0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #240 -: Февруари 23, 2011, 19:41:50 pm »
Мда, аз се отървах от големите инжекции на цигу, но изрично ми казаха, че прогестерона само в дупето :oops: иначе ще си "проваля" процедурата.





"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #241 -: Февруари 23, 2011, 19:47:42 pm »
tranka, искам да разтегна блаженото неведение до безкрай, но петък ще науча.

Оли, стискам ти силно палци! Дано всичко върви добре.
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #242 -: Февруари 23, 2011, 19:56:18 pm »
  
5 сантима, забиват се изцяло, за да се намери мускул.

Големи са в сравнение с иглите за подкожните. Тъкмо свикне човек с малките, и идва ред на големите. Поне такива бяха моите вълнения.
 
 да, такива са  наистина,но нямаме друг избор.моят мъж е ве4е с голяма практика,но както се казва" трай бабо за хубост".
успех на вси4ки, само положит.тест4ета и здрави беб4ета на финала :bori_007: :bori_004:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #243 -: Февруари 23, 2011, 19:56:31 pm »
Добре де, само в чужбина ли слагат прогестерона мускулно? Ако е само биенето на инжекции, ще го преживея и ще го организирам някак. Почнах да се чувствам неадекватна с тоз моя дуфастон. :oops: :oops: :oops:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #244 -: Февруари 23, 2011, 20:08:09 pm »
Според мен е редно да се следи нивото на прогестерона с кръвни изследвания. (Мен ме викаха 7 дни след трансфера.)

Ако нивото е добро, приемът си остава лекарско предпочитание.
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #245 -: Февруари 23, 2011, 22:47:02 pm »
Цигу в петък значи ще е големия ден и за двете ни. На мен пункцията ми е за петък и треска ме тресе как ще е спермограмата. За капак днес гинеколога ме вбеси подобаващо като заяви, че не знаел на какво се надявам, щото мъжете със спермограми като нашата нямали оправия. :BangHead:
 
« Последна редакция: Февруари 23, 2011, 22:49:30 pm от tranka »
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #246 -: Февруари 23, 2011, 23:06:00 pm »
tranka, по-важен за теб, защото още има какво да се направи по-добре. При мен вече каквото станало, станало... За спермограмата не се косете предварително, мъжът ми не спа от вълнение преди пункцията, а показателите бяха отлични - просто не се знае.

Съчувствам ти за гнева и се сещам за репликата на прочутия уролог, според който мъжкият фактор бил въпрос на скрупули. А мъжът ми се кикоти всеки път, като се сети за това - аз не знам да се смея ли, да плача ли.

Помни, че винаги ни остава Спасовден!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #247 -: Февруари 24, 2011, 09:27:51 am »
Цигу успех за утре! :goodluck:

Транка и на теб успех на пункцята! :goodluck:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #248 -: Февруари 24, 2011, 09:48:59 am »
За капак днес гинеколога ме вбеси подобаващо като заяви, че не знаел на какво се надявам, щото мъжете със спермограми като нашата нямали оправия. :BangHead:
 

Абе нали сте в бяла държава, как ги оставяте тия да ви приказват така. Аз бях на крачка да пускам жалба срещу една откачена мамоложка, която на профилактичен преглед в работата ми беше заявила, че 29 години не били 19 и трябвало веднага да раждам и да кърмя, защото това било пределна възраст!!!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #249 -: Февруари 24, 2011, 11:13:15 am »
Как е възможно такова отношение, не мога да разбера? Ако на мен ми говори лекар така, сигурно няма да стъпя при него.
Аз вчера бях на фоликуметрия. Имам си 6 фоликулчета, с размер между 13,5 и 15,5 мм. Лигавицата ми е 4,5 мм, но това го казвам по спомен. Лекарката каза, че е малко мъничка, но имало време да порасне. Утре пак съм на ФМ. Колко дебела трябва да е лигавицата при оплождането?
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #250 -: Февруари 24, 2011, 11:14:13 am »
цигу   :goodluck:
tranka   osi_9
Успех момичета  :grouphug:
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #251 -: Февруари 24, 2011, 11:45:41 am »
Успех утре, Цигу! Да имаш да черпиш!  :drunk:
tranka, дано утре всичко ви се нареди!  :balk_602:
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #252 -: Февруари 24, 2011, 14:25:43 pm »
Мерси момичета. :bighug:
За белите държави, много дават и много вземат. :roll: Този опит ми е по касата и тук нямаш право да си избираш клиника, където те пратят там...ако не си доволен, отиваш на частно, вадиш към 10 000? на опит и си спестяваш тъпи изказвания. Знам че не трябва да се връзвам, ама яхвам метлата понякога. Дано лечението на мъжа ми да е дало резултат, това е важното. Пък ако не, ще продължим борбата в БГ и ще си избера лекар по мой вкус :D
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #253 -: Февруари 24, 2011, 14:54:21 pm »
Здравейте момичета! Цигу, Tranka много стиснати палчета и от мен! Аз днес видях положителен резултат и съм още както със свито сърчице така и в еуфория! Дано всичко да е наред до края! Момичета, моля се утрешният ден да ви донесе така желания резултат!!!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #254 -: Февруари 24, 2011, 14:59:35 pm »
Здравейте момичета! Цигу, Tranka много стиснати палчета и от мен! Аз днес видях положителен резултат и съм още както със свито сърчице така и в еуфория! Дано всичко да е наред до края! Момичета, моля се утрешният ден да ви донесе така желания резултат!!!

Абе как все се случва - тамън вляза в някоя тема и някой идва с две чертички. :D :D :D

Голямо честито! :D

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #255 -: Февруари 24, 2011, 15:06:41 pm »
zhelanie, страхотна новина! Дай Боже всеки му!

Zai, по-честичко влизай :wink: че то и прихваща :goodluck:

tranka, и аз утре яхам магарето за пункция :crossfingers:
а това, че си по касата не им дава право да се държат така, те в крайна сметка си получават парите, дали от теб дирктно или от държавата не трябвало да има значение :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #256 -: Февруари 24, 2011, 15:16:07 pm »
zhelanie, честито от мен! Хайде и нас да ни споходят  :bfp:. Стискам палци всичко да бъде перфектно и да изкараш една лека бременност.
Цигу, любопитна съм и за твоя резултат.
Zai,какво става с теб?Не беше ли днес ден за тест?
« Последна редакция: Февруари 24, 2011, 15:20:13 pm от katrin_sl »
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #257 -: Февруари 24, 2011, 15:16:41 pm »
Здравейте момичета! Цигу, Tranka много стиснати палчета и от мен! Аз днес видях положителен резултат и съм още както със свито сърчице така и в еуфория! Дано всичко да е наред до края! Момичета, моля се утрешният ден да ви донесе така желания резултат!!!
Хайде,поздравления и от мен, че съкровенното желанието ти се сбъднало Желание! И както често се казва в този форум "стискам здраво палци" и за теб! :) :) :)
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #258 -: Февруари 24, 2011, 15:21:17 pm »
Zai, честито от мен! Хайде и нас да ни споходят  :bfp:. Стискам палци всичко да бъде перфектно и да изкараш една лека бременност.

Не съм аз, не съм! :D zhelanie е бременната. Ама чул те Господ! :D

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #259 -: Февруари 24, 2011, 15:31:41 pm »
Zai, честито от мен! Хайде и нас да ни споходят  :bfp:. Стискам палци всичко да бъде перфектно и да изкараш една лека бременност.

Не съм аз, не съм! :D zhelanie е бременната. Ама чул те Господ! :D
:jump12: а чул те господ Катрин!