0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« -: Януари 03, 2011, 17:49:41 pm »
Нова година, нов късмет на всички с процедури за инвитро през януари.

Старата тема от декември е тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44332.0

Днес стартирам цикъла с противозачатъчни и поръчвам лекарствата за стимулацията.
На 10ти имам хистероскопия, на 20ти почвам Лупрон.
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 23:04:56 pm от Lisko »
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #1 -: Януари 03, 2011, 21:16:19 pm »
Честита нова тема и дано се изпълни с положителни резултати и емоциии. Живот и здраве предстои ми ЗЕТ, но не знам още точно кога. Моята приятелка получи коледният си подарък след 4 неуспешни опита, това ми вдъхна много надежда и дано всяка една от нас достигне целта си.
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #2 -: Януари 03, 2011, 21:25:41 pm »
Честита ви нова темичка, момичета! Дано да се напълни само с положителни тестове!
Цигу, Къди -  :crossfingers:!

Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #3 -: Януари 03, 2011, 22:23:24 pm »
Цигу, желая ти успешен старт и много скоро да четем твоята голяма новина! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #4 -: Януари 04, 2011, 05:31:47 am »
За пръв път пия противозачатъчни и гледам опаковката като пукал, даже инструкциите прочетох от край до край. Имаше един раздел за рисковете от бременност ако се пропусне хапче... ех, де да можеше.
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #5 -: Януари 04, 2011, 09:49:46 am »
Здравейте,честита нова тема и да се езпълни с положителни тестове!
Аз може би ще остана за следващия месец,но това не ми пречи да ви стискам силно палци. :D
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #6 -: Януари 04, 2011, 17:32:34 pm »
За пръв път пия противозачатъчни и гледам опаковката като пукал, даже инструкциите прочетох от край до край. Имаше един раздел за рисковете от бременност ако се пропусне хапче... ех, де да можеше.
Ох... колко добре те разбирам.... :bighug:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #7 -: Януари 04, 2011, 19:23:51 pm »
Хайде да е късметлийска новата тема в новата година! :D

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #8 -: Януари 04, 2011, 23:07:50 pm »
Здравейте момичета, нека януарската темичка сложи началото на бума на бебета през 2011.Моя 4-ти опит ще бъде надявам се през март-април, но до тогава ще се радвам на вашите ++++ тестчета
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #9 -: Януари 04, 2011, 23:25:52 pm »
Хайде, нека началото на годината да е добро! Аз също ще стартирам моя втори опит март - април, но силно вярвам, че тази година ще е по-добра за всички ни!
Момичета, повлечете крачета, желая много успех на всички които стартират сега!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #10 -: Януари 04, 2011, 23:41:53 pm »
Запис и от мен  :wink:
Успешни процедури  и положителни резултати на всички!
Ние на 19.01 ще решаваме какво да правим и евентуално Март ще правим каквото сме решили, че нещо от работата не мога да отсъствам :wink: така е със сезонната работа.
И нека годината на Заека да е много ползотворна за всички ни  :D
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #11 -: Януари 05, 2011, 07:33:58 am »
Привет и от мен!Ние сме при док.на 15.01 и да видим кога ще стартираме отново!За годината на заека съм съгласна!Много плодовита година се очертава! :lol:
Желая здраве и успех на всички!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #12 -: Януари 05, 2011, 13:48:58 pm »
Привет и от мен!Ние сме при док.на 15.01 и да видим кога ще стартираме отново!За годината на заека съм съгласна!Много плодовита година се очертава! :lol:
Желая здраве и успех на всички!

А, годината на заека ли било? Значи моята! :D


 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #13 -: Януари 05, 2011, 14:58:23 pm »
Привет и от мен!Ние сме при док.на 15.01 и да видим кога ще стартираме отново!За годината на заека съм съгласна!Много плодовита година се очертава! :lol:
Желая здраве и успех на всички!

А, годината на заека ли било? Значи моята! :D




 :jump12:
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #14 -: Януари 05, 2011, 15:04:52 pm »
И аз се записвам  :D

Много късмет и успех на всички ви, момичета  :D

На 19.01. имам записан час, евентуално за промивки след биопсия. Този път сме решили да пробваме инвитро на ЕЦ докато чакаме да ни излезе номера от фонда.

Понеже е годината на Заека, дано се напълнят къщите ни с пухкави, сладки бебчета - зайчета  :D :D :D :D :D :D


Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #15 -: Януари 05, 2011, 17:52:08 pm »
Да се запиша и аз в новата ни темичка.Щом е годината на заека нека наистина ни е на късмет.И само :bfp: :bfp: :bori_020: :bori_020: :bori_020: :bighug:

*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #16 -: Януари 06, 2011, 21:19:43 pm »
И аз съм на линия :P
На 23-ти започвам с първата микродоза Бусерелин, на 8-ми Февруари съм на първи УЗ.
Стискам палци за много зайчета и други пухени животинки :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #17 -: Януари 06, 2011, 21:41:10 pm »
Успех, момичета!
  :)
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 22:28:27 pm от cygnus »
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #18 -: Януари 10, 2011, 13:04:12 pm »
Ще пусна запитването си тук,но първо от все сърце пожелавам на всички девойки,които са в тази тема ,да ги сполети моя късмет и съвсем скоро да споделяме така бленувани моменти!

 Момичета,имате ли идея как стоят нещата в БГ,и в частност в клиника Малинов ,по повод донор на яйцеклетки.Това,което аз съм чувала е ,че донорите са анонимни.Поне знам,че по закон трябва да е така.Чували ли сте за случай обаче,при които донори да станат сестри?
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #19 -: Януари 10, 2011, 13:23:09 pm »
Ще пусна запитването си тук,но първо от все сърце пожелавам на всички девойки,които са в тази тема ,да ги сполети моя късмет и съвсем скоро да споделяме така бленувани моменти!

 Момичета,имате ли идея как стоят нещата в БГ,и в частност в клиника Малинов ,по повод донор на яйцеклетки.Това,което аз съм чувала е ,че донорите са анонимни.Поне знам,че по закон трябва да е така.Чували ли сте за случай обаче,при които донори да станат сестри?

Как така сестри? Какви сестри?