Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: Има ли някаква вероятност за забременяване без мъжът да е свършил вътре?  (Прочетена 8186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

anzar

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 7
Закъснява ми вече 4 дни, преди правехме опити за дете но нищо не се получи, сега възможно ли е без да е свършил в мен да забременея? чела съм че в течноста при възбуда на члена,която е няколко капчици само, също има сперматозоиди,така ли е? моля някой ако знае нещо по темата да ми даде отговор  :?

цигу

• Локален Модератор
  • Много активен потребител
  • *
  • Публикации: 3300
Сама си отговорила на въпроса си - на теория, информацията ти е правилна. Направи тест за бременност.

А който не желае забременяване, да ползва презерватив. Или поне противозачатъчни.

anzar

• Нов потребител
  • *
аз искам дете и то много :) лошото е че съм в чужбина и дори не мога да обясня в аптеката какво ми трябва... ще изчакам още няколко дни и ако не ми дойде, колкото и да не искам да разбират други хора за самненията ще помоля някой който говори езика да ми вземе.. това ще е най0хубавия подарък за нова година и рождения ми ден :)

jam

• Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • Глобален Модератор
  • *
  • Публикации: 13908
кажи на кой език ти трябва, ще ти го преведем. най-малкото, мисля, че на английски ако поискаш, все трябва да те разберат...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

didon

• Публикации: 2214
  Имам два аборта на 18 и на 23 години.И двата са следствие на предпазване с т.н. прекъснат акт и последвало повторно сношение...
  Винаги когато ще повтаряте,мъжа трябва преди това да е измил члена си или да е ходил до тоалетна по малка нужда,тъй като има остатъци от семнна течност.
  Успех и дано нещата се развият така, както желаете

anzar

• Нов потребител
  • *
Благодаря ви за отговорите. трябва ми на унгарски  :? а на англииски ся ще видя как е тест за бременност :)

Dragony :)

• Редовен потребител
  • Публикации: 530
terhességi teszt

Това казва Google преводача че е тест за бременност на унгарски, но...как се чете  8O
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.

цигу

• Локален Модератор
  • *
  • Публикации: 3300
Просто напиши "hCG test" и "pregnancy test" на лист хартия.
Предполагам в аптеката ще разберат какво ти е нужно.

anzar

• Нов потребител
  • *
blagodarq vi :) veselo izkarvane na novogodishnata nosht  :D

sesi-stoilkov

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 40
Има голяма вероятност от забременяване, нищо че е свършил от вън.

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало