0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #80 -: Декември 14, 2010, 14:42:14 pm »
Милички, babyplan ми дава овулация на 11,12. Как мислите вие?
и при това положение сърчицата правилно ли са сложени,(че точно деня след О го пропуснахме :-( )
Ама все пак ще го изтормозя моя довечера :wink:


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #81 -: Декември 14, 2010, 15:13:18 pm »
Иванитка според мен е 20-21 ден но това са лично мои мнения  :) спокойно имате си сърчица а това е най-важно  osi_9

Вярвам!!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #82 -: Декември 15, 2010, 07:57:10 am »
Ако БТ продължи да се покачва и се задържи висока - дори 21/22 ден от МЦ

Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #83 -: Декември 16, 2010, 20:53:54 pm »
Ами момичета, ловът приключи!!! ;-)
Да видим каква сме я сътворили с моя. Стискайте палци :–)
А аз ще стискам на останалите.
Може да ме пишете в чакащи другата седмица, а може и по-другата. И аз не знам вече...


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #84 -: Декември 17, 2010, 08:47:17 am »
Как установи,кога точно е била овулацията?Ако е било правилно отбелязана,ми се струва вного късна,предвид дължината МЦ.
Дано, все пак е станало бебо!! :D
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #85 -: Декември 17, 2010, 09:02:28 am »
Страхотно повишение миличка  :)  :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #86 -: Декември 17, 2010, 09:34:15 am »
Как установи,кога точно е била овулацията?Ако е било правилно отбелязана,ми се струва вного късна,предвид дължината МЦ.
Дано, все пак е станало бебо!! :D
Ами миличка в babyplan ми даде този ден - затова.Но не съм на 100% сигурна. А по принцип последните ми МЦ са с дължина 37,35 и последния 32 дни. Затова като гледам как намаляват  предположих, че този ще е по-къс( или пък поне дълъг 9 месеца  :cloud9: ) затова съм си отбелязала 29 дни - ама дали ще е толкова нямам и на идея.
Може малко тъпо да разсъждавам ама ... :oops: :ask:
 Бебешорче, дано това повишение се задържи мноооого дълго, въпреки спада днес


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #87 -: Декември 17, 2010, 09:58:14 am »
Е, сега пък 29?! Не че не може да се случи и толкова да е, Иванита, но тогава ЛФ ще да е само седмица дълга.. т.е. твърде къса. По-добре ще да е, (освен неочакването на следващ цикъл  :)), все пак да си определиш евентуален ден след 33-я.. А О. според мен е била малко след дните ти с водниста ЦС. Т от 37 и 36,9 е добра - дано се задържи дълго-дълго такава..  :D
............................Тайната на нашата вечеря............................
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #88 -: Декември 17, 2010, 10:01:56 am »
Стискам палци( и на краката )за най -чаканата коледна изненада след 10-на дни!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #89 -: Декември 17, 2010, 10:31:31 am »
Мерси милички, дано най-после яйчицето и сперматозидчето да са се срещнали :eggsperm:  :lol:


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #90 -: Декември 20, 2010, 10:29:49 am »
Страхотна графика-намирисва на  :bfp:. :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #91 -: Декември 20, 2010, 10:55:38 am »
Подкрепям мнението на Мария!!
Страхотна графика-намирисва на  :bfp:. :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #92 -: Декември 20, 2010, 11:06:08 am »
Дано милички мои, защото ще взема вече  :crazy: osi_15 :crazy: osi_15


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #93 -: Декември 20, 2010, 11:33:48 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #94 -: Декември 20, 2010, 14:08:26 pm »
Иве,струва ми се,че ще поднесеш най-хубавия подарък на милото си за рождения му ден  :bfp: :crossfingers:
[/url]
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #95 -: Декември 21, 2010, 19:27:43 pm »
Иве,аз този месец целия го бях отписала-ФФ и бейбиплан изобщо не ми засякоха О(добре,че правих фоликулометрия);мъжо трябваше да се въздържа точно около моята О-просто го бях отписала този месец,а то какво стана.Така че,рано е още да си правиш изводи-БТ ти е достатъчно висока все още.До един два дни ще чакаме хубави новини и от теб  :crossfingers:
[/url]
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #96 -: Декември 22, 2010, 08:58:25 am »
Иве,аз този месец целия го бях отписала-ФФ и бейбиплан изобщо не ми засякоха О(добре,че правих фоликулометрия);мъжо трябваше да се въздържа точно около моята О-просто го бях отписала този месец,а то какво стана.Така че,рано е още да си правиш изводи-БТ ти е достатъчно висока все още.До един два дни ще чакаме хубави новини и от теб  :crossfingers:

Краси, още един път честито :crossfingers: :babyflips: Дано всичко е ок през следващите 9 месеца. :-)
Но мойте надежди се попариха днес :balk_145: Престраших за 1 тест и се оказа категорично отрицателен :bfn1: - 1 ярка линия.
Но пък т е 37,10
Ох, не знам но направо ще се побъркам!!!


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #97 -: Декември 22, 2010, 09:39:31 am »
Опитай с тест след 2-3 дни.Знам,че нямаш търпение,ама молко е рано за тест поне според мен.Темературите са много надежни!! :crossfingers: :bfp:
Не се тормози излишно и се опитай(знам,че е много трудно-да не кажем невъзможно)да се успокоиш и да имаш малко търпение!! :grouphug2:-С теб сме!!!!!!
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #98 -: Декември 22, 2010, 10:56:22 am »
Ивинце,с теб сме миличка.Да ти кажа честно,не вярвам на този тест,който си направила.Като гледам тази графика,съм почти сигурна,че ще направиш подарък на милото си :) И наистина пробвай с още един тест след няколко дни.И не искам да правя реклама,но ако намериш Престо-бил най-чувствителния тест за сега на пазара.Успех,мила,чакам след няколко да се похвалиш!!!
[/url]
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #99 -: Декември 22, 2010, 10:57:35 am »
Миличка, ако О е била на 21 ден, както си отбелязала, то сега е едва 11 ден и нищо чудно, че теста не отчита още  :) Ако си знаеш колко нормално ти продължава ЛФ, ще се ориентираш колко дни да изчакаш още, според мен поне още 3 дни! Стискам палци  :wink: