0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #520 -: Май 14, 2011, 15:39:43 pm »
Да се похваля, най-накрая си поръчах и аз количка! Сега с нетърпение чакам да я получим, че на живо не съм я виждала.
http://coletto.bg/wozek.php/giovanni/51
Деси, честито, много ми хареса количката! Харесаха ми и столчетата за хранене - имаш ли представа колко струват?


*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Количките-2!
« Отговор #521 -: Май 14, 2011, 15:42:14 pm »
Дано не се повтарям с предишни мнения, но не съм чела цялата тема! Аз препоръчвам /за любителите на италиански колички/ ето този сайт: www.bimbomarket.it
Ние миналата година поръчахме от тук Трио енджой на Чико за 630 крайна цена, при условие, че в БГ още е 890лв.
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Количките-2!
« Отговор #522 -: Май 14, 2011, 20:50:13 pm »
Да се похваля, най-накрая си поръчах и аз количка! Сега с нетърпение чакам да я получим, че на живо не съм я виждала.
http://coletto.bg/wozek.php/giovanni/51
Деси, честито, много ми хареса количката! Харесаха ми и столчетата за хранене - имаш ли представа колко струват?
Не знам, но мога да питам ако искаш. Ще ти пиша после на ЛС
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Количките-2!
« Отговор #523 -: Май 15, 2011, 17:18:20 pm »
Момичета, знаете ли в кои магазини в Сф мога да видя колички на Макларън,
освен "Малечко" и "Хиполенд" ?
Или някакви сайтове на магазини...?

Благодаря предварително !
*
Re: Количките-2!
« Отговор #524 -: Май 15, 2011, 18:37:43 pm »
 Момичета,знаете ли дали / къде / в София има сервиз на детски колички . Количката е Cosatto, но дори и за други модели ме интересува?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #525 -: Май 15, 2011, 23:32:02 pm »
Аз имах лек проблем с ПЕГ ПЕРЕГО и от магазина, от където я купих ме свързаха с вносителя.Решихме проблема бързо и то4но.Незнам дали това е пътя при проблем,дефект и др.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Количките-2!
« Отговор #526 -: Май 16, 2011, 07:23:08 am »
Момичета,знаете ли дали / къде / в София има сервиз на детски колички . Количката е Cosatto, но дори и за други модели ме интересува?
Дидон, знам със сигурност, че Джейн имат сервиз в София. Приятелка има ужасна одисея с тях, много се мотаят, уж оправена, а след 2 дни същия проблем отново... Ако те интересува точно къде е ще питам за координати :)

*
Re: Количките-2!
« Отговор #527 -: Май 16, 2011, 11:45:09 am »
 Питай,питай :)
Re: Количките-2!
« Отговор #528 -: Май 16, 2011, 17:27:03 pm »
Момичета, знаете ли в кои магазини в Сф мога да видя колички на Макларън,
освен "Малечко" и "Хиполенд" ?
Или някакви сайтове на магазини...?

Благодаря предварително !
Със сигурност съм виждала като моята в Пренатал, в Дъ Мол на Цариградско. Вероятно ги има и в Мадъркеър, но не съм се заглеждала.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #529 -: Май 16, 2011, 19:06:31 pm »
Питай,питай :)
Да, ама се оказа че малко съм те подвела. Сервиз има, обаче и тя не знае къде точно е, носи си количката директно в магазина от където я е купила. За да не се приеме за реклама, ще ти пусна името на магазина на лични :)

*
Re: Количките-2!
« Отговор #530 -: Май 27, 2011, 12:08:55 pm »
Eille много ми хареса baby joggerа, само се чудя срещала ли си към него да се предлагат зимни кошчета? Или кошчета за новородени, останах с впечатлението че са едно и също, но не съм сигурна. :P
Ние живот и здраве ще се появим на бял свят есента, първите ни разходки ще са в студено време. :ask:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #531 -: Май 28, 2011, 15:03:05 pm »
tranka, според мен на близнашките модели от 2011 г. може да се сложат само порт бебета, докато стандартният кош за новородено става само на единичните колички. Поне с такова впечатление оставам от сайта - разгледай аксесоарите към серията сити мини:

http://www.babyjogger.com/c-31-Accessories.aspx#citymini


*
Re: Количките-2!
« Отговор #532 -: Май 28, 2011, 23:45:50 pm »
Eille мерси, аз се хвърлих на миналогодишния модел, защото разлика на външен вид не виждам, а цената му е доста по-ниска. Но, не видях дори портбебе да се предлага към него...Имам още време, ще мисля, но определено с тези кошове за новородени и портбебе-та трудно се ориентирам къде да ги търся. Добре че имам време да си поблъскам главата на воля. :D
*
Re: Количките-2!
« Отговор #533 -: Май 30, 2011, 13:14:36 pm »
Момичета, може ли някъде да се види и пипне близнашката Тевтония, както и Дуо Стар на Еспри? Питам за една приятелка (както обикновено  :lol:).

Re: Количките-2!
« Отговор #534 -: Май 31, 2011, 09:43:58 am »
Здравейте, момичета!
Колички Бертони изглежда не са много популярни тук, доколкото виждам, но да питам все пак: дали някоя от вас няма впечатления от модел Астра? Не мога да се ориентирам от сайтовете на онлайн магазините лятната седалка има ли пълно легнало положение, т.е. става ли и за новородено. Виждам, че количката стандартно върви с кош за новородено, но пък се чудя дали изобщо ми трябва такова нещо като ще раждам юли, а мястото вкъщи е кът  :?
Ако пък знаете магазин, където се предлагат (да огледам и разпитам), също ще съм благодарна.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #535 -: Май 31, 2011, 11:49:50 am »
Aз също съм се ориентирала към по-евтните колички и скоро ходихме в Хиполенд-Люлин. Попаднахме явно на управителката на магазина, която беше изключително любезна и обясни неща, за които не подозирах, та в този смисъл, щом в комплекта върви и кош за новородено, най-вероятно самата количка няма напълно легнало положение и може да се ползва след 3 месец-поне така беше с другите модели на Бертони, които вървяха с кош. Аз си бях харесала Бертони Фюжън, но тя ме разубеди с довода, че от 3 купени, 2 са се счупили и сега вече в Хиполенд не се предлага този модел. Според мен иди на място и ако попаднеш на свестен представител на магазина ще ти е от голяма полза, а разликата от снимките в нета и на живо е огромна.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
Re: Количките-2!
« Отговор #536 -: Май 31, 2011, 12:34:14 pm »
Здравейте, момичета!
Колички Бертони изглежда не са много популярни тук, доколкото виждам, но да питам все пак: дали някоя от вас няма впечатления от модел Астра? Не мога да се ориентирам от сайтовете на онлайн магазините лятната седалка има ли пълно легнало положение, т.е. става ли и за новородено. Виждам, че количката стандартно върви с кош за новородено, но пък се чудя дали изобщо ми трябва такова нещо като ще раждам юли, а мястото вкъщи е кът  :?
Ако пък знаете магазин, където се предлагат (да огледам и разпитам), също ще съм благодарна.
Не съм специалист по количките но тази със сигурност няма легнало положение на летния вариант и е обемна ,и 11 кг  тежи . Щом нямаш място вземи си комбинирана която е лятна и зимна без допълнителни кошове . (Бертони Вектор , Чиполино Пуки ,Кангаро Даяна ) И като цени са по- евтини от тази  и са по-леки) Иначе не пишеш откъде си че да дадем инфо къде има тази .

Re: Количките-2!
« Отговор #537 -: Май 31, 2011, 13:28:48 pm »
Благодаря, момичета! И аз подозирах, че като си има специален кош, другото няма да става за новородено, ама все се надявах да не е така и да не се налага да мисля повече  по въпроса :). Иначе 11 кг. не ми се виждаше толкова много, но кой знае като тръгна да я влача  :(
Милен_ка, мерси за предложенията. На пръв поглед само отделните дръжки не ми харесаха на тези варианти, но ще разгледам по-подробно и ако е само това, може да го преглътна  :).
А да, пропуснах да кажа, че става дума за София  :oops:. Хиполенд май наистина ще да е добро място за огледи...
*
Re: Количките-2!
« Отговор #538 -: Май 31, 2011, 13:35:31 pm »
vanyush, в този ценови диапазон е и Кангаро Виктория, с две ръце гласувам за нея и още съжалявам, че имаше 50 лв разлика с бертонито, което взех. Има 3 около мен и смея да твърдя, че е страхотна, стига да не те притеснява, че не се обръща ни кош, ни дръжка, а сенника.
Ето и линк:
http://www.pazaruvaj.com/detski-kolichki-c3919/cangaroo/victoria-p40955631/opisanie.html#description

Re: Количките-2!
« Отговор #539 -: Юни 01, 2011, 13:33:13 pm »
Ами доколкото съм чувала от препатили, не било много добре да не виждаш бебето, докато го возиш... От друга страна, обаче, сиво и розово  :heartbeat: много обичам  :D. Ще трябва да я видя и тази виктория - на картинка е мн хубава. Цената, казано честно не ми е първи критерий, важно е работа да върши, но понеже наблюденията ми в нашата държава са, че високата цена рядко гарантира по-добро качество, за това реших първо по-евтините варианти да огледам - ако вършат същата работа, по-малко да се нервя като ги потроша  :wink: А и баща ми се е заинатил да купува количката, та ми е още по-съвестно да предлагам първо скъпи варианти  :(