0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря на ЗАЧАТИЕ ,че ви има!Честито и успех на момичетата!Весели празници и щастливи делници през Новата 2011г tree2a и да се напълни темата на бременните:)


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Страхотно парти, много весела и дружелюбна атмосфера, много ведри и усмихнати хора :P :) :P

Зачатие, благодаря! :P

И за неповторимите емоции и за прекрасния Коледен подарък :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Честито на всички спечелили и дано всички бадат с положителни  резултати.Дано новата 2011 да донесе много много бебешоци на всички жени които толкова желаиат това,ас си го пожелах дано господ ме чуе този пат дано да не подмине нито една жена.Весели празници на всички
Благодаря, Зачатие!
Благодаря на Дарителите!
Благодаря на Всички, който направиха възможни чудесата на Коледа наистина да се случват! Думите не стигат, за да изкажа огромната си благодарност към вас!
Поклон   :youwoman:

Върнахте ми надеждата и вярата!

Късмет на всички, нека на следващата Коледа да се случат още чудеса  :babyflips: :babyflips: :babyflips:

Обичам ви  :bighug:


Успешна 2011 на всички спечелили !
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Честито на всички!
Благодаря на Сдружение Зачатие, което много успешно се превъплъщава в ролята на Дядо Коледа и раздаде страхотни подаръци!



*
естито
« Отговор #86 -: Декември 20, 2010, 00:43:24 am »
Честито на всички спечелили!Нека от всяка процедура се роди поне по едно бебе!

*
Благодаря от сърце на Зачатие и на всички, които неуморно работят за каузата на сдружението!
Да сте живи и здрави!
Благодаря за прекрасната награда, все още не мога да повярвам!
Нямам думи, за да опиша колко съм развълнувана, върнахте ми надеждата!
Благодаря ви момичета още веднъж - от сърце! :grouphug2:
Нямах интернет почивните дни, затова се включвам чак сега.
На всички пожелавам разкошни Коледни и Новогодишни празници!
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 09:14:29 am от Tanitа »
Благодаря от все сърце на Зачатие и на Дарителите за прекрасния коледен подарък, който получих! За първи път печеля нещо и то какво!:)
Пожелавам на спечелилите късмет и щастлив финал в процедурите!

Весели празници на всички! Бъдете здрави, много щастие и късмет!

И специални благодарности за една личност (тя си знае коя е), която ме накара да изпратя формуляра за жребия:)!
*
Много благодаря, наистина много благодаря.Благодаря ви момичета за всички което правите, благодаря на Зачатие  :bighug: :bighug: :bighug:

Току що разбрах,че и аз съм една от спечелилите-никога не съм имала късмет в томболите,за това и не съм проверяла какъв е резултата.
Благодаря много на всички,за труда който полагате.
Весела Коледа на всички!


И аз съм от спечелилите, и на мен не ми се вярва, защото за първи път в живота си печеля нещо чрез томбола или жребий.... но дали няма да се окаже, че съм спечелила веднъж, но най-важното в живота?!  :)

Желая това на всички, спечелили от тези коледни подаръци!


Много, много ви благодаря момичета за тази възможност!!
Да сте живи, здрави и все така страхотни! Доброто, което правите за нас, да ви се връща стократно!

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Благодаря ви Зачатие!! Благодаря и на дарителите и на всички ,които са съпричастни с каузата на сдружението - да носи щастие!! Вие наистина правите красиви неща! Сбъдвате надежди! Давате сила! Ние ,двамата, ви желаем преди всичко да сте здрави,за да вървите напред по пътя си ! Все така одухотворени ,за да творите всички тези добри дела и силно амбициозни ,за да стигате винаги до края! А,ние ще помагаме с каквото можем! :youwoman:
Благодарение на вас всички спечелили ще имаме най-прекрасната Коледа! Благодарение на вас,ще имаме спокойствието в предстоящата година и надеждата,че тя ще бъде "нашата" година!А лично на себе си пожелавам, а и тайно си обещавам,да напрпавя всичко възможно, така че спечелената от нас безплатна процедура,да помогне и ощастлеви друга двойка в нужда! :wink:
Защо ли не??? Нали тук,в "Зачатие" мечтите се сбъдват! Чудесата се получават,при това май не само по Коледа!
Прегръщам всички и желая красиви празници и много усмивки! tree2a :balk_48: 
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Благодаря от сърце на Сдружение"Зачатие" и на дарителите дали възможност нашите мечти да се превърнат в реалност!!!
Пожелавам на всички много здраве, любов, уважение и щастие!!!
Благодаря!!!

*
Поздравления за всички клиники, които са взели участие в тази благородна инициатива!
Честито на всички спечелили! През 2011 очакваме да докладвате за положителните резултати! osi_9
*
Пожелавам успех на всички семейства, изтеглени чрез жребия, както и на онези, които не са! Нека новата година сбъдне мечтите им!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Пожелавам на всички семейства който имаха късмет в събота,
да сбъднат мечтите си, нека има слънце във всеки дом!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Пожелавам Весели празници на всички медицински работници от клиниките, дарили безплатни процедури и шанс да си имаме свои деца.
Пожелавам здраве, късмет и много вяра на спечелилите съфорумци. Нека 2011 година е тяхната година!
*
Честито на всички, спечелили в Коледната инициатива на "Зачатие"!
Дано всички процедури са успешни, а защо не и двойно успешни, както вече ни пожелаха!  :wink: :lol:
Благодарности на клиниките-дарители, на лекарите и техния персонал, на момичетата от "Зачатие" и на всички, които са съпричастни на каузата.
Бог да ви благослови! Да сте живи и здрави, а всичко останало ще си дойде на мястото, рано или късно!
Дано следващата Коледа мечтите на всички ни да са вече реалност!
Дано няма семейства без деца и деца без родители!
Желая на всички весели Коледни и новогодишни празници!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Честито на всички спечелили! Желая ви успешни процедури и много щастие в бъдеще!
Весели коледни и новогодишни празници на всички!