0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3620 -: Март 22, 2007, 11:57:10 am »
Момичета може ли малко помощ..... понеже ми закъснява и няма никакви признаци че ще идва  а и си направих тест който е отрицателен ... мислите ли че Clostilbegyt който пих този месец може да е причина за забавянето.... не съм пила досега лекарства а и непопитах когато ми го изписаха ... благодаря ви превдарително








Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3621 -: Март 22, 2007, 12:16:06 pm »
Деси, какъв е тоя + тест в началото на месеца? Иначе за лекарствата и аз не знам, дано причината да е друга :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3622 -: Март 22, 2007, 13:15:40 pm »
Мисля че Деси е отбелязала + тест за овулация в началото на месеца, но го е объркала при нанасянето в календара си с теста за бременност...
Дано съм права  :P :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3623 -: Март 22, 2007, 15:16:00 pm »
Деси, за лекарството не знам, но като гледам как е започнала да ти пада БТ по принцип това е признак че ще ти идва. Колко ти закъснява? Дано не съм права и дано закьснението не е от лекарството...:goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3624 -: Март 22, 2007, 16:47:10 pm »
Когато съм вземала клостилбегит цикълат ми е бил 27 или 28 дена.
Мое ангелче винаги ще те обичам!
embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=eva&year=2010&month=7&day=14&babycount=1"
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3625 -: Март 22, 2007, 18:42:38 pm »
Здравей,Денис! Би ли погледнала графиката ми нормални ли са тези високи температури 37.3?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3626 -: Март 22, 2007, 19:12:15 pm »
Денис,ще погледнеш ли и моята графика.Мисля че О. е била на 16 ден от МЦ,т.е. вчера,а имах и ч почуствах,за съжеление мъжа ми се прибира утре така че няма възможност за кеск,дано този от деня преди това да е бил достатъчен, :D Благодаря ти!!!
Вчера или днес е О/според мен/.Шанс има - не се притеснявай.
Дано да стане  :D,ако не- здраве да е.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3627 -: Март 22, 2007, 19:13:16 pm »
първо ви благодаря на всички за бързите отговори.... да бях объркала тестове... а ми закъснява 2 дни, но и няма никакви признаци че ще ми идва.... а и винаги съм си точна освен ако не съм пила лекарства








*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3628 -: Март 22, 2007, 19:15:27 pm »
Здравей,Денис! Би ли погледнала графиката ми нормални ли са тези високи температури 37.3?
За сега е нормално- не се притеснявай.
Разликата е 0,6 - но не вярвам да се повиши повече.
Супер ти е графиката  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3629 -: Март 22, 2007, 19:26:23 pm »
Denis,
здравей отново и от мен!
Отдавна не съм писала ................
Извинявай пропуснала съм го.
Лечението не мога да коментирам.
На твое място бих посетила клиника по репродуктивна медицина.
Няма защо да се отчайваш, дори и СПКЯ да има - забременява се и май доста често напоследък.
Според мен е губене на време,ако има проблем  и не се потърси специализирана помощ /обикновените гинеколози не могат да помогнат - мое мнение/.
Така че действай смело и дано скоро да се похвалиш с добра новина.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3630 -: Март 23, 2007, 09:54:21 am »
Denis,
но аз от началото още ходя в САГБАЛ "Д-р Щерев" при Д-р Юнакова.
аз мисля,че това е клиника за репродуктивно здраве.
И двата вида хапчета ми ги назначават от там и точно за това незнам какво да правя.Сега съм решила,че ако и другия месец няма резултат от Линдинета ще спра да пия каквито и да е хапчета и така...
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3631 -: Март 23, 2007, 10:04:07 am »
Денис, би ли погледнала графиката ми, дали има шанс да е станало този път? Имам въпрос - През периода от 6-ти до 8-ми ден след О. предимно вечер през първите два дни имах тъпа болка (по-скоро чувствителност отколкото болка) и леки придърпвания ниско долу. Дали това може да се смята за признак за имплантация при евентуална бременност или е възможно да се случва и при липса на такава? По принцип други признаци за момента нямам освен леко чувствителни гърди за разлика от миналия месец когато имах и гадене 4-5 дни преди да ми дойде, но всичко отшумя с М. Благодаря предварително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3632 -: Март 23, 2007, 10:42:32 am »
Денис, би ли погледнала графиката ми, дали има шанс да е станало този път? Имам въпрос - През периода от 6-ти до 8-ми ден след О. предимно вечер през първите два дни имах тъпа болка (по-скоро чувствителност отколкото болка) и леки придърпвания ниско долу. Дали това може да се смята за признак за имплантация при евентуална бременност или е възможно да се случва и при липса на такава? По принцип други признаци за момента нямам освен леко чувствителни гърди за разлика от миналия месец когато имах и гадене 4-5 дни преди да ми дойде, но всичко отшумя с М. Благодаря предварителного .
Според мен не е много сигурно дали е имало О.
Бт трябва още да се повиши.Сега разликата ФФ:ЛФ е едва 0,3 ,а трябва да е повече.
Може и да е имало,а прогестерона да е по-нисък.
За всеки случай се консултирай с лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3633 -: Март 23, 2007, 10:48:20 am »
Денис,благодаря ти за отговора!!Днес БТ се покачи малко,така че си мисля,че О.е била 16 ден,поне така се надявам ,за да има по-голям шанс,ако не както казвш здраве да е!!!Все още не е минало много време откакто правим опити и се надявам да няма някакъв проблем,освен обикновен гинекологичен преглед,други изследвания не съм правила,само знам че съм -РН кръвна група.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3634 -: Март 23, 2007, 11:36:48 am »
Денис,благодаря ти за отговора!!Днес БТ се покачи малко,така че си мисля,че О.е била 16 ден,поне така се надявам ,за да има по-голям шанс,ако не както казвш здраве да е!!!Все още не е минало много време откакто правим опити и се надявам да няма някакъв проблем,освен обикновен гинекологичен преглед,други изследвания не съм правила,само знам че съм -РН кръвна група.
Браво!/за БТ/ - дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3635 -: Март 23, 2007, 13:51:41 pm »
Здравей Denis  :D! Не съм писала отдавна, просто ниама нищо ново около мен. Бих искала да те помоля да погледнеш графиката ми. Мога ли да се надявам на нещо този месец?
Последните дни имах силно изразен ПМС, но днес за сега болки и симптоми да ми идва вече няма. На 17 ВТ е мерена по-касно и след два часа сън, а на 22 имах безсъние и съм мерила след 2 часа и половина сън. Вчера правих и тест, но беше отрицателен.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3636 -: Март 24, 2007, 07:02:10 am »
Denis,
но аз от началото още ходя в САГБАЛ "Д-р Щерев" при Д-р Юнакова.
аз мисля,че това е клиника за репродуктивно здраве.
И двата вида хапчета ми ги назначават от там и точно за това незнам какво да правя.Сега съм решила,че ако и другия месец няма резултат от Линдинета ще спра да пия каквито и да е хапчета и така...
Тогава слушай лекарката си. Ако имаш някакви притеснения относно лечението си по редно е да направиш консултация с други лекари/пак специалисти/- защото /ние/ тук едва ли някой може да ти даде правилен съвет.
И говори с лекарката си -питай,разпитвай- защо това, каква е целта, колко време , ако не се получи какво правим и т.н.
Това е моят съвет.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3637 -: Март 24, 2007, 07:06:43 am »
Денис,благодаря ти за отговора!!Днес БТ се покачи малко,така че си мисля,че О.е била 16 ден,поне така се надявам ,за да има по-голям шанс,ако не както казвш здраве да е!!!Все още не е минало много време откакто правим опити и се надявам да няма някакъв проблем,освен обикновен гинекологичен преглед,други изследвания не съм правила,само знам че съм -РН кръвна група.
На 16 /късно вечерта/ или на 17 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3638 -: Март 24, 2007, 07:08:44 am »
Здравей Denis  :D! Не съм писала отдавна, просто ниама нищо ново около мен. Бих искала да те помоля да погледнеш графиката ми. Мога ли да се надявам на нещо този месец?
Последните дни имах силно изразен ПМС, но днес за сега болки и симптоми да ми идва вече няма. На 17 ВТ е мерена по-касно и след два часа сън, а на 22 имах безсъние и съм мерила след 2 часа и половина сън. Вчера правих и тест, но беше отрицателен.
Дано нещата да се оправят  :D и най-после да имаш една прекрасна графика

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3639 -: Март 24, 2007, 07:11:34 am »
Denis моля те да хвърлиш едно око пак на моята графика. Във фертилитито ми дава, че овулацията е била на 9-я ден  8O Възможо ли е?И зашо толкоз рано и защо толкоз ниски температури. Чак преди 2 дни забелязах ЦС. Тва нали означава. че предстои ову, а не че е минало??? Нещо мнооооооого яко се омотах с тия календари. Предварително БЛАГОДАРЯ!