0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #540 -: Март 22, 2011, 21:24:13 pm »
mimi12, съжалявам за неприятния развой на нещата при теб!

На всички чакащи резултата от теста, стиснати палци :)
Дано и Заи ни изненада приятно като се прибере от гурбета :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #541 -: Март 22, 2011, 23:24:47 pm »
здравейте, момичета! Нова съм тук, но чета форумите. Днес ми е 9-ти ден след трансфер. Имам притеснение- от днес имам диария(с 4 диарични изхождания за деня). От статии на английски прочетох, че диарията може да е един от първите симптоми на бременност(дай Боже!), дори и при жени, неподозиращи бременност. Питането ми е, имала ли е някоя друга подобен проблем? Благодаря!
Не знам дали е хубав или лош признак, аз бих казала че хич не е никакъв 8), но внимавай да не се обезводниш. Няколко дни яж препечена филийка, варен картоф, ориз...
Късмет на теста, малко ти остава. :D
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #542 -: Март 23, 2011, 08:55:01 am »
gabura , tranka , благодаря ви момичета! Допуснала съм неволно грешка- диарията ми беше на 8-я ден от трансфера. Днес ми е 9-ти ден и засега нямам проблем. Днес сутинта се изкуших с уринарен тест и резултата е  :bfn: Това ме отчая доста, въпреки, че знам, че трябва да изчакам още 1 ден. Но, мислех си, ако има имплантация, то на 9-я ден трябва да има 2 черти от уринарния тес, макар и бледа да е втората. Успех на всички момичета, желаещи да гушкат рожба(и)!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #543 -: Март 23, 2011, 09:13:13 am »
Мавега,струва ми се,че много бързаш.Изчакай поне 11 ден,незнам при всеки е различно,но на 9 ден да ти покаже на уринарен не ми се вярва.
Зайче,чакам те  :wink:
Мими,незнам какво да кажа :hug2:
Кимби,стискаме палците и за твоя тест.
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #544 -: Март 23, 2011, 09:41:41 am »
да, знам, че се прави най-рано кръвен тест на 10-я ден от трансфер и уринарен на 12-я ден. Интересно, чета, че доста момичета имат различни оплаквания, а при мен- нищо. Само вчера се появи диария, незнайно от къде, пих Смекта, хапвах бисквити и препечени филии и днес вече я няма. Ще си правя кръвн тест на 25.03- Благовещение. Стискайте палци за "блага вест"! Същото ще правя и аз за момичетата, чакащи я с нетърпение!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #545 -: Март 23, 2011, 12:18:05 pm »
Аз въобще не мога да се похваля с добри новини osi_8, защото днес сутринта видях,че розовото течение е преминало в червено като при менструация, но не е толкова силно. Стана ми много неприятно и въпреки че утре трябваше да направя уринарния тест(на 14ти ден), аз го направих днес и е отрицателен. Така че това сигурно е менструация, и аз не знам честно казано, но нямам добри предчувствия.
Отидох да пусна и кръвен тест, за да стане напълно ясно и утре ще е готов. Понеже лекарката ми е на работа след обяд-ще звъня да й кажа какво е положението.
Еххх, така ми се искаше да се получи........ :(
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #546 -: Март 23, 2011, 12:23:43 pm »
У-у-у-ф...да му се не види. Като чуя за отрицателен тест и кървене и като знам как съм се чувствала в подобна ситуация, просто не знам какво да кажа...Сама знаеш, че и да те успокояваме, "файда" няма. Ще си изкачаш резултата от кръвния, пък дано се появи от него някаква надежда...Успех ти пожелавам и за сега и... изобщо.
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #547 -: Март 23, 2011, 12:41:10 pm »
Аз въобще не мога да се похваля с добри новини osi_8, защото днес сутринта видях,че розовото течение е преминало в червено като при менструация, но не е толкова силно. Стана ми много неприятно и въпреки че утре трябваше да направя уринарния тест(на 14ти ден), аз го направих днес и е отрицателен. Така че това сигурно е менструация, и аз не знам честно казано, но нямам добри предчувствия.
Отидох да пусна и кръвен тест, за да стане напълно ясно и утре ще е готов. Понеже лекарката ми е на работа след обяд-ще звъня да й кажа какво е положението.
Еххх, така ми се искаше да се получи........ :(

kimbi1, мила, надеждата умира последна! Изчакай резултата от кръвния тест. И стискам палци да е щастлив за теб! :crossfingers: Нещо повече, едно от момичетата тук беше писала, че при резултат на кръвния тест 0.00, сега се радва на двама близнаци. Желая ти и на теб подобно развитие на нещата. Успех!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #548 -: Март 23, 2011, 14:39:27 pm »
Kimbi, надежда винаги има, мила. Има всякакви случаи на тоя свят. При всяка от нас ще се получи, когато му дойде времето. Нали казват, че децата избирали родителите си. Е, нашите още не са ни намерили, но и това ще се случи.
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #549 -: Март 24, 2011, 17:06:11 pm »
Аз само да кажа, че всичко завърши с менструация на 13-ти ден след трансфера,отрицателен кръвен и уринарен тест. Менструацията ми е със силно течение, може да се каже, придружена с ужасни болки. Днес спрях и лекарствата.
Възлагахме надежди на този, макар и първи опит, но.....
много е тъжно :(
От сърце желая на всички УСПЕХ, благодаря за подкрепата!
« Последна редакция: Март 24, 2011, 17:14:12 pm от kimbi1 »
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #550 -: Март 24, 2011, 17:42:21 pm »
Бързо възстановяване и кураж, kimbi1!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #551 -: Март 24, 2011, 17:49:12 pm »
Kimbi, горе главата! Ако ти е тъжно поплачи си, ще ти олекне. После смело напред! Всички тук знаем каква е болката от неуспеха и сме с теб.
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #552 -: Март 24, 2011, 19:08:22 pm »
Кимби,съжалявам!Бързо възстановяване и с нови сили напред!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #553 -: Март 24, 2011, 20:59:57 pm »
Благодаря от сърце за подкрепата, определено ми е необходима :bighug:
Продължаваме напред - няма как!
Благодаря ви :bighug:
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #554 -: Март 25, 2011, 19:59:29 pm »
Ааа така не сме се разбирали :nono: никакви ви няма!
Честито Благовещение!Пожелавам на всяка от вас скоро да се похвали с "Благата вест".
Скоро тук пишеха момичета,на които им предстояха пункции,но изчезнаха.Къде сте всички?
Зай,ти нищо не казваш.Аз и не разбрах кога си идваш де,но се надявам скоро да се включиш с добри новини.
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #555 -: Март 26, 2011, 13:43:01 pm »
Здравейте, днес ми е 10-ти ден след трансфер ЧХГ - 12, на 5-ти ден - 0.68. Докторката ме успокоява, като твърди, че резултатът е слабо положителен. Спорен мен си е  почти отрицателен. Вие какво мислите?
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #556 -: Март 26, 2011, 14:58:15 pm »
Не бързай, още не е ясно. Първият тест е бил безумие - кой и защо е мерил ЧХГ на 5-ти ден???

Не стойността, а темпът на растеж на хормона е от значение. Направи нов тест след 2 дни.
Дано ЧХГ се удвоява и имаш основние за надежда!

Погледни тази статия:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=542&Itemid=36
« Последна редакция: Март 26, 2011, 15:00:10 pm от цигу »
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #557 -: Март 26, 2011, 16:30:56 pm »
Благодария за бързия отговор. Освен ЧХГ на 5-ти и 10-ти ден съм изследвала още и естрадиол и прогестерон. Докторката каза да си пусна нови изследвания на 14-ти ден след трансфера. Преди около час прокървих леко и се обадих на докторката. Тя каза да не спирам лекарствата (Дуфастон 2х1т., Клексан 0.4 - 1 път дневно, Утрогестан 3 х 2 глобули), защото все пак теста ми бил слабо положителен.
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #558 -: Март 26, 2011, 23:11:15 pm »
Златина, съвсем правилно ти е казала, в никой случай не спирай лекарствата! Слушай Цигу и много стиснати палци!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #559 -: Март 26, 2011, 23:44:30 pm »
Благодария за това, че ми вдъхвате надежда момичета!