0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #280 -: Ноември 24, 2005, 15:38:32 pm »
Да видим сега дали ще стане:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #281 -: Ноември 24, 2005, 15:46:29 pm »
това вече е друго нещо-браво:)
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #282 -: Ноември 24, 2005, 15:53:24 pm »
Black_Rose според теб има ли овулация-май не:(
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #283 -: Ноември 24, 2005, 16:16:00 pm »
ааа, мисля, че още не е настъпила овулация, но не се притеснявай, може този месец да ти е по- късна овулацията  :)
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #284 -: Ноември 24, 2005, 17:36:34 pm »
нека минат още няколко дена да видим дали БТ ще се задържи висока
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #285 -: Ноември 25, 2005, 15:47:19 pm »
Ето я моята графика. Моля за коментар, защото аз нещо не мога да се спарвя. Незнам добре ли е, не е ли добре. Благодаря ви.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #286 -: Ноември 25, 2005, 15:51:01 pm »
не можах да го направя  :oops:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #287 -: Ноември 25, 2005, 16:00:45 pm »
на мен лично ми изглежда много добре графиката ти,има си двуфазност и всичко-ама нека и другите кажат какво мислят.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #288 -: Ноември 25, 2005, 16:12:33 pm »
А не е ли късно самата овулация?
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #289 -: Ноември 25, 2005, 16:41:06 pm »
според мен си е наред-а и все пак още не ти е дошъл новия цикъл-според графиката де.защо да е късно?
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #290 -: Ноември 25, 2005, 16:45:20 pm »
Здравейте всички!
За пръв път влизам тук и тъй като вече сме доста притеснени бих искала да видите и моята графика, за да я обсъдим. Чета доста и се интересувам, главно от http://www.zachatie.org/ и http://www.bg-mamma.com/, но с никой не съм обсъждала графиката си. Ето я и нея:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #291 -: Ноември 25, 2005, 16:56:49 pm »
kandry нещо не ми се връзват температурите и положителния тест за овулация.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #292 -: Ноември 25, 2005, 16:58:18 pm »
Овулацията е била на 13-я  или 14-я ден.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #293 -: Ноември 25, 2005, 17:06:34 pm »
аз пак да питам  във връзка с притеснението на boba за високата БТ,по принцип има ли определено ниво за БТ което да се счита за нормално и ако е над това ниво да показва някакъв проблем.примерно гледайки нейната графика.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #294 -: Ноември 25, 2005, 17:10:19 pm »
Питам, защото нещо не мога да си обясня. Значи и според мен има овулация, но от тогава до момента имам болки в десния яйчник /горе долу през месец се повтаря/. Отидох на лекар, гледа ма на ехограф и в десния яйчник видях черно петно /може би неспукан фоликул?/. След което доктора каза, че смята да ми изпише Клостилбегит за 6 месеца и после да правим лапароскопия 8O . А аз съвсем не мога да разбера защо трябва да ме стимулира след като имам ову?? Вече веднъж съм пила Клостил  за 3 месеца /писах за това тук/ пак след като видаха същото нещо. Ама полза не видях, т. е. нищо не се промени след пиенето на лекарството.
Аз не знам аз ли съм се побъркала или...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #295 -: Ноември 25, 2005, 17:11:48 pm »
Розичке, не мога да видя графиката на Боба, но по принцип няма значение колко е висока температурата, важното е да има двуфазност.
Алекс, тест за проходимост на тръбите правен ли ти е?
Внимавай с клостилбегита!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #296 -: Ноември 25, 2005, 17:24:49 pm »
Мерси Лали, че се включваш. Не, не ми е правен тест за проходимост на тръбите, но попитах и двата пъти /различни са докторите/ дали не трябва тест - те казаха не. Сегашния каза първо да пия Клостил. после лапароскопия? Според мен /колкото и да не разбирам/ би трябвало да е обратното - някакъв вид диагностика /снимка, лапаро/ и после ако се налага стимулация.
И не е да не питам, питам така че накрая доктора попита мъжа ми да не би да съм хипохондричка. Но отговор на моите въпроси не получих и затова ви тормозая сега, закоето се извинявам.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #297 -: Ноември 25, 2005, 17:27:22 pm »
Стимулирането без тест за проходимост на тръбите е абсолютна безотговорност към здравето ти.
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #298 -: Ноември 25, 2005, 17:35:28 pm »
Алекс, Лали е напълно права! Не повтарй моите грешки, които направих от незнание. На мен няколко пъти ми изписваха Клостилбегит и аз послушно си го пиех, без да са ми проверили проходимостта на тръбите /това ми предстои следващия месец/ и без да имаме свястна спермограма. И аз питах, и на мен ми отговаряха по същия начин, но това не променя нещата. Така или иначе си ги изпих лекарствата без каквато и да било полза...А стимулациите не са безкрайни. Тогава още не бях намерила сайта и не бях чела по въпроса. Така че, моят съвет е: или бъди настоятелна, или си намери друг лекар.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #299 -: Ноември 25, 2005, 17:39:20 pm »
да, и аз съм на това мнение алекс-по добре се насочи към цветна снимка или лапаро а не да те тъпчат с лекарства без ефект и на сляпо.....а и тоя клостил...не трябва да се прекалява а ти вече казваш си пила един път за три месеца.....а сега искат да ти дават за 6 8O то и аз не ги разбирам много нещата,ама за мен разсъжденията са ти много правилни-първо диагностиката-после съответното лечение.то и мен така искаха да ме стимулират,но аз казах че не ми трябва стимулация след като имам ову-та не пих нищо ами смених лекарката и сега съм доволна за момента.Алекс-по добре смени лекаря и отиди при друг-след като този иска да те блъска с лекарства а после да те гласи за друго.