0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #500 -: Април 18, 2011, 18:22:49 pm »
Лиско, Натали...благодаря  :wink:
тъкмо ма ориентирахте, защото аз нямам чанта към количката и трябваше да търся нещо.
Лисе ти от къде взе твоята на тази цена?

marigri, заповядай:
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-LEEBRUSS-ABC-DESIGN-CHANGING-BAG-DIAPER-BAG-/150582503327?pt=UK_Baby_Baby_Changing_Nappy_Changing_Bags&hash=item230f6aa79f


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките-2!
« Отговор #501 -: Април 18, 2011, 18:48:22 pm »
Лиско, Натали...благодаря  :wink:
тъкмо ма ориентирахте, защото аз нямам чанта към количката и трябваше да търся нещо.
Лисе ти от къде взе твоята на тази цена?

marigri, заповядай:
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-LEEBRUSS-ABC-DESIGN-CHANGING-BAG-DIAPER-BAG-/150582503327?pt=UK_Baby_Baby_Changing_Nappy_Changing_Bags&hash=item230f6aa79f
Marigri, бързай:) Няма такава цена.
аз я взех тук от Варна. Ще се сетя по- късно за името на магазина и ще ти го кажа:)
*
Re: Количките-2!
« Отговор #502 -: Април 18, 2011, 19:19:10 pm »
Добре, че погледнах темата - аз тъкмо си търся някаква чанта. Зарибихте ме за тази с последните постинги.

marigri, ако ще поръчваш от Ибей, моля пиши ми на лични - ако си съгласна да се комбинираме
*
Re: Количките-2!
« Отговор #503 -: Април 19, 2011, 03:16:00 am »
marigri, заповядай:
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-LEEBRUSS-ABC-DESIGN-CHANGING-BAG-DIAPER-BAG-/150582503327?pt=UK_Baby_Baby_Changing_Nappy_Changing_Bags&hash=item230f6aa79f
Само влитам в темата .... а цена на доставка видяхте ли? Щото вече ми се струва скъпичко като добавиш още 20 паунда за доставка!

.....ама то може и аз да не съм в час, че като ви прочетох на предната страница и видях за какви пари става дума............
« Последна редакция: Април 19, 2011, 03:19:58 am от Дживотинче »
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Количките-2!
« Отговор #504 -: Април 19, 2011, 08:59:15 am »
Дживотинче защо 20 паунда, пише 5 доставка.....което е съвсем нормално като цена  :wink:, има къде по скъпи.. :D и още 1 паунд и нещо за доставка до БГ(за кг).....и съвсем прилична цена излиза  :wink:, в сравнении ако трябва да дам 120 или 70лв...

Литето поръчвай сега.....аз поне ще знам, че я има в ибея и ще я поръчам по нататък........че сега чакаме малко пратки дето напазарих и за момента тя още не ми е приоритет толкова спешно.

Ейлле страшна си.. :wink:, поредния път се убеждавам, че каквото и да търси човек...ти винаги ще намериш и ще опътиш къде и какво  :wink: :D, мерси много  :D
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #505 -: Април 19, 2011, 09:03:03 am »
Дживотинче, доставката в Англия е 4,99 лири, а от Англия до Варна 1,20 лира на кг през фирма посредник. Ти гледаш направо доставка до БГ, затова ти се вижда скъпа. Аз няма да е поръчвам, защото цветово хич не ми се връзва с количката, пък и още не са ми превели болничните, чакам да се опарича.


*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Количките-2!
« Отговор #506 -: Април 19, 2011, 17:07:45 pm »
Eille , тази чанта има над 10 вида комбинации на цветовете, в зависимост от количката. Аз показах тази, защото моята количка и чанта са такива.

Jbrul , благодаря. :D
А ти защо искаш друга количка? Нали купи Стоке?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #507 -: Април 19, 2011, 17:50:02 pm »
Nataly*, аз имах предвид тази от обявата в ибей, дават е на цвят делфинско сиво, пък количката ми е в бежавата гама.


*
Re: Количките-2!
« Отговор #508 -: Април 19, 2011, 18:08:50 pm »
Натали, купих и си я ползвам и съм много доволна даже.  :D

Просто лятото, смятам да ходя на къщта на свеки по-честичко, но никога нямам график колко ще стоя. Понякога си засядам за седмица, понякога 2-3 пъти отивам до града  за един ден и се връщам пак и реших, че ще ми е по-удобно да държа някаква количка там, отколкото само да товаря и разтоварвам. И нали съм си скръндза и пресметливка  :lol:, викам си като ще купувам втора, нека да е такава, която ще ми влезе в употреба и по-нататък, като ходим с малкия някъде за някой уикенд само и няма смисъл да мъкна комбинираната количка, или за смолет...
Че за това в момента избирам лятна тип "чадър", която хем да става за малко бебе, хем да е хубавичка, не държа да е от най-леките, а да се сгъва оптимално компактно и тази ми се видя ОК, но никой не намирам с личен опит с нея :(

"Макларън" изглежда най-логичното решение, но аз пък не ги харесвам на вид Макларъните, ако и да са мега добри, то въпрос на вкус все пак...
Другото, което адски ме дразни е, че която и да ми допадне като параметри - все е в едни тъмни цветове - или черно, или кафяво, а аз искам светла. Но явно няма да ме огрее и за това тази загледах последно поне й се вижда втория цвят малко.
На АБЦ "чадъра" бутах скоро, супер добре е, обаче пак с цветовете проблем. Като сложиш детето в нея и то втория цвят изчезва и става дюс черна количката... Примерно на твоята цветовете не са така - вижда се и лилавото /и бялото на черно-бялата версия, която много харесвам/, или каквото е там като втори цвят идеално и съвсем друг фасон вади. На "чадъра" им обаче - не е така за мое съжаление, иначе да съм я купила вече.

Ще поогледам още малко, докато се стопли има време, ако някой има други предложения - давайте ги  :D

НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #509 -: Април 19, 2011, 18:34:51 pm »
Jbrul, а видя ли единичката на бейби джогъра, под 8 кг., не се сгъва тип чадър, ама аз бих казала тип "дамска чанта", има светли цветове, гумите са 20 см. в диаметър, мерих моите, огромни сенници. Гледа ли количките Силвър крос, те имат тип чадър?  tfk бъгстер?


*
Re: Количките-2!
« Отговор #510 -: Април 19, 2011, 18:53:18 pm »
Eille ТFK гледах - сгъването не ме устройва. Килограмите не са важни в случая, макар че добре дошло да е по-лека. Също така, трябва да е подходяща, или за бебета 0+, или 3+...повечето летни са за 6+.
Може ли линкчета на другите два "чешита", които споменаваш?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Количките-2!
« Отговор #511 -: Април 19, 2011, 19:31:01 pm »
Re: Количките-2!
« Отговор #512 -: Април 19, 2011, 20:41:24 pm »
Тук видях колички от моето детство....имах подобна кожена оранжева  :lol: :lol:

И за Жбрул харесах една  :wink: http://www.silvercross.co.uk/pushchairs/fizz-vogue-pushchair/ снимката излиза като натиснеш от страни View all colours

само защо мисля, че цените ще бъдат космически.....малко дизайнерска работа ми се вижда тук..... :?

« Последна редакция: Април 19, 2011, 20:44:12 pm от marigri »
*
Re: Количките-2!
« Отговор #514 -: Април 19, 2011, 21:49:13 pm »
Eйййй, ако знаете колко се чудих на коя марка е тази количка /големия кожен Кадилак/ :lol: Видях такава във Виена миналата есен и ми падна чейнето, ама без очилца и от другия тротоар - не можах да фиксирам надписчето. Беше тъмно синя и мама и тати се бяха спретнали в тон с возилцето - бели ризи, сини пуловери "шпиц", много елегантна гледка бяха - все едно ще ги снимат за списание. Достави ми истинско удоволствие само да ги гледам. Всъщност - не само аз ги гледах де ;)
На живо е доста по-впечатляваща количката, отколкото на снимки. Мислех си, че ей това е наистина удобна за бебето количка - голяма, широка, висока - все едно кошара на колелца и с тия ми ти колела и окачване има егати возията предполагам. На всички е ясно, че по местенцата в които ние живеем - коопераци, тесни асансьори /ако ги има изобщо/, криви стълбища, всякакви препятствия за движение - подобна количка трудно да изкара сама жена за едната разходка, пък и в кола как ли се товари - не знам. Отделен въпрос е колко струва и, че едва ли е многофункционална и всичко което ние търсим като купуваме, ама хубавото си е хубаво все пак - да си я ползва със здраве, който може да я има и къде да разхожда такова нещо. :)
Но, ако не бяха гореизброените фактори - с удоволствие бих бутала Данаил в ей такова нещо, ако говорим за удобството на самото бебе, едва ли има по-удобно от това.

Извинете за лиричното отклонение  :oops:, ама толкова съм я разправяла тази количка на познати и все не можех да я покажа на снимка...

Eille, marigri , благодаря за линковете - ще разгледам подробно и ще видим кой печели "състезанието".

P.S. Благодаря и на purplealy ....все нещо съм недогледала аз бре! :D
« Последна редакция: Април 19, 2011, 22:06:04 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Количките-2!
« Отговор #515 -: Април 20, 2011, 10:57:01 am »
Здравейте,изчетох цялата тема дотук.Чакаме бебенце юни месец и съм в търсене на количка.Имам нужда от помощ,а няма кой да ме насочи.Да започна с бюджета-400лв.От темата разбрах че не е задължително да имам кош за новородено,стига количката да има пълно легнало положение,а ако няма може да се ползва порт-бебе.С количката ще трябва да изкачвам малко стълби.Разбрах и че е по-добре да е с 4 колела и поне задните да са единични и големи.
Със сигурност пропускам нещо,ако може да ме насочите към модел или марка.Приемам всякакви съвети и предложения.Мисля си и за количка,поръчана по интернет,ако за тези пари ще мога да намеря нещо по-добро от тук.
Моля за помощ.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #516 -: Април 20, 2011, 15:55:58 pm »
Jbrul, разгледай на чико летните варианти, има много добри, които според мен ще са подходящи, защото имат легнало положение, или наклона е съвсем малък. Цените им също не са много високи, здрави са и леки.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #517 -: Април 20, 2011, 23:20:05 pm »
Jbrul, аз имам ето тази количка, която е тип чадър
На мен лично ми е удобна, има пълно легнало положение за по-малки бебета.
« Последна редакция: Април 20, 2011, 23:24:26 pm от shanoar »
Re: Количките-2!
« Отговор #518 -: Май 14, 2011, 11:06:13 am »
Да се похваля, най-накрая си поръчах и аз количка! Сега с нетърпение чакам да я получим, че на живо не съм я виждала.
http://coletto.bg/wozek.php/giovanni/51
*
Re: Количките-2!
« Отговор #519 -: Май 14, 2011, 15:06:52 pm »
face, не знам дали мога да ти дам съвет какво да си вземеш, ще трябва да разглеждаш сайтове до несвяст, докато си харесаш, но си мисля, че също ще е добре да си погледнете колата и какво столче за кола ще си купувате, така че да е съвместимо с количката ти. то също може да се ползва завозене на бебе, макар и за ограничено време.

иначе вероятно интернет е добър вариант да гледаш за колички, защото изпадат промоции и можеш да си вземеш хубави неща за бюджета, който имаш. мисля, че моята количка (бейби джогър сити мини) излезе около 200 паунда, което е близо до бюджета ти. иначе количката става за новородено, макар, че аз си купих кош, за да може в началото бебето да ме гледа мен или по-скоро аз да гледам нея, пък като поотрасне ще си гледа напред. количката е под 7 кг, сгъва се с една ръка. все още не съм я ползвала навън, но като гледам около мен има доста майки с такива, така че явно вършат работа.

успех в търсенето