0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #60 -: Януари 30, 2011, 13:28:26 pm »
Alice , благодаря за подкрепата! Сега се връщам от последното вливане на калций.Сутринта ми се обадиха, че са се оплодили 8 , от които 3 много добре се развивали , но за трансфер било рано още и утре пак ще ми звъннат за да кажат как се развиват и колко. Ох дано всичко да е наред и да се развиват добре. Първият път трансфера ми беше на 3-ти ден от пункцията като броя вклчително, а сега като гледам ще е по различно. Дано да имам късмет, както и всички вие момичета!
За достинекса питах за какво ми е изписан, казаха заради големия брой фоликули.Аз като чета листовката пише друго, ама лекарите си знаят, нали съм им се доверила.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #61 -: Януари 30, 2011, 15:39:58 pm »
8 от 9 е екстра, и аз това си пожелавам.
Дано новините са все така добри.
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #62 -: Януари 30, 2011, 22:00:18 pm »
Така е paele, каквото кажат док. това ще се прави. Браво, 8 оплодени. Супер, продължавайте все така :D
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #63 -: Януари 31, 2011, 09:57:04 am »
Здравейте момичета, искам да споделя с вас своите притеснения.Миналият път когато стигнах до положителния резултат - но за кратко имах кафеникаво зацапване на 11 ден и по това разбрах  че съм бременна, сега обаче няма никакви признаци.Нито зацапване, нито болки в гърдите, нито ми се доспива рано.Имам още цяла седмица до теста и силно съм притеснена че нищо няма да излезе.Вие как мислите.Имам ли някакви шансове.
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #64 -: Януари 31, 2011, 10:03:30 am »
Страхилова, не търси симптоми всеки път е различно.
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #65 -: Януари 31, 2011, 10:05:43 am »
не знам и аз кво да търся или да не търся вече.Ти Къди до къде стигна.
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #66 -: Януари 31, 2011, 10:06:51 am »
не знам и аз кво да търся или да не търся вече.Ти Къди до къде стигна.

Чакам хормоните ми малко да се подредят, че са много объркани горките и тогава ще събудим шушулките :D
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #67 -: Януари 31, 2011, 10:12:00 am »
супер поне има на какво да разчиташ, при нас от 9 извадени имаше 1 празен, 8- от тях 2 бяха добри на другия ден още 4 че не били се оронили на предния ден  и общо 4 върнаха и нищо не остана за резерва. Но дано не ми се налага но божа работа аз просто повече от това няма кво да направя.А вие се успокойте и всичко ще се нареди, хем ще бъде по лека процедура надявам се и успешна. :wink:
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #68 -: Януари 31, 2011, 21:40:32 pm »
strahilova, вярвай, че всичко ще бъде наред. Знам, че сега ти е трудно и се побъркваш от притеснение, но трябва да вярваме. Сега друго не остава. Кураж!
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 22:05:38 pm от Alice »
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #69 -: Февруари 01, 2011, 07:21:05 am »
Страхилова, какви са тези  съмнения, разбира се,че си бременна. Не тръси симптоми, ако такива има то при всеки са различни,а пък зацапването съвсем не е задължително. Знам ,че е трудно чакането до датата за теста, но положителна нагласа ще ти помогне.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #70 -: Февруари 01, 2011, 08:22:55 am »
Момичета, изобщо не съм имала зацапване в дните в които очаквах теста. Гърдите винаги си ме болят, а при стимулация обикновено още два-три дни преди пункция ме почват. Непрестанно имах чувството, че ще ме дойде - напрежение и тъпа болка в корема, точно както преди цикъл. Дори и след положителният тест, продължих да очаквам лелката защото ПМС симптомите бяха супер категорични. Не можех да повярвам, че моето чудо се случва.  :P
Вярвайте! Успех на всички!!!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #71 -: Февруари 01, 2011, 11:03:23 am »
е днес вече имам розово зацапване, което е предвесник на МЦ и напрежение в корема,ще изчакам още ден два и то ще си покаже.Това е май с поредния опит :balk_145:
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #72 -: Февруари 01, 2011, 11:08:21 am »
strahilova,недей така не се натъжавай.Има много момичета не само със зацапване,а направо с кървене и пак успех.Говори ли с лекаря си?
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #73 -: Февруари 01, 2011, 13:15:55 pm »
strahilova    до вчера - що няма зацапвене-значи няма имплантация, днес - щом зацапвам - всичко свърши    osi_6
 :wink:
Стискам палци  :goodluck: изчакай си датата на теста  :)
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #74 -: Февруари 01, 2011, 14:40:39 pm »
strahilova    до вчера - що няма зацапвене-значи няма имплантация, днес - щом зацапвам - всичко свърши    osi_6
 :wink:
Стискам палци  :goodluck: изчакай си датата на теста  :)

И аз си помислих същото  :D.... Страхилова, релакс!
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #75 -: Февруари 01, 2011, 20:02:29 pm »
Днес мина трансфера - направен от д-р Шефкетова , върнаха ми 4 ембриона. Надявам се останалите 4  да може да се  замразят. Изписаха ми медрол, нош-па за 7 дни, аспирин протект.Теста казаха след 17 дни. Ами това е засега от мен,утре си тръгвам от София и ще си почивам в къщи.Пожелавам успех на всички ! osi_9 :bfp: preggo
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #76 -: Февруари 01, 2011, 21:24:51 pm »
Паеле, приятно чакане и положителен резултат след 17 дни!
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #77 -: Февруари 01, 2011, 21:29:10 pm »
Пепи, гали бебоците и утре ще те чакаме в къщи.Стискаме палци този път да успееш и скоро да ни догониш.
На всички момичета в процедура,Късмет!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #78 -: Февруари 01, 2011, 21:59:49 pm »
Paele, пожелавам ти 2 ембриончета да останат с теб за следващите 9 месеца. Наслаждавай се на момента,това ще е твоят успешен опит
*
Re: IVF/ICSI януари
« Отговор #79 -: Февруари 01, 2011, 22:26:53 pm »
paele, спокойни 17 дни и след това  :bfp:, а след 9 месеца  :bori_011:. Успех, мила  :)