0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Количките-2!
« Отговор #420 -: Март 15, 2011, 09:16:34 am »
Да на Хаук количката ходих да я видя и настина на пръв поглед е хубава,но няма нищо,нито чанти,човалчета и други дори и кошчетата от долу под количката са много малки и останах малко разочарована защото си я бях харесала и сега пак дилема Dolphin много благодаря за изчерпателния пост и Милен_ка много хубав сайт качила и сега се почва пак едно ровене.Сега ще погледна и тази количка която предложи Лорчето.Нека и други момичета подсказват :wink: и помагат с мнение на такива лутащи се като мен :D.fifonqk подкрепям мнението ти,че е неудобна още като застанах зад нея за съм високичка 157см. :lol:и познайте :lol:
« Последна редакция: Март 15, 2011, 09:18:05 am от бина »
*
Re: Количките-2!
« Отговор #421 -: Март 15, 2011, 09:55:23 am »
Ние в крайна сметка взехме все пак Хоука - изглежда ми удобна - но за сега я бутам само празна, и то в стаята  :) Висока съм 152, не ходя на токчета - и според мен е ОК височината. Взехме отделно само дъждобран - най-обикновен - мисля че около 10-15 лв струваше.
Една приятелка си взе такава - http://www.babywelt-sulingen.de/duet.php
Остана много доволна след като я видя на живо, но на мен лично ми изглежда доста тромава и тежка
Re: Количките-2!
« Отговор #422 -: Март 15, 2011, 10:32:23 am »
Аз съм със Хаук,модел 2010,ползвам я от миналото лято и засега нямам никакви забележки.
Наистина няма нищо към нея,но за мен беше по-важно,колко ще те тежи количката,защото в началото докато са мънички няма проблем но сега като са вече по 8 и 9 кг.,и започва да се усеща тежината,също и размерите са важни-да влиза без проблем през външната и входната врата.
Много леко върви и засега преодолява неравностите без проблем.
Ние не сме купували зимни чувалчета,като ги облечем хубаво и завием с топли одеялца няма никакви проблеми в студените зимни дни.
Единсвтено не ми се искаше да е в черен цвят но за 2010 беше този цвят и нямах избор,сега за модел 2011 нямам предства какъв е цвета.
Ако някой иска да види снимки,как изглежда реално с бебетата през зимата без чувалчета,да пише съобщение,да се намерим във Фейса,имам отделно зимно албумче,макар,че тази зима вече си отива но все пак:)))

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Количките-2!
« Отговор #423 -: Март 15, 2011, 10:47:50 am »
Liteto нали  и ти си от Русе и скоро като започнеш да я буташ пълна :D може да се видим и да я побутам и аз малко преди да реша коя да взема :wink:,Нинката пак започвам да се двоумя,но аз имам още време така,че все ще харесам нещо :wink:
« Последна редакция: Март 15, 2011, 12:19:12 pm от бина »
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Количките-2!
« Отговор #424 -: Март 15, 2011, 12:17:59 pm »
бина, дано наистина съм помогнала. Аз вече съм се побъркала от толкова ровене, по улицата, парковете се заглеждам все по количките  8O Преди по велосипедите, а сега като се замислих тия дни установих, че новото ми колело е напълно излишно. Живот и здраве, само всичко да е наред, лятото да го подкарам това возило с бебоците, ще дам още актуална информация.бина, и ти си от джобните мами, забравила съм да напиша, че дръжката на x-twina се регулира според ръста и предпочитанията и е с кожена обвивка, това е много удобно за дребни мами с малки ръце като мен  :oops:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Количките-2!
« Отговор #425 -: Март 21, 2011, 16:20:44 pm »
Здравейте момичета! Ако темата ми не е за тук нека модератортире я преместят :D
Имам едно голямо чудене свързано със столчетата за кола.
1. Малката е на 6 месеца и кошчето бебешкото за кола и е тясно-в смисъл седи едвам побрана и не може грам да мръдне.
2. решили сме след около 1-2 да я водим до Велинград, като стане на окло 10 месеца да ходим до Гърция и не си я представям в това мини кошче.
3. Как да разбера дали да купя размер от 9-18 кг или от 9 -36 кг ( а има и от 9 -25 на някои фирми) :oops:от 9-36 май нямат собствен колан, и трябва да се ползва това от колата. Удачно ли е?
4. Столчетата са по посока на движение, а не обратно; главичките им не са толкова стабилни в тези столчета; и въобще не знам как се избира столче за кола.
5. споделих моето чудене с 1 приятелка-каза ми че е малка дори на 10 месеца за столче-нямало какво да и стабилизира главата, било по посока на движение и т.н.
Ако имате мнение моля ви да споделите. Не ми е спешно да купувам, но трябва да се ориентирам вече.
И мен ме интересува столчетата,тепърва ще търся.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #426 -: Март 21, 2011, 17:12:07 pm »
Преди два дена взех на промоция 9-36кг за 77лв.
Няма особена разлика от 9-18кг освен във висо4ината на облегалката.
Като цяло 9-18кг. ми изглежда по-удобно,а и има позиции за легнало полужение за разлика от другото.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Количките-2!
« Отговор #427 -: Март 23, 2011, 15:36:31 pm »
   Ние сега сме 7кг,досега не сме имали столче в колата,чудя се какво да взема   от 0-9кг ще я ползвам много малко, а от 9-18 ми се вижда много голямо имам чуството ,че ще се загуби вътре.Та сега чета в интернет и оглеждам в магазините разбира се гледам и цената.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #428 -: Март 25, 2011, 00:20:57 am »
Вземи си комбинирано 0-18. За малки бебета и има едни подложки и не се "губят" в столчето. Друг е въпросът, че седалката се монтира с лице към движението, а за малки бебчовци трябва да е обратно на движението.
Успех в търсенето!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Количките-2!
« Отговор #429 -: Март 25, 2011, 10:34:54 am »
записче :-)


*
Re: Количките-2!
« Отговор #430 -: Март 25, 2011, 13:20:46 pm »
Не бих взела столче от 9-18 кг, за бебе, което е 7 кг.
В тази възраст ЗАДЪЛЖИТЕЛНО детето трябва да е сложено обратно на движението.
Огледай за по-широки кошници.
Например кошниците на Maxi Cosi са тесни, тези на CAM  са доста по-широки, а има и кошници от 0-13 кг.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #431 -: Март 26, 2011, 09:59:52 am »
Вземи си комбинирано 0-18. За малки бебета и има едни подложки и не се "губят" в столчето. Друг е въпросът, че седалката се монтира с лице към движението, а за малки бебчовци трябва да е обратно на движението.
Успех в търсенето!
Със столче от 0-18 на Чико сме превозили бебе на 7 дни на разстояние 250км.Между другото това столче може да се монтира и в двете посоки.Лично за мен е удобно.Единствения недостатък е, че на толкова малко бебе в каквото столче и да го сложиш все ще му се мота главата.Но пък хората са помислили за всичко- има възглавнички които се купуват допълнително и служат за подпиране на главичката отстрани.Ох, дано съм обяснила правилно  :wink:.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #432 -: Март 26, 2011, 13:51:46 pm »
Днес имам повечко време, та разглеждам количките  :)

Харесала съм си тази, но ме притесняват малките колелца, някой имали коментари за нея.

http://www.bebe-best.com/chipolino-kombinirana-kolitchka-perfekta-perfecta-lime-2011-p-23952.htmlhttp://www.bebe-best.com/images/a4/q161l1.jpg

 Е, аз много неща си харесвам, ама все финанси трябват....... :wink:
*
Re: Количките-2!
« Отговор #433 -: Март 26, 2011, 14:56:22 pm »
Не бих взела столче от 9-18 кг, за бебе, което е 7 кг.
В тази възраст ЗАДЪЛЖИТЕЛНО детето трябва да е сложено обратно на движението.
Огледай за по-широки кошници.
Например кошниците на Maxi Cosi са тесни, тези на CAM  са доста по-широки, а има и кошници от 0-13 кг.

Макси Кози Сити са си доста широки, все пак са до 13кг. Ползвахме такива до годинката, а моите си вървят големички.
Future, малки ще сте за столче след месец. Сега я слагаш с дебело яке, затова изглежда, че му е тясно на детето. След месец ще сте с по-малко дрехи  :wink:
*
Re: Количките-2!
« Отговор #434 -: Март 26, 2011, 15:39:10 pm »
Днес имам повечко време, та разглеждам количките  :)

Харесала съм си тази, но ме притесняват малките колелца, някой имали коментари за нея.

http://www.bebe-best.com/chipolino-kombinirana-kolitchka-perfekta-perfecta-lime-2011-p-23952.htmlhttp://www.bebe-best.com/images/a4/q161l1.jpg

 Е, аз много неща си харесвам, ама все финанси трябват....... :wink:



Какво по-точно те притеснява в малките колелца? Моята не е същата количка, но е със същата "конфигурация" на колелата и нямам никакви оплаквания.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Количките-2!
« Отговор #435 -: Март 26, 2011, 16:21:17 pm »
Момичета, искам съвет за количка.
Подариха ни Чико лятната, но без сенник и няма легнало положение.Само седнало.
Та сега ще трябва да търся някаква количка за 5-6 месеца, мисля да е втора употреба, та се чудя какво да търся.
Трябва ми лекичка, да става и на легнало положение, по възможност с място за багаж или чанта.
Имате ли предложения?
Тегло около 5-6 кг.
[/url][/url]
Re: Количките-2!
« Отговор #436 -: Март 26, 2011, 17:51:52 pm »
Жасмин бих ти препоръчала моята цяло лято изкарах с нея миналата година сега пак я извадих да я ползвам ето това е тя. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/17419

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Количките-2!
« Отговор #437 -: Март 26, 2011, 18:09:31 pm »
Аз съм се ориентирала към Маккларън като лятна. Имат легнало положение, много са леки и се сгъват тип чадър.
Само имаме малко разногласия с мъжа, коя точно да вземем...той е харесал една, а аз друга. Все едно той ще я бута !  :lol:

« Последна редакция: Март 26, 2011, 18:16:07 pm от Raissa777 »
Re: Количките-2!
« Отговор #438 -: Март 26, 2011, 19:57:24 pm »
Аз имам една лятна, но без сенника, Чико е.
Обаче осъзнах, че ще подарявам седгашната ми, защото вече ми е много тежка и сега промених търсенето на количка, която да е като комбиниране и не за много пари, че мъжи хич не е фен да се дадат повече от 100 лв. То наистина ни трябва количката само за 5-6 месеца.
Та сега се колебая между Бертони Фокси 2011 и Кенгуро, ама от продавалника.
Много съм предубедена към Бертони, но пък казаха, че са подобрили качеството, знам ли...
[/url][/url]
*
Re: Количките-2!
« Отговор #439 -: Март 26, 2011, 20:14:41 pm »
Моята е такава от миналото лято.Страшно съм доволна,взех я за 75лв. от Хиполенд тогава.
http://cangaroo-bg.com/in/index.php?act=inside_product&product_id=36