0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте.На 18 години съм.Цикъла ми закъснява 20 дена вече..На 11 ден от закъснението направих тест - отрицателен,9 дена по - късно още един категорично отрицателен.Направих ги с първа урина - Шуър Чек и двата.Цикъла трявбаве да ми дойде на 23-24 декември,а през декмври съм правила секс само веднъж (приятелят ми е от друг град и декмври успяхме да се видим само за един ден мисля,че беше на 5-6,не знам дали има значение,де..но все пак да кажа) и то с презерватив,а той дори не е свършвал в презерватива,и знам,че ще прозвучи смешно,но всеки път надувам презерватива след секс,за да се уверя,че е здрав и този път също си беше..Та,спред мене няма как да е станало нещо,но все пак се притеснявам,утре мисля да отида на лекар и се надявам да ми няма нищо.А попринцип няколко пъти миналата година ми се е случвало да ми закъснее с 14-14 дена,но вече 20 дена..почвам да се плаша. :( Единственото странно нещо беше,че имах някакво течение на бели парцали и лек сърбеж,но това беше 3-4 дена и сега нямам никакви такива неща.Нямам никакви признаци за бременност.Моля да помогнете,много съм объркана  :( :? Моля се всичко да е наред..
*
melody92, не се притеснявай, а отиди на преглед.
При такова закъснение теста трябваше да отчете. Можа би имаш задържан фоликул, но това гинеколога ти ще каже. Всичко ще е наред :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Ясно е,че бременност няма,но може да става въпрос за някакво хормонално нарушение.Отиди на лекар,няма от какво да се притесняваш.Желая ти успех,мила!
[/url]
*
Най-вероятно всичко ще е наред (откъм основното ти притеснение имам предвид). В много редки случаи при такова голямо закъснение няма да ти отчетат 2 теста, било то и домашни. Ако имаш възможност - в твоя град + финансова - отиди и за кръвен тест; направи и още 1 домашен, на друга марка.

И при всички обстоятелства отиди на лекар.

И, за бога, ползвайте предпазни средства! XXI век сме, имате достъп до интернет, значи със сигурност имате и до предпазни средства!
Най-вероятно всичко ще е наред (откъм основното ти притеснение имам предвид). В много редки случаи при такова голямо закъснение няма да ти отчетат 2 теста, било то и домашни. Ако имаш възможност - в твоя град + финансова - отиди и за кръвен тест; направи и още 1 домашен, на друга марка.

И при всички обстоятелства отиди на лекар.

И, за бога, ползвайте предпазни средства! XXI век сме, имате достъп до интернет, значи със сигурност имате и до предпазни средства!
Ако не си прочела внимателно поста,казах,че съм използвала презерватив?Не е имало път,в който да не съм правила секс без предпазни мерки,попринцип съм си притеснителна и не бих си позволила да не използвам предпазни средства.
*
Здравей, melody92. :) И при мен цикълът редовно закъснява, но това се дължи на поликистозни яйчници. След като ползваш предпазни мерки, най-вероятно бременност няма, но лекарят ще открие причината за закъснението на МЦ. Моят съвет е да не отлагаш прегледа, а да го направиш възможно най-бързо.