0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #400 -: Март 06, 2011, 21:10:41 pm »
Не става, защото няма напълно легнало положение, но Мариета е права, отзад държачите имат реверанс от около 4 см някъде, така че като се разшият, облегалката пада още повече.
Ние каляска избрахме, ето туй ще е:


*
Re: Количките-2!
« Отговор #401 -: Март 06, 2011, 21:25:33 pm »
ейлле, добре дошла в клуба на бейби джогър, моята е такава, но за едно бебе, даже е същата разцветка :), както сес казва "великите умове....". аз лично си взех и кош за новородено, не зная дали има и за близнаци такива кошове, не виждам защо да няма. а другото, което ми казаха в магазина - макар, че тези стават в легнало положение, тъй като доста родители са се притеснявали от това, че седалките са меки, са започнали да произвеждат бордове, които се слагат под седалката, за да е по-твърдичко. не зная как, щото аз бях решила за коша, за да ми е пред очите бебето.

та може би и пег перегото да има кошове. препоръката ми е да се поровиш из нета, фифоняк, защото продаваачките не винаги са най-сигурния източник на инфо.

каквото и да избереш - със здраве да го ползваш

ейлле - честита да ти е новата количка
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #402 -: Март 06, 2011, 22:03:10 pm »
Аз е поръчах, но в момента няма налична от този цвят и чакам  да докарат
Количката има преден борд, който се продава отделно
Тези поставки за гръбчетата ги видях, ама чак сега ми се изясни за какво служат, мерси! Кошовете за новородени са само за единичката, на близнашките модели не се монтират

Сори, ама точката ми не работи от време на време, та затова изреченията ми са без точки


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #403 -: Март 06, 2011, 23:06:59 pm »
Днес гледах Ария  едини4на на живо в подробности и Зупер за близнаци.
Сравнявах и с моето Уно.
Арията ме разо4арова с висо4ината си.Доста по-ниска е от Уно/меря от земя до кош/.
Ще оставам без кръст за повиване ,хранене и др ако се наложи.А сме и високи двамата с мъжа.Той хареса Зупера.При него се забелязва по голям кош за багаж,по-широки седалки и по-дълги.Засега съм 30 на 70 процента за Зупер.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #404 -: Март 06, 2011, 23:52:11 pm »
Вали, в големия магазин на двата етажа на бул Владислав е има Арията за близнаци, може да отидеш и да е видиш на живо


*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Количките-2!
« Отговор #405 -: Март 07, 2011, 00:22:53 am »
Към близнашките майки, не зная дали ви допада тази фирма!?

Количка за близнаци Roadster duo. http://www.hauck.bg/hauck/road-2-6a.html

« Последна редакция: Март 07, 2011, 00:24:33 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Количките-2!
« Отговор #406 -: Март 07, 2011, 09:24:39 am »
deep Точно тази е едната количка която живот и здраве искам да взема много ми хареса,ако има майки който сая ползвали или ползват да споделят и още една съм си на белязала почти като тази но беше на Esprit
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките-2!
« Отговор #407 -: Март 07, 2011, 10:19:55 am »
Преди да родя основното, което правех беше да търся и гледам колички. За съжаление избора за тризнаци все още не е голям в България. Бях решила, че количката ни ще е Baby Jogger след многото четене и разглеждане. Така се случи, че купихме влакчето на Инглезина, но сега вече имаме и другата. Въпреки, че е по старият модел, помислено е за всичко. Количката е тежка но не се усеща, освен ако не я носиш на рамо разбира се:)))
Eille, много добър избор:)
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Количките-2!
« Отговор #408 -: Март 07, 2011, 11:51:19 am »
И аз точно в този магазин на владискав гледах арията,то мисля че на друго място вьв Варна я няма,може и да греша,наистина е доста ниска,но си ми е все още фаворит,макар и отпаднала. А за хаук и есприт,неможах да ги мрьдна,сьс зор,и двете ги има в сьщия този магазин,мьжа ми много ги хареса като изпьлнение,ама му викам то за мьж добре ами за жена,ужассс.....На живо са още по огромни отколкото в нета,определено после като бутнах косато и пег перего разликата беше огромна.А в крайна сметка за мен тежеста е от важно значение,защото се очертава сама да ходя с колата през седмицата на разходки,и това постоянно вдигане на такава тежка количка би било голям кошмар,особено ако успея да си вьрна старите килограми преди раждането,то количката с децата и целия багаж стават по тежки от мен:)))
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Количките-2!
« Отговор #409 -: Март 07, 2011, 11:56:11 am »
Ейле и на мен много ми харесва количката която сте избрали,от кьде се порьчва,аз никьде не сьм я виждала точно този модел,то в тази Варна нищо няма:)))
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Количките-2!
« Отговор #410 -: Март 07, 2011, 12:06:36 pm »
Ейле и на мен много ми харесва количката която сте избрали,от кьде се порьчва,аз никьде не сьм я виждала точно този модел,то в тази Варна нищо няма:)))

Преди година, в България не се внасяше Baby Jogger. Сега незная.
Предполагам се поръчва от чужбина или както в нашия случай я купихме от ибей.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #411 -: Март 07, 2011, 18:28:30 pm »
Няма официален вносител на бейби джогър за България
Може да си е купиш от ибей или от някой от английските он-лайн магазини
В момента трябва да излезнат моделите за 2011 и няма много цветове - предимно черни, черно и червено, тази светлата е намерих налична само на едно място, но цената ми се видя височка
Аз моята е поръчах от амазон, но е няма налична, тъй като имам време ще чакам да се появи, предполагам към края на март ще ги има по-магазините, в това време дебна дали ще се появи и в ибей
Иначе от България може да е поръчаш ето от тук
http://www.ianbibian.com/dvojna-detska-kolichka-baby-jogger-city-mini-metro-black-slate-1358

Не знам дали сте обръщали внимание на тази количка
http://www.ianbibian.com/dvojna-detska-kolichka-out-n-about-nipper-double-360-navy
Тежи само 10 килограма, докато бейби джогера е 12 кг
Тя ми е другия фаворит
Цените и на двете са около 250-300 лири, но не се включват чувалчетата


*
Re: Количките-2!
« Отговор #412 -: Март 07, 2011, 21:31:29 pm »
eйле ти пишеш без точки, аз без главни букви важното е, че се разбираме. без да съм правила проучване за близнаците, но при единичните колички имаше едни полски, дето ги обсъждахме по-рано в темата, помня само името на разцветката дето ми хареса - вулкано се казваше- които тук ги има в бг, но пък в англия ги няма, ще не ги погледнете и тях. те много приличат на бейби джогъра по дизайн, обикновено имат килограм отгоре, но пък имат много цветове и пълни комплекти - кошове, столове за коли, чувалчета всичко. по-напред в темата ги има със сигурност, ако искате поровете. аз ако се сетя, ще пиша как се казваха

пп аз моята я взех за около 120 лири, 200-300 ми се вижда доста дори за близнашка.къде сте ги гледали тези цени?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките-2!
« Отговор #413 -: Март 07, 2011, 22:10:33 pm »
Ели, PreciousLittleOne ми казаха цена от £299.95
Ето цените в амазон, въпреки че ги нямат налични http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Baby+Jogger+City+Mini+Double&x=0&y=0
В ибей в момента нови няма
В кидикеър и мадъркеър също няма налични
Ако пратиш някой линк от къде он лайн мога да купя и платя през пей пал, ще ти бъда много благодарна, може и на лични
Килограмите на Вулканото са около пет шест повече, и сгъването не може да се сравни с бейби джогера
Още веднъж се извинявам за липсата на точка, знам че е неприятно за четене


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Количките-2!
« Отговор #414 -: Март 07, 2011, 22:16:58 pm »
eйле ти пишеш без точки, аз без главни букви важното е, че се разбираме. без да съм правила проучване за близнаците, но при единичните колички имаше едни полски, дето ги обсъждахме по-рано в темата, помня само името на разцветката дето ми хареса - вулкано се казваше- които тук ги има в бг, но пък в англия ги няма, ще не ги погледнете и тях. те много приличат на бейби джогъра по дизайн, обикновено имат килограм отгоре, но пък имат много цветове и пълни комплекти - кошове, столове за коли, чувалчета всичко. по-напред в темата ги има със сигурност, ако искате поровете. аз ако се сетя, ще пиша как се казваха

пп аз моята я взех за около 120 лири, 200-300 ми се вижда доста дори за близнашка.къде сте ги гледали тези цени?
X LENDER  ли е марката или МАГ ИНГЛАНД?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Количките-2!
« Отговор #415 -: Март 12, 2011, 10:28:56 am »
Майките който бутат колички или тези който имат каквито и да е наблюдения нека кажат,че аз съм в дилема нищо,че има още време но не знам към каква количка да се насоча по точно имам идея,но една майка но каза,че това което съм си избрала не е удобна защото колелетата и били малко ето тази е едната http://www.hauck.bg/hauck/road-2-6a.html,където deep
я качи малко по нагоре в темата,а другата е почти същата пак с големи гуми и с по едно колело.Казвайте който има идея кой колички се бутат по лесно да казва да се пренасочвам нищо че тази много си ч харесвам,ако другите ще са по удобни :oops:
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Количките-2!
« Отговор #416 -: Март 12, 2011, 13:25:02 pm »
бина, аз сьщо много харесвам този модел на хаук,но наистина това е и според мен неудобна количка. Аз ходих на място я гледах,пьрво е много тежка,другото което е и доста обемиста,в сравнение с пег перего и косато. Продавачката ни обяснява на дьлго и нашироко и определено не ни я предлага за близнаци. Каза че не се сгьва като чедьр,и по трудно се прибира в з лично я накарах да ми демонстрира всички колички за близнаци,мьжа ми в пьрвия момент беше категоричен че от всички най-хубава била хаука и друга не погледна,но после като видяхме косато колко е лека и как се бута лесно,веднага изключихме хаука. Косато се сгьва като чедьр,и става много мьничка,може да се сьбере вьв всяка кола. Момичето каза че началото на април чакат новата колекция на косато с различни цветове,и ние определено ще отидем да ги видим,че засега на нея сме се спрели,верно че са шаренки,но за мен най-важното е да ми е удобна,цветовете ще ги прежаля:)))
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Количките-2!
« Отговор #417 -: Март 12, 2011, 14:51:59 pm »
Ами нека и аз се включа в някоя от темите най-накрая :)
Четейки колко е трудно да се открие стабилна, удобна и изгодна количката и за майката и за децата за близнаци, се заех с усилено издирване, проучване и изпробване на място от рано. Всички варианти, които открихме, предложени в темата ги изпробвахме. Спряхме се на x-landera. (Ели, това е количката с модела вулкано) С един пръст се управлява, широки кошове, всичко се регулира с по едно бутонче, колелата са изключително стабилни, надуваеми и се махат с едно бутонче също. Колелата правят стабилността и маневреността на количката. Има си пълно легнало положение и всякакво седнало. Да, верно, трябва си багажник за кола за нея, защото се сгъва като книга, но като се махнат колелалта, което става за секунда, според мен би се побрала във всеки багажник. Самата количка има голям багажник, вградена чанта с няколко отделения.Има страхотни зимни чувалчета към нея, които могат и да се ползват само като покривала за крачетата. Има много удобни за бебенцата подложки за гръбчетата. С алуминиева конструкция е и сравнена с всяка друга тази определено беше най-маневрената, която пробвах. Имаше негативни мнения за общия сенник, е, аз си държах на него: едното ще спи пък другото ще будува, айде дисциплина да има, ще се нагаждат, на мен с общ ми е по-удобно да ги наблюдавам! ;) За малките степенки въобще не мисля, че това би бил някакъв проблем, частта трапец, която е към всеки кош се регулира така, че краченцата да се напаснат удобно. Че кошовете били тесни е пълен абсурд, аз по-широки така и не видях. За седналото положение, ми нагажда се според желанието и удобството на децата. От изключително устойчива материя е направен коша. Абе въобще сравнима с много по-скъпи колички и покрива всичките ми изисквания. Хаука и на мен ми хареса на пръв поглед, но е супер паянтова и неманеврена сравнена с тази или с TFK, да речем . С колелата в никакъв случай реших да не правя компромис, пак зависи къде ще си разхождате децата, оня ден като видях една майка как се мъчи с Peg Perego-то в парка на красотата и колелата бягат постоянно на страни, имах чувството, че децата ще изпаднат в калта....Ако ще взимате подобна количка, ви  препоръчвам Zooper-а. И двамата с мъжа ми се влюбихме в X-twin-а, приятелки с bagaboo и новото chicco онемяха като я пробваха и си признаха, че тази е по-маневрена и удобна от техните единични ;) Като дизайн също е най-доброто сред близнашките, което видяхме на живо.
Не издържах докато не я купихме, направиха ни и голяма отстъпка в цената :P. След цялото обикаляне по магазини и ровене по какви ли не сайтове си купихме количката от най-близкия до нас магазин  :lol:
Ми изфуках се пък дано съм и помогнала с нещичко..
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Количките-2!
« Отговор #418 -: Март 13, 2011, 22:50:28 pm »
Момичета с две бебета пуснали са някакви нови колички сега видях в един сайт дано да ги има и по магазините ето линк да видите !
http://www.ianbibian.com/detska-kolichka-za-bliznaci-baby-weavers-baby-2-twin-lava

Re: Количките-2!
« Отговор #419 -: Март 15, 2011, 07:03:40 am »
Момичета на хаук количката няма чувалчета нито дъждобран към нея трябва отделно да си ги купите.Моята е на косато и съм доволна много от нея има зимни чували дъждобран отстрани е с термочанти за шишета и цената е добра.Пере се лесно сениците се махат згъва се като чадър и не взима много място.