0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #60 -: Декември 09, 2010, 21:40:22 pm »
Мими и аз ти стискам палци миля, успех
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #61 -: Декември 11, 2010, 16:38:24 pm »
Брейй, тази Т май дългичко се задържа ниска osi_10. Да видим утре как ще е, че мъжлето ми взе да изнемогва :lol:, и току виж ми отказал днес. А не трябва.
Стискам палчета на който за каквото му трябва ;-)  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #62 -: Декември 11, 2010, 19:28:57 pm »
Аааа никакво отказване Ивче  :D сега е момента,  заклещвай и го и да не мърда  :),после ще почива.Успех миличка  :bighug: :balk_104:

Вярвам!!!!
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #63 -: Декември 11, 2010, 21:12:31 pm »
Ех тези мъже,измарят се когато най-малко трябва да са изморени.Утре пробвай да му кажеш,че не ти е до кекс и не му обръщай много внимание,та да видим дали сам няма да те потърси ;)
[/url]
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #64 -: Декември 12, 2010, 16:26:20 pm »
Ето вдига се температурката  :) сега мъжлето ти да почива  :D

Вярвам!!!!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #65 -: Декември 13, 2010, 09:28:17 am »
Ето вдига се температурката  :) сега мъжлето ти да почива  :D
Бебешорче, Не се е вдигнала достатъчно тази Т. Не трябва ли да е с 0,3-0,4 градуса повече
Ох не знам вече
Вчера моя тотално ме отряза - това с правенвето по график му писвало вече. А и много се уморява на работата.И е прав до някъде - и на мен не ми се нрави много ама ,какво да правя, мисля че тези е О-то а и с моя МЦ с различна продължителност никога не знам кога е, а ми се иска  много :bori_017:
Е днес каза че ще се отчете - само дано не е късничко :)
Много късмет и на Теб  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #66 -: Декември 13, 2010, 09:36:09 am »
Иве, по скромно мое мнение сте уцелили момента на яйцето. От сега нататък имаш моята морална подкрепа. А след  14 дни и стиснатите ми палци за  :bfp:
Лек ден!

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #67 -: Декември 13, 2010, 09:58:06 am »
Иве, БТ ще се вдигне!! Спокойно! :) До 5 дена след Ову се вдига, така, че не се притеснявай!! НА мен много често ми се случва БТ да ми се вдига 3-4 дена след Ову. Стискам палци, миличка!! Сърцата сте ги наредили идеално, отличници сте!! Дано скоро имаме повод за радост в твоята темичка  :lol: :bfp: :goodluck:

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #68 -: Декември 13, 2010, 10:09:09 am »
Иве, БТ ще се вдигне!! Спокойно! :) До 5 дена след Ову се вдига, така, че не се притеснявай!! НА мен много често ми се случва БТ да ми се вдига 3-4 дена след Ову. Стискам палци, миличка!! Сърцата сте ги наредили идеално, отличници сте!! Дано скоро имаме повод за радост в твоята темичка  :lol: :bfp: :goodluck:

Мерси милички че ми давате надежда, че и аз още не съм много в час с нещата де.  :thankyousign: Голяма сте ми упора.  :bighug: :bighug:
Моля се да стане вече и всички да гушкаме догодина своите бебчета.

п.п. Мъжлето има другата седмица рожден ден - много ми се ще да му подаря едно тестче с 2 чертички  :bfp1:


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #69 -: Декември 13, 2010, 10:11:53 am »
Пожелавам ти успех!
Дано да успееш да му поднесеш най-прекрасния подарък!
Краси

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #70 -: Декември 13, 2010, 11:00:25 am »
Миличка не се притеснявай.Има време да се вдигне БТ..Не е казано че О. трябва да е точно на 14/18 ден от Мц.Ти си едва 22 ден.Има още дни спокойно :) При моето забременяване О. се беше "изместила" с около 3 дни от обичайната си дата..Съответно и при мен отчаяние..
Не унивай :) И никакви червени картони-хващай яко мъжлето  :D
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #71 -: Декември 13, 2010, 16:06:29 pm »
Миличка не се притеснявай.Има време да се вдигне БТ..Не е казано че О. трябва да е точно на 14/18 ден от Мц.Ти си едва 22 ден.Има още дни спокойно :) При моето забременяване О. се беше "изместила" с около 3 дни от обичайната си дата..Съответно и при мен отчаяние..
Не унивай :) И никакви червени картони-хващай яко мъжлето  :D

Да, така е Сара, Мен не ме притеснява толкова, че деня на О се е изместила. Ама аз защо си мисля, че след овуто Т рязко се вдига нагоре с 0,3-0,4 градуса, а при мен няма такова нещо. Или греша osi_10 :crazy:


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #72 -: Декември 13, 2010, 19:01:02 pm »

[/quote]
. Ама аз защо си мисля, че след овуто Т рязко се вдига нагоре с 0,3-0,4 градуса, а при мен няма такова нещо. Или греша osi_10 :crazy:
[/quote]

Така е.. обаче ако не ме лъже паметта БТ се вдига до 5 дни след положителен тест за О... Ти правиш ли тестове за О.?
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #73 -: Декември 13, 2010, 19:47:56 pm »
Иванитка не се притеснявай, нормално е температурата след ову да се вдигне до пет дни след овулация - Саричка е права.
При мен температурата след овулация почти никога не се вдига рязко, а постепенно.
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #74 -: Декември 13, 2010, 21:19:56 pm »
Не, не правя Мелоди.Един път правих - направвих 10 и не показа нищо, и се отчаях.По-добре ми е с меренето на БТ.А отрриц. тест за О ме депресира много - затова
/;-)


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #75 -: Декември 13, 2010, 21:57:34 pm »
Здравейте!Може ли коментар и по моята графика.Цикълът ми е около 26 дни.Все се надявам чудото да е станало.Успех на всички! :)

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 22:15:42 pm от pebals13 »
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #76 -: Декември 13, 2010, 22:49:27 pm »
здравей пебълс 13 ,само че тази тема е за чужда графика.Можеш да си направиш своя тема където да поискаш мнение ,но преди всичко трябва и графиката ти да е видима. можеш да я направиш от профила си като разрешиш да се вижда от други потребители.успех

Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #77 -: Декември 14, 2010, 10:07:07 am »
Етооо вече сме сигурни че е минала уво  :) сега ще чакаме заедно за един хубав развой  :cloud9: :crossfingers:
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 10:19:46 am от bebeshori »

Вярвам!!!!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #78 -: Декември 14, 2010, 10:12:10 am »
Етооо вече сме сигурни че е минала ову  :) сега ще чакаме заедно за един хубав развой  :cloud9: :crossfingers:
:lol:   Ами крайно време беше
Бебешорче, ти като по-веща в тези неща, трябва ли да "мъча" мъжлето още 2-3 дни :bed: :balk_56: :balk_68:
Аз мисля ако не ме отреже, да го хвана за още 1-2 рунда  :lol:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #79 -: Декември 14, 2010, 10:43:24 am »
Защо не го изтормозиш и днес и край,колкото ,толкова.Графиката ти се очертава надежна с тези  :heartbeat:,само :bfp1: :bori_023:
УСПЕХ МИЛА!!!!! :crossfingers: