еми пише че го има, ама то не стои съвсем право, има лек наклон......сега дали това се води легнало положение, незнам :oops:
иначе в описание на всякъде го дават за новородени :?
иначе тежи 11кг....много лека за близнаци :wink:
тук гледах на живо Х-Ландер и Зоопер.......еми първото беше адски голямо и тежко, имах чуство че цяло легло карах пред себе си, а и с общ сенник беше.......другата пак симпатична, ама сгъването не ни пасна и чувала зимен общ...... :?
а тая от всякъде дето и погледна ми се вижда удобна, грам не съжелявам....чесно :D

а и за 400лв просто няма за какво да й намеря косури 8O
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #261 -: Февруари 09, 2011, 18:30:04 pm »
marigri,не мислиш за ближния. :wink:
Исках и аз.Хайде за следващата сделка партия.
Да ви е 4естита новата придобивка :D


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Количките-2!
« Отговор #262 -: Февруари 09, 2011, 19:12:58 pm »
ааааа, Валя...аз преди тук писах, че я харесахме и ще я поръчваме :D..ти къде беше тогава :wink:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #263 -: Февруари 09, 2011, 19:41:21 pm »
Сещай се :D
Занимавам се с младежа,4е е болен и по4ти договорих неговата коли4ка.
Сега ще търся и за него  :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Количките-2!
« Отговор #264 -: Февруари 09, 2011, 23:26:32 pm »
http://www.mothercare.com/Cosatto-You-Twin-Stroller-Sis/dp/B003UV3L1Q/sr=1-48/qid=1297286074/ref=sr_1_48/279-4849144-2068665?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=598246031&mcb=core

Ето тази количка много ми хареса. Е, на мен няма да ми свърши работа ;)
Re: Количките-2!
« Отговор #265 -: Февруари 10, 2011, 06:04:56 am »
Дидон..ни първо мислихме нея да вземем,тук ги има по 550лв.....но не ми харесва че отпред няма борд,тоест само колани.......което все пак малко кофти,защото както нямаш много видимост към детето,знам ли ако реши да разкопчее колана 8O и  да се изтъркули......
а и много шарени им модели.....с тези надписи, аз лично съм фен на по изчистен вариант :wink:
ама на вкус и цвет товарища нет :lol: :lol:
Re: Количките-2!
« Отговор #266 -: Февруари 10, 2011, 09:27:50 am »
Маригри, моля те кажи коя е куриерската фирма която ви достави количката до БГ, че отдавна търся мнения за коректна такава и все не попадам на скорошни мнения, а и доставката като цена ми се вижда доста на сметка.
Re: Количките-2!
« Отговор #267 -: Февруари 10, 2011, 10:15:24 am »
dessi-kk ще ти пратя на лични инфо за тая фирма :wink:, че да не правя спам :?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #268 -: Февруари 10, 2011, 10:20:28 am »
Айде и аз да се похваля - Маригри получи количка, а аз кошниците за кола. Ети ги и тях, много са хубави, ултра леки, имат сенник и покривало за крачета.
http://www.dorel.co.uk/safety-1st/car-seats/390177729/one-safe-plus-group-0+/#prod
На мен доставката на двете кошници, заедно с един огромен чувал дрешки ми излезе 42 лева.
dessi-kk, аз открай време ползвам този посредник, нямала съм никакви проблеми с тях, но стават само за покупки от ибей и сайтове, в които може да плащаш с бг карта.


Re: Количките-2!
« Отговор #269 -: Февруари 10, 2011, 10:31:37 am »
Деси..ако нещо няма да разбереш, обръщай се към Ейлле....тя ма зареби и е в час със всички детайли :wink:

Ейлле...кошничка суперска, а и щом казваш че са стабилни съвсем си улучила добра оферта :wink:, аз не съм още в час със столчета :oops:
Re: Количките-2!
« Отговор #270 -: Февруари 10, 2011, 10:38:05 am »
Мерси момичета, ако има нещо ще ви питам на лични.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #271 -: Февруари 11, 2011, 22:04:21 pm »
сега ви намерих и ви чета, но намерих и това да stokke, аз много ги харесвам, но още не мога да реша, мисля, че ще ми е доста голяма и няма да се събира в колата. както и да е надявам се да е полезно:
http://reviews.ebay.co.uk/Stokke-Xplory-Pros-and-Cons_W0QQugidZ10000000002387661
*
Re: Количките-2!
« Отговор #272 -: Февруари 11, 2011, 22:12:58 pm »
 на мен ,след като ми подариха коша  cybex aton , се запознах и с количките им и доста ми допаднаха. Още се чудя само за по-малките гуми.Наистина ли няма  да са проблем за улиците ни и дали ще е комфортно на бебчо?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #273 -: Февруари 11, 2011, 22:17:58 pm »
на мен ,след като ми подариха коша  cybex aton , се запознах и с количките им и доста ми допаднаха. Още се чудя само за по-малките гуми.Наистина ли няма  да са проблем за улиците ни и дали ще е комфортно на бебчо?
По мои спомени когато Гого се роди и го возех в Уното в посока към мен ,самата коли4ка подска4аше леко.Това се коригира сампо след няма два-три месеца като натежа малко.
С тежеста няма ве4е така друсане и нестабилност.В Англия и други страни като са основно на Макларан не са прости :wink:
Явно винаги ще има "за" и "против" малките колела.
Въпрос на навик и настройка.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Количките-2!
« Отговор #274 -: Февруари 11, 2011, 22:35:07 pm »
на мен ,след като ми подариха коша  cybex aton , се запознах и с количките им и доста ми допаднаха. Още се чудя само за по-малките гуми.Наистина ли няма  да са проблем за улиците ни и дали ще е комфортно на бебчо?
В Англия и други страни като са основно на Макларан не са прости :wink:

:good_post:
 
*
Re: Количките-2!
« Отговор #275 -: Февруари 11, 2011, 22:58:51 pm »
На мен лично малките колела по строшените софийски улици ми подействаха зле на нервите.  :x  Голямо друсане - голямо нещо. Лично мое мнение е, че за там трябва количка с големи гуми и амортисьори.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #276 -: Февруари 11, 2011, 23:16:42 pm »
 Жалко ,че не дават количките за тест драйв  :lol: :wink:
 да си врътнем по едно кръгче
*
Re: Количките-2!
« Отговор #277 -: Февруари 11, 2011, 23:17:10 pm »
На мен лично малките колела по строшените софийски улици ми подействаха зле на нервите.  :x  Голямо друсане - голямо нещо. Лично мое мнение е, че за там трябва количка с големи гуми и амортисьори.

Напълно подкрепям. Аз бях с надуваеми гуми, триколка, и слава богу, защото като се преместихме в Княжево дето пък и тротоари няма съвсем щях да закъсам с друга количка.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #278 -: Февруари 11, 2011, 23:41:05 pm »
За София специално и аз съм на мнение, че е не само добре, ами наложително да се избира "офроуд количка" с големи гуми и амортисьори. То ясно, че и с каквато и да е количка - все ще се изгледа детето, но когато пък можеш да избереш...
А относно това дали на детето ще му е удобно, не мисля че чак толкова има разлика за тях в степента на друсане, ама "задкормилното устройство" може бая зор да види, ако количката се окаже неудобна за бутане по тези абсурдни трасета столични.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Количките-2!
« Отговор #279 -: Февруари 12, 2011, 10:24:32 am »
О, вярвай ми, има значение степента на друсане! С кошницата за кола се усещаше много повече, отколкото с летния кош (поне на моята количка), въпреки че бях нагласила окачването ва "меко" още в началото. И от бутащия зависи, но и от количката.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.