0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1500 -: Юни 08, 2006, 08:33:41 am »
Цитат на: Gery_Ivanovska
Момичета, вчера бях на лекар и потвърди бременността ми.Благодаря ви на всички за подкрепата през месеците, когато се ровех във форума и най-вече на Денис.Денис искрено ти благодаря за всичко.Пожелавам ви и вие да почувствате радостта като видите двете чертички.
Приятен ден.

 :wink: Много се радвам за теб миличка. Пожелавам ти лека бременност и най-сладкото бебе на земята.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1501 -: Юни 08, 2006, 09:01:29 am »
Гери, честито! Лека бременност!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Anonymous

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1502 -: Юни 08, 2006, 09:05:25 am »
Денис, може ли да те помоля за мнение към графиката ми?! Бях убедена, че овуто ми е било 13-14 ден, заради ЦС и пробожданията в яйчниците, но днес ФФ ми сложи 'твърда', непунтирна линия на 16-ти ден от цикъла?! .. тогава вече нямах подходяща ЦС?!?!  :roll:
Ти какво мислиш?
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1503 -: Юни 08, 2006, 09:07:56 am »
Аз съм Гост-а!  :oops:
Хич не видях, че не съм логната!  :lol:
Извинявам се...  :D
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1504 -: Юни 08, 2006, 11:34:15 am »
Цитат на: Gery_Ivanovska
Момичета, вчера бях на лекар и потвърди бременността ми.Благодаря ви на всички за подкрепата през месеците, когато се ровех във форума и най-вече на Денис.Денис искрено ти благодаря за всичко.Пожелавам ви и вие да почувствате радостта като видите двете чертички.
Приятен ден.


Гери, официално честито! :crossfingers:  :goodluck:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1505 -: Юни 08, 2006, 11:37:36 am »
Цитат на: ushco
Аз съм Гост-а!  :oops:
Хич не видях, че не съм логната!  :lol:
Извинявам се...  :D

Според мен на 15/16 ден от МЦ.Нека да изчакаме още няколко дни. До тук е добре, няма от какво да се притесняваш, имало е овулация.
Един ден не си мерила, а той е важен, но нищо. Важното е, че е имало О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1506 -: Юни 08, 2006, 11:43:58 am »
Благодаря ти!  :bighug:

За съжаление шанса ми този месец е никакъв - много сме подранили...  :cry:
*
Re: Моля да ми погледнете графиките
« Отговор #1507 -: Юни 08, 2006, 11:44:07 am »
Цитат на: denis
Цитат на: Chinni
Здравейте,
отскоро правим опити и започнах да си меря температурата последните няколко месеца. Моля за мнения, защото не всеки месец ФФ засича овулация. Меря си температурата орално с дигитален термометър.

Мери анално - по-точно е за тази цел (определяне на О.)
Колко време държиш термометъра.
Ако го махаш веднага след сигнала, може би затова БТ е ниска.
Въпреки ,че ти показва ФФ овулация ( макар и не категорично), според мен не е имало.


Благодаря ти Денис,
От началото на следващият цикъл ще започна да меря температурата анално, да видим какво ще покаже.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1508 -: Юни 08, 2006, 11:51:31 am »
Цитат на: ushco
Благодаря ти!  :bighug:

За съжаление шанса ми този месец е никакъв - много сме подранили...  :cry:

Има шанс и то голям, не се притеснявай. 1-2 дена преди О. ако е имало пол.контакт е добре.
Най-голям шанс за забременяване има в деня на О., и 2 дена преди овулацията. Това кои ден сме определили че е О.- това е само предположение - не му отдавай чак такова значение.
Ако имаш възможност прави и тестове за О. - само по БТ неможе да се определи точно деня (винаги е 2-3 дена около О.)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1509 -: Юни 08, 2006, 12:00:23 pm »
Ще послушам съвета ти следващия месец!
Нали все отрицателни ми бяха тестовете и аз им се ядосах и този месец не си купих..., а и не бях сигурна дали въобще овулирам!

Много съм ти задължена сладурка!
Целувки от мен!  :flower:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1510 -: Юни 08, 2006, 13:35:25 pm »
Здравей Денис!  :D
Имам те за най-големият спец по разгадаване на графиките  :youwoman: , така че ще те помоля да надзърнеш и в моята и да ми кажеш правилно ли съм си определила деня на овулацията. Скоро пак писах във форума, ама тогава беше рано да се каже. Послушах съвета ти и си направих тест за овулация (Clear Plan) на 15 ден сутринта в 7, който беше положителен.
Благодаря предварително!  :thankyousign:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1511 -: Юни 08, 2006, 15:37:39 pm »
Цитат на: svangemi
Здравей Денис!  :D
Имам те за най-големият спец по разгадаване на графиките  :youwoman: , така че ще те помоля да надзърнеш и в моята и да ми кажеш правилно ли съм си определила деня на овулацията. Скоро пак писах във форума, ама тогава беше рано да се каже. Послушах съвета ти и си направих тест за овулация (Clear Plan) на 15 ден сутринта в 7, който беше положителен.
Благодаря предварително!  :thankyousign:


Отбелязала си я добре. Графиката до тук е супер, но трябва още да се повиши БТ.
Когато правиш тестове за О. е добре това да става след обяд  16-17-18.00 часа. И прави още един тест след (+) тест, защото ако количеството на ЛХ (който отчита теста) е по-високо - променя се пика на ЛХ.
Напр. ако има 2 поредни дни (+) резултати - пика е посредата, и от там се броят 12-36 часа.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1512 -: Юни 08, 2006, 16:11:26 pm »
Голямо благодарско Денис!  :flower:
За мен е голям напредък, че успях сама да отчета овулацията! На другия цикъл ще следвам инструкциите ти. Мъжът ми го пратиха в командировка на 16 ден и затова се притеснявах да не би да сме изтървали момента. (не че сутринта, преди да тръгне не го натиснах  :D ) Още веднъж  :thankyousign:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1513 -: Юни 08, 2006, 16:34:33 pm »
Цитат на: svangemi
Голямо благодарско Денис!  :flower:
За мен е голям напредък, че успях сама да отчета овулацията! На другия цикъл ще следвам инструкциите ти. Мъжът ми го пратиха в командировка на 16 ден и затова се притеснявах да не би да сме изтървали момента. (не че сутринта, преди да тръгне не го натиснах  :D ) Още веднъж  :thankyousign:

Не сте изтървали момента, бъди спокойна. Дори и на следващият ден да е била овулацията пак ще стане. Добре е плувците да са там и да чакат. :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1514 -: Юни 08, 2006, 16:43:05 pm »
:wave:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1515 -: Юни 09, 2006, 09:49:10 am »
Аз май пак имам нужда от помощ  :? , вече не разбирам въобще какво става този месец  :( . Два поредни дни имам фертилна ЦС и положителни тестове за овулация, а температурата ми само прави скокове и после рязко пада.
От около седмица си имам и леко стомашно неразположение, дали пък то не оказва влияние върху БТ?
  09.11.2007
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1516 -: Юни 09, 2006, 12:07:09 pm »
Денис,имала ли съм овулация според теб?Цикала ми е 26 дни.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1517 -: Юни 09, 2006, 12:17:16 pm »
Цитат на: Neige
Аз май пак имам нужда от помощ  :? , вече не разбирам въобще какво става този месец  :( . Два поредни дни имам фертилна ЦС и положителни тестове за овулация, а температурата ми само прави скокове и после рязко пада.
От около седмица си имам и леко стомашно неразположение, дали пък то не оказва влияние върху БТ?

Мисля,че не е имало овулация  и се е образувала киста.Защо мисля така ?
- БТ се повишава  и после пада
- фертилна ЦС след покачването на БТ (21 ден на МЦ)
- положителен тест за О. след покачване на БТ.
За кистите е х-на графика с 'върхове' - при теб са се образували 2:
1. от 19 до 23 ден на МЦ с връх  21 ден от МЦ
2. от 23 до 27 ден на МЦ с връх 26 ден на МЦ.
Хубаво ще е да отидеш  на УЗ, за да се види какво става.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1518 -: Юни 09, 2006, 12:25:33 pm »
Цитат на: _MEGI_
Денис,имала ли съм овулация според теб?Цикала ми е 26 дни.

Меги, до тук графиката ти не показва да е имало овулация.
Трябва да се изчака още 2-3 дена, защото ако покачването от 12 ден на МЦ продължи О може да е била на 15/16 ден от МЦ. БТ трябва да се повиши до 37,2 поне и да се задържи така. Нека да видим какво ще стане. Дано да е имало овулация. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1519 -: Юни 09, 2006, 13:05:03 pm »
Благодаря ти много Денис. Явно не ми е "чиста" работата  :?
  09.11.2007