0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1480 -: Юни 05, 2006, 15:42:33 pm »
Гери , много се радвам за теб :balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1481 -: Юни 05, 2006, 15:48:21 pm »
Цитат на: beiboranka
Здравейте момичета! Аз отново съм на бебеправещия фронт - чисто нова след цикъла. Но имам един предварителен въпрос -  отразява ли се външната температура на базалната? В смисъл, че събота и неделя си бяхме на село, а тем беше много студено и сутрин се събуждах почти премръзнала.  36.3 и за двата дни, а сега тука пак е 36.6. То в началото на цикъла едва ли има някакво значение, но ако се случи посредата дали може да окаже влияние?(или най-малкото да обърка мен... )

Това е много индивидуално.
Чела съм, че БТ ,може да е по-ниска, ако ти е било студено. Но, на една и съща ниска температува всеки реагира по различен начин.
Може от това, че ти е било много студено БТ да е по-ниска.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1482 -: Юни 05, 2006, 16:52:47 pm »
Здравейте момичета :D
не знам как да опиша как се чувствам- нямах време по-рано да ви пиша.
Мерси на всички за пожеланията и да ви се връща.
 :D
Да ви питам- утре мисля да отида на лекар, ама една приятелка вече раждала ми каза, че е рано- какво ще ме посъветвате?
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1483 -: Юни 05, 2006, 17:06:42 pm »
Ами според мен вече трябва да се вижда :wink: Ако ще се чувстваш по-спокойна по-добре да отидеш. :D
Ех, че хубави новини, направо ми се стопля душата :D
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1484 -: Юни 05, 2006, 17:13:37 pm »
Най-вероятно ще отида, за да се потвърди.А за спортуване какво ще кажете- ходя три пъти седмично на тае-бо и пилатес- или това трябва да ми го каже лекаря?
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1485 -: Юни 05, 2006, 17:20:21 pm »
Според мен сега трябва да я караш по-кротко :lol: Ти питай лекаря задължително, обаче мисля, че е хубаво да се пазиш засега.Да може ембриончето да се хване добре :D
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1486 -: Юни 05, 2006, 17:21:43 pm »
Добре, довечера пропскам значи :D
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1487 -: Юни 05, 2006, 21:52:44 pm »
denis благодаря ти много! Ти си страхотна! Ще се допитам пак до тебе, ако имам някакви нови въпроси... :oops:
Gery_Ivanovska
най после видях как изглежда една бременна графика! Много се развълнувах!!! Дано! Дано! Дано!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1488 -: Юни 05, 2006, 21:55:10 pm »
Цитат на: Gery_Ivanovska
Най-вероятно ще отида, за да се потвърди.А за спортуване какво ще кажете- ходя три пъти седмично на тае-бо и пилатес- или това трябва да ми го каже лекаря?



Мила Гери ЧЕСТИТО лека и безпроблемна бременниост!И никакви сериозни натоварвания!Почивка! :balk_602:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1489 -: Юни 07, 2006, 09:12:24 am »
Здравейте момичета, някой може ли да ми каже дали правилно съм отбелязала овулацията.Защото ако е така днес ми е 14 ден от ЛФ и по принцип температурата ми винаги спада и на 15 ден ми идва.А днес все още е висока.ЛФ ми е 14 дена.Много съм развълнувана и нямам търпение да разбера а времето минава толкова бавно.  :snail:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1490 -: Юни 07, 2006, 09:45:47 am »
Галушка, овулацията не е ли СЛЕД спада на БТ? Поне доколкото съм чела тук във форума, когато сме питали за точния момент на ову, отговорът е, че е 1 до 5 дни след най-ниската БТ. Ако е така, значи ову ти е била 1 ден след датата, която ти си си определила. Не знам, само изказвам мнение
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1491 -: Юни 07, 2006, 12:44:16 pm »
Бихте ли ми погледнали графиката, че този месец май се разминах с ОВУ-то. Първите четири температури не съм убедена, че са измерени много правилно, но те не са толкова важни, защото овулацията ми по принцип е късна- о/ло 22 ден.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1492 -: Юни 07, 2006, 12:58:55 pm »
Цитат на: galju6ka
Здравейте момичета, някой може ли да ми каже дали правилно съм отбелязала овулацията.Защото ако е така днес ми е 14 ден от ЛФ и по принцип температурата ми винаги спада и на 15 ден ми идва.А днес все още е висока.ЛФ ми е 14 дена.Много съм развълнувана и нямам търпение да разбера а времето минава толкова бавно.  :snail:

Според мен днес е 13 ден след О.(която ти си означила).

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1493 -: Юни 07, 2006, 13:09:28 pm »
Цитат на: vertoletka
Бихте ли ми погледнали графиката, че този месец май се разминах с ОВУ-то. Първите четири температури не съм убедена, че са измерени много правилно, но те не са толкова важни, защото овулацията ми по принцип е късна- о/ло 22 ден.

Рано е да се коментира, нека да изчакаме още 2-3 дена.
Ако на 22 ден от МЦ ти е О., БТ трябва сега да пада, а не да се покачва.
Другият вариант е О да е била по-рано.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1494 -: Юни 07, 2006, 13:20:36 pm »
ДЕНИС благодаря, пак ще потърся съвет след няколко дни! :thankyousign:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1495 -: Юни 07, 2006, 13:21:26 pm »
Цитат на: vertoletka
ДЕНИС благодаря, пак ще потърся съвет след няколко дни! :thankyousign:
:wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1496 -: Юни 07, 2006, 15:10:30 pm »
Момичета, вчера бях на лекар и потвърди бременността ми.Благодаря ви на всички за подкрепата през месеците, когато се ровех във форума и най-вече на Денис.Денис искрено ти благодаря за всичко.Пожелавам ви и вие да почувствате радостта като видите двете чертички.
Приятен ден.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1497 -: Юни 07, 2006, 15:14:26 pm »
Мила Гери,
сега вече най-официално ЧЕСТИТО!!!! Много се равам за теб и ти пожелавам лека бременност и здраво бебче! :wave:
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1498 -: Юни 07, 2006, 15:40:04 pm »
ЧЕСТИТО Гери!!! Желая ти безпроблемна бременност и след 9 месеца да гушкаш бебчо.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1499 -: Юни 07, 2006, 22:36:47 pm »
Цитат на: Gery_Ivanovska
Момичета, вчера бях на лекар и потвърди бременността ми.Благодаря ви на всички за подкрепата през месеците, когато се ровех във форума и най-вече на Денис.Денис искрено ти благодаря за всичко.Пожелавам ви и вие да почувствате радостта като видите двете чертички.
Приятен ден.
:




 :balk_21:  :balk_21:  :balk_21: Официално честито!!!