0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1600 -: Юни 20, 2006, 09:43:05 am »
Денис правилно ли е определена овулацията?и трябва ли да чакам 14 дни след ову-то за тест,защото цикала ми винаги е 26 дни и ако съдя по това днес ми е 2-ри ден закъснение.За първи цикъл меря тем и може по принцип да си ми е късна ову.?!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1601 -: Юни 20, 2006, 09:43:23 am »
Сърбят ме ръцете за тест вече :D
*

    Anonymous

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1602 -: Юни 20, 2006, 11:21:41 am »
Цитат на: denis
Цитат на: msaint
Моля Ви да погледнете графиката ми и да ми кажете според Вас дали все още е възможно да имам овулация  :( Температурата е просто ужасна а и няма никакви признаци за МЦ. Денис....дай съвет...много съм объркана. При образуване на кисти какво става с температурата? Покачва ли се или остава същата?

Благодаря  :!:


Много съжалявам , графиката ти не показва да е имало овулация.
Според мен се е образувала киста.
Когато се образуват кисти БТ прави такива скокове, както е при теб -БТ се покачва, после пада , пак се покачва и пак пада.
Ако е имало овулация БТ трябваше да се задържи  трайно висока  и да не пада под една определена стойност.
Добре е да те видят на УЗ и да се разбере със сигурност дали това е проблема. Съжалявам


Здравей Денис, благодаря ти за отговора. Имам час за 27- ми, така че ще се разбере дали е киста и какво става. Доколкото мога да преценя от температурата и дължината на МЦ .... мисля, че имам проблем с единия яйчник.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1603 -: Юни 20, 2006, 11:32:42 am »
Момичета, извинявам се за многократния отговор, но ми иписа доста странна грешка. Аз съм госта.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1604 -: Юни 21, 2006, 10:43:45 am »
Здравей, Денис, бих искала да ми погледнеш графиката, защото нещо напълно се обърках.По принцип съм с цикъл около 32-33дни и следователно малко по-късна овулация на 18-тият ден(установена и при фоликулометрия преди 2 месеца). Днес ми е 18-ти ден от цикъла и сега трябва да са ми фертилните дни, а виж с каква висока температура съм.Ако искаш можеш да погледнеш и старите ми графики...Да продължавам ли да правя тестове за ову или вече е минала? Или този месец въобще не е имало?
Благодаря ти предварително.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1605 -: Юни 21, 2006, 22:16:48 pm »
Здравейте, момичета!!! Пак да питам - как се развиха нещата - имаше или не овулация? (Ох, къде изчезна утрогестана?!?)
*

    BOGDANOVA

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1606 -: Юни 22, 2006, 15:51:01 pm »
здравеите.цикъла ми е на 28 ден.оволация имам всеки месец-доказано тъи като ходя при доктора честичко.започнах да меря температурата от 15 ден на цикала и беше 37.2,та до днес е все толкова а утре триябва да ми доиде-по принцип т.е днес е 27 ден от цикала съм днес.това нормално лие?
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1607 -: Юни 22, 2006, 16:04:10 pm »
Цитат
здравеите.цикъла ми е на 28 ден.оволация имам всеки месец-доказано тъи като ходя при доктора честичко.започнах да меря температурата от 15 ден на цикала и беше 37.2,та до днес е все толкова а утре триябва да ми доиде-по принцип т.е днес е 27 ден от цикала съм днес.това нормално лие?


Здравейте БОГДАНОВА!

 В повечето случай температурата пада ден-два преди М. или същия ден на М. Но се случва и да падне 1-2 дни след като е дошъл М. Какво точно те притеснява?
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1608 -: Юни 22, 2006, 16:09:13 pm »
Забравих да спомена, че ако има оплождане температурата остава висока (над 37) първите 2-3 месеца.
Желая ти успех!
*

    BOGDANOVA

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1609 -: Юни 22, 2006, 16:14:39 pm »
може би това исках и да чуя,благодаря. но има симтоми за идване на мц,пъпки...доло ме наболва корема...гарди те ме болят..
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1610 -: Юни 22, 2006, 16:19:34 pm »
Много често признаците на бременност са подобни на ПМС. Така, че не се отчайвай.   :)
*

    BOGDANOVA

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1611 -: Юни 22, 2006, 16:25:40 pm »
ох,дано да е станало.3 години мъки 8 инсеменации,1 инвитро-икси и....без резултат.а при мен всичко е ок.но при него има малък процент активни-30% и много левкоцити-хронични.
*

    BOGDANOVA

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1612 -: Юни 22, 2006, 16:29:28 pm »
а аз 10 дни преди м съм ад все едно съм си в мензис но без кървене
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1613 -: Юни 22, 2006, 16:33:23 pm »
Цитат
ох,дано да е станало.3 години мъки 8 инсеменации,1 инвитро-икси и....без резултат.а при мен всичко е ок.но при него има малък процент активни-30% и много левкоцити-хронични.


Не се отчайвай мила.   :bighug:  Стискам ти палци девет месеца да не ти идва  :goodluck:
*

    BOGDANOVA

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1614 -: Юни 22, 2006, 16:35:05 pm »
БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1615 -: Юни 22, 2006, 21:04:00 pm »
Извинявам се, ако изглеждам досадна, но някак отминахте постинга ми... :oops: , а ми е важно да знам. Наистина не съм доволна от лекаря си и не искам повече да ходя при него. Записах си час при друг лекар в друг град, но докато отида при него много ме притеснява абсолютната неизвестност. Бихте ли ми казали нещо повече за графиката ми!!! Моля! Меря орално с дигитален термометър. Цикъл 32 дни. Днес измерих и ректално с живачен - беше 37 градуса точно.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1616 -: Юни 23, 2006, 07:16:10 am »
Цитат на: beiboranka
Извинявам се, ако изглеждам досадна, но някак отминахте постинга ми... :oops: , а ми е важно да знам. Наистина не съм доволна от лекаря си и не искам повече да ходя при него. Записах си час при друг лекар в друг град, но докато отида при него много ме притеснява абсолютната неизвестност. Бихте ли ми казали нещо повече за графиката ми!!! Моля! Меря орално с дигитален термометър. Цикъл 32 дни. Днес измерих и ректално с живачен - беше 37 градуса точно.

Не съм много сигурна дали е имало овулация.Разликата не е достатъчно(ФФ/ЛФ)
Мери анално!
Термометъра се държи 5' след сигнала./дигитален/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1617 -: Юни 23, 2006, 07:19:55 am »
Цитат на: _MEGI_
Сърбят ме ръцете за тест вече :D

Идеална графика. Дано да е станало.
  16-и  ден след О., може да се надяваме че е станало! :wink:
Още 1-2 дена :D - стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1618 -: Юни 23, 2006, 07:25:53 am »
Цитат на: nataly_kirova
Здравей, Денис, бих искала да ми погледнеш графиката, защото нещо напълно се обърках.По принцип съм с цикъл около 32-33дни и следователно малко по-късна овулация на 18-тият ден(установена и при фоликулометрия преди 2 месеца). Днес ми е 18-ти ден от цикъла и сега трябва да са ми фертилните дни, а виж с каква висока температура съм.Ако искаш можеш да погледнеш и старите ми графики...Да продължавам ли да правя тестове за ову или вече е минала? Или този месец въобще не е имало?
Благодаря ти предварително.

Овулацията може да е била на 15/16 ден от МЦ.
Къде мериш БТ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1619 -: Юни 23, 2006, 09:45:51 am »
Овулацията може да е била на 15/16 ден от МЦ.
Къде мериш БТ?[/quote]
Меря анално с дигитален термометър,като изчаквам 5 мин след сигнала.Мислиш, че този месец овуто ми е било по-рано? И аз днес така си помислих като виждам, че температурата ми си остава по-висока.Изпуснала съм го, много ме е яд.
Благодаря ти Денис.