0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #100 -: Декември 22, 2010, 11:37:23 am »
Миличка, ако О е била на 21 ден, както си отбелязала, то сега е едва 11 ден и нищо чудно, че теста не отчита още  :) Ако си знаеш колко нормално ти продължава ЛФ, ще се ориентираш колко дни да изчакаш още, според мен поне още 3 дни! Стискам палци  :wink:

Проблема е, че не знам. Мц е с различна продължителност.
Дано вие да сте прави, че е било рано за тест :crossfingers:
Сама си стискам палци вече - изкукуригах osi_15 osi_2 :bonk:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #101 -: Декември 22, 2010, 11:47:47 am »
Не си само ти, да знаеш  :lol: и аз ту съм сигурна, че е станало, ту си казвам защо пък съм толкова сигурна  :? Да ти кажа и аз от това се тревожа, да не би просто да е по-дълъг цикъл /в последните месеци най-дълъг цикъл съм имала 35 дни/ и да си давам напразни надежди.. но това е, ще изчакаме още няколко дни и ще се види! Поне да знаеш, че не си сама  :wink:


 

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #102 -: Декември 22, 2010, 16:04:22 pm »
Не си само ти, да знаеш  :lol: и аз ту съм сигурна, че е станало, ту си казвам защо пък съм толкова сигурна  :? Да ти кажа и аз от това се тревожа, да не би просто да е по-дълъг цикъл /в последните месеци най-дълъг цикъл съм имала 35 дни/ и да си давам напразни надежди.. но това е, ще изчакаме още няколко дни и ще се види! Поне да знаеш, че не си сама  :wink:
Ооо, със сигурност  :lol:   
Стискам палци на всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

А ние трябва да почакаме още 2-3 дни. Дано вещицата ни подмине


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #103 -: Декември 22, 2010, 18:11:14 pm »
А бе момичета БТ 37:90гр. в 18:00 часа нормално ли е???
Ох, ще превъртя вече   osi_15 osi_15 osi_15 osi_12
 :lol:
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 18:14:10 pm от ivanita »


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #104 -: Декември 22, 2010, 18:24:27 pm »
Не знам дали е нормално, но реших и аз да измеря моята - 37,7!!!
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #105 -: Декември 22, 2010, 19:10:50 pm »
Виж си все пак  телесната.Аз преди 2-3 дни имах ТТ 37.4, а пък БТ беше 37.35.
Може и да има някаква връзка, не знам...
 

*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #106 -: Декември 22, 2010, 20:29:31 pm »
Аз миналия месец, когато бях изнервена и в очакване, си измерих БТ към 19 ч. и беше 37,7, но точно бях излезнала от банята. След 15 минути си стана 37, както беше нормално. Така че на БТ влияят и фактори като затопляне, промяна в стайната температура и т.н.
Иванита, спокойно и в крайна сметка каквото излезе - Нова година - нов късмет!
Но след като още не ти е дошъл цикъла, надеждата си остава.
Много жени имат първо отрицателен тест, а след няколко дни става положителен. Стискам ти палци и ти желая успех!
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #107 -: Декември 22, 2010, 20:42:17 pm »
Иве,аз сега се сетих,че моята снаха и при двете й бременности(първата неуспешна),уринните тестова,макар и след голямо закъснение на М(повече от пет дни),бяха отрицателни.Не се отчайвай,мила,графиката ти е много хубава,а и ПМС нямаш.Аз продължавам да стискам палци,да знаеш и силно се надявам,че това ще е и твоя месец!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
[/url]
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #108 -: Декември 23, 2010, 09:29:55 am »
Вчера се учудих от БТ следояд, тъй като и преди съм пробвала следобяд да я меря, но никога не е била толкова висока. Но предполагам, че е било нещо инцидентно. МЦ за сега го няма - но не смея се надявам, сигурно ще дойде  :witch:. Само зърната на гърдите ми са леко чувтвителни.
Днес милото ми момче става на 30 г. така ми се искаше да го зарадвам.
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 09:31:47 am от ivanita »


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #109 -: Декември 23, 2010, 09:36:19 am »
Никакво отчайване мила Иванитка  :bighug:
Такава висока БТ не предвещава  :witch:,раничко си е било за тестче и според мен.
Честит Рожден Ден на твоето мъжле нека да е много послушно и любовта винаги да грее така,дано му поднесеш подаръка след няколко дни  :D :bfp:
Прегръдки  :bighug: :ballons:

Вярвам!!!!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #110 -: Декември 23, 2010, 09:51:08 am »
Оле,мила супер,супер,температурата е още висока.Тук ще има :bfp: ще видиш!Много се радвам,направо с нетърпение следя развитието :balk_121:
 :crossfingers: :bori_023:
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #111 -: Декември 23, 2010, 11:32:40 am »
Такава хубава графика се е заформила,че просто няма какво друго да е!!!
[/url]
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #112 -: Декември 23, 2010, 12:39:43 pm »
Лелее, милички, дано да сте прави. Побърква ме това чакане!! Защо никой не е измислил тестове, които да показват дали е станало 3-4 дни след О osi_10 :balk_100:
ами трябва чакаме по 1-2 седмици  :lol:
Чак вече взех да си въобразявам разни неща  :BangHead: osi_15


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #113 -: Декември 23, 2010, 13:42:09 pm »
 :D Още малко търпение мила и ще разберем дали е станало.
 Макар че с такава графика съм почти сигурна - няма какво друго да е освен.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #114 -: Декември 23, 2010, 14:46:29 pm »
:D Още малко търпение мила и ще разберем дали е станало.
 Макар че с такава графика съм почти сигурна - няма какво друго да е освен.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:


 osi_9. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #115 -: Декември 23, 2010, 15:29:10 pm »
Иванитка супер е графиката ти мила със сигурност теста ще е ++++,ако утре искаш повтори тесчето понякога ден,два са от значение резолтата бързо се мени,теста можеби не го е уловило но то времето ще си покаже аз съм за  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Целувки!!!!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #116 -: Декември 23, 2010, 18:02:00 pm »
Ами не знам - ако се престраша - страх ме е, че ще покаже пак  :bfn:. Ще видя сутринта БТ как е.Макар че, ние ще ходим на бар довечера да празнуваме, та не знам колко ще е достоверна  :? :bfn:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #117 -: Декември 23, 2010, 22:12:39 pm »
Защо никой не е измислил тестове, които да показват дали е станало 3-4 дни след О osi_10 :balk_100:
ами трябва чакаме по 1-2 седмици  :lol:
И аз това се чудя всеки месец докато чакам да НЕ ми дойде, хихихи Графиката ти е идеална, Иве!!! Ще чакаме и от теб положителния резултат до няколко дена  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #118 -: Декември 24, 2010, 11:41:44 am »
Има ли новини? Стискам палци и чакам да пишеш!


 

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #119 -: Декември 24, 2010, 11:56:12 am »
Има ли новини? Стискам палци и чакам да пишеш!

Ами Фе, Мц още няма засега :crossfingers: :noevil: БТ е 37,20 както може би си видяла, но след голямото лудуване и  :beerdr: :kaos7: :wine: :music22: :party: до 4 сутринта не знам до колко е достоверна. Ама май прекалих с пиенето :oops: :oops: :oops:
Следобяд ако нещо може да се престраша за тест, че сега не знам какво ще отчете - най-вероятно промилите ми в кръвта :balk_56:  :lol: :lol:

!Честно казано не смея да се надявам, че е станал бебчо :balk_91: