0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #460 -: Март 14, 2011, 11:28:44 am »
Мими, обади се на лекаря!
Успех!

*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #461 -: Март 14, 2011, 13:15:01 pm »
mimi12, osi_19 в леглото с приятна книжка и непременно се обади на доктора си - не чакай сряда! Дано всичко да е наред :goodluck:

Зиз, Мънки, Бебчо :hug2:
Още не съм решила какво следва - имам доста опции, за щастие, но първо ще изчакам да чуя разбора на сегашния ми доктор.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #462 -: Март 14, 2011, 13:24:02 pm »
вече го направих и ми каза да лежа и да си сложа 2 утрогестана вагинално засега няма проблем но ми е притеснено
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #463 -: Март 14, 2011, 13:41:07 pm »
вече го направих и ми каза да лежа и да си сложа 2 утрогестана вагинално засега няма проблем но ми е притеснено
Само два или три пъти по два? Предполагам, че имаш назначена терапия. Почивай и стискам палци!

Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #464 -: Март 14, 2011, 15:50:34 pm »
Милички ето ме в леглото след трансфер на две ембриончета.Много ме притесняват анализите на ембриоложката,но този път се надявам на късмет.От петте ми яйчица са се оплодили четири,едното е пробвало да се раздели,но не му се е получило,второто се е разделило веднъж и после е спряло,а другите две си се делят,но по-бавно от колкото трябва и все пак ми ги върнаха,защото не са спрели да се делят.Надяваме се при мен да им хареса повече и да влезнат в нормалното темпо  :wink:Дано наистина понякога да стават чудеса!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #465 -: Март 14, 2011, 15:54:03 pm »
Милички ето ме в леглото след трансфер на две ембриончета.Много ме притесняват анализите на ембриоложката,но този път се надявам на късмет.От петте ми яйчица са се оплодили четири,едното е пробвало да се раздели,но не му се е получило,второто се е разделило веднъж и после е спряло,а другите две си се делят,но по-бавно от колкото трябва и все пак ми ги върнаха,защото не са спрели да се делят.Надяваме се при мен да им хареса повече и да влезнат в нормалното темпо  :wink:Дано наистина понякога да стават чудеса!
Браво, леко чакане! :D

Вие ИКСИ ли правихте или инвитро?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #466 -: Март 14, 2011, 16:14:04 pm »
Зайче ние правихме инвитро,те юнаците бързо пробиват.Ембриоложката е много озадачена,защото яйцеклетките били с идеално качество,сперматозоидите били повече от идеални,но ембритата мързеливички  :ask:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #467 -: Март 14, 2011, 16:23:43 pm »
Зайче ние правихме инвитро,те юнаците бързо пробиват.Ембриоложката е много озадачена,защото яйцеклетките били с идеално качество,сперматозоидите били повече от идеални,но ембритата мързеливички  :ask:
Дано наваксат бързо! А на кой ден ти ги върнаха и на колко бяха разделени?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #468 -: Март 14, 2011, 16:33:24 pm »
Дано наваксат бързо! А на кой ден ти ги върнаха и на колко бяха разделени?
Върнаха ги на трети ден и бяха разделени само на четири и двечките  :( Вие на кой ден го върнахте вашето?Помня,че и то беше на четири.
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #469 -: Март 14, 2011, 17:04:05 pm »
chicoroco, Zai и перфектните ембриончета не дават винаги положителен резултат. Аз от вчера се ровя за ЗЕТ и такива невероятни истории прочетох :wink: Само трябва да вярваме, че ще ни се случат и на нас!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #470 -: Март 14, 2011, 19:29:17 pm »
Оливче,много ти благодаря,че намери сили да ни окуражаваш :youwoman:
Аз съм пример за това,което си написала,миналия път имах три перфектни на трети ден и трите разделени на осем,но накрая нищо.А сега съм сигурна,че съм бременна незнам защо,но така го усещам  :wink:Дано и Бог така да е отредил!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #471 -: Март 14, 2011, 20:39:04 pm »
chicoroco ще стискам палци  :crossfingers: :crossfingers:кога ще е теста :bfp: :bfp:Дано наистина усещанията ти да са късметлийски :bighug:
Олив няма да се предаваш ще стане :bighug:

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #472 -: Март 14, 2011, 22:54:32 pm »
Дано наваксат бързо! А на кой ден ти ги върнаха и на колко бяха разделени?
Върнаха ги на трети ден и бяха разделени само на четири и двечките  :( Вие на кой ден го върнахте вашето?Помня,че и то беше на четири.
На втори ден ми го върнаха. Не се тревожи, chicoroco, никаква гаранция няма как ще се развиват после. И аз се ровя из чуждестранните форуми, наистина има невероятни истории.
Аз съжалих, че се върнах на работа. И мен намериха за какво да ме захапят (напълно незаслужено!). Понеже ми е много леко, да ми налеят и те масло в огъня. :balk_153: :balk_153: :balk_150:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #473 -: Март 14, 2011, 23:05:27 pm »
:balk_153: :balk_153: :balk_150:

А така. Няколко дълги и звучни, лични или по роднинска линия, на глас или наум според обстоятелствата, и дотам.
Лоши хора, ще ми ядосват заека...
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #474 -: Март 15, 2011, 10:40:42 am »
Олив, съжалявам за неуспеха, но пък ще разтопим леда нали  :D.
Аз също се готвя за ЗЕТ пък да видим.
Колкото до ембрионите, моят трансфер беше на 2-ри ден на чудесни ембриони разделени на 8 и 6, но пак не стана. Божа работа.
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #475 -: Март 15, 2011, 10:43:10 am »
Аааааааа не никаква работа,аз почивам.Вчера почти не съм ставала от леглото,но днес например мисля да се покажа на превъзходното време.
Зайче,това е късметлийската тема и ние с теб трябва да я завършим подобаващо!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #476 -: Март 15, 2011, 17:29:48 pm »
Зайче,това е късметлийската тема и ние с теб трябва да я завършим подобаващо!
Айде, чул те Господ! :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #477 -: Март 15, 2011, 22:01:30 pm »
Момичета, ще помоля да споделите опит. В петък, 11 Март, ми правиха сондиране. До момента прокървявам по малко. Вчера питах лекаря, който направи процедурата дали е нормално все още да има прокървяване и ми каза, че е нормално. Тази сутрин забравих да си изпия Дицинона и сега виждам, че зацапването е по-голямо. Не вдигам температура и не изпитвам някакъв дискомфорт (с изключение на леки болки тук-там, но не нещо особено).
Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #478 -: Март 15, 2011, 22:12:17 pm »
Бубе, на мен не са ми правили сондаж, но ми е странно - толкова ли е силно кървенето?
Аз дицинон пих след аборта, защото кървенето не спираше, но си беше кървене не зацапване някакво.
Пих го 10 дни и то само леко намаля не спря изцяло, ами в последствие само си спря.
Но доколкото знам сондажа е лека процедура и ако има кървене след нея, то е по-скоро слабо зацапване... тук момичетата с опит ще кажат.

Просто се изненедах, че са ти изписали кръвоспиращо.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: IVF/ICSI януари, февруари, март 2011
« Отговор #479 -: Март 15, 2011, 22:18:04 pm »
Аз бих пренебрегнала лекарството, но реших да бъда съвестна и да си го пия. Наистина не е силно кървене-първите дни бях с превръзка, но и от нея сега няма смисъл-става и с всекидневна-толкова е количеството. След цветната снимка така прокървявах около два-три дни, но сега малко дълго ми се вижда, а чак на 21 съм на свиждане с докторката.
Търсих в нета, но все на някакви зъболекарски материали попаднах-явно терминологията е по-характерна за тази сфера.
« Последна редакция: Март 15, 2011, 22:21:22 pm от Бубе »