0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1260 -: Май 16, 2006, 09:30:49 am »
Знам, че е много тъпо да съм толкова нетърпелива, но не издържах и тази сутрин си направих тест. По-отрицателен от това не може да бъде. Така че спирам да ви досаждам с въпроси може ли да е станало или не:) Положителното в ситуацията е, че поне знам със сигурност, че ще ми дойде, и тъй като точно на датата, когато очаквам М, ще ходим с мъжа ми на едно важно мероприятие, ще мога спокойно да си планирам облеклото:).
Ами, това е момичета от мен, нещо не ми е съвсем ок настроението, може 2-3 дни да не ви пиша. Успех на всички, които сега са в очакване!
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1261 -: Май 16, 2006, 10:10:44 am »
Мила сийс,мисля,че ти е ранко за тест.Казвам ти го не за да се надяваш(по-добре не го мисли точно сега),а за да не вземеш сега да се наливаш с алкохол на "мероприятието" :coke:  :wink: !---Шегувам се де!
 Момичета,нека не посрещаме идването на м. със сълзи и гняв!Да не възприемаме новия цикъл като неуспех и край на мечтите ни,а като ново начало и шанс за нов живот!Нека не зареждаме с отрицателна енергия скъпоценната съзряваща яйцеклетка,защото може и тя да е щастливата избранница- :eggsperm:-да не я обричаме предварително!
   П.П. Дано не съм ви прозвучала като в народно стбрание... :grouphug2:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1262 -: Май 16, 2006, 11:14:23 am »
Le, зъвсем не звучиш така:):), даже е много смислено това, което пишеш. Знаеш ли, последното, което ми каза моята лекарка е, че буквално трябва да "позволя" на бебето да се случи и да спра да се притеснявам и да мисля кое, как, защо. Имало няккави психологически механизми, котио даже и на тях не им били съвсем ясни, но които били с решаващо значение. Така че си права, че трябва да спрем да се психясваме излишно и да започнем подхранваме яйциклетките си не само с витамини, но и с положителна енергия.
Аз точно в тази връзка мисля да си дам 2-3 месеца почивка от мерене на БТ, ову тестове и всякакви такива мероприятия. Вече направо ми писва от мисълта, че ето, последно броене:), и "остават оше 12 часа до овулацията, а сега са 6, а сега е Моментът":) Направо като писта за излитане. Все едно ако не стане този месец и светът ще свърши. Еми когато стане, тогава, то такова проследяване се проследяваме, че...и пак не става, явно ще стане, когато то си реши.
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1263 -: Май 16, 2006, 12:20:09 pm »
le,
а на мен ми звучиш точно като Народното събрание! Аз и него като го гледам си умирам от смях :D  и аз така реших, че новият ми цикъл е ново начало, дано да съм права този път :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1264 -: Май 17, 2006, 07:37:42 am »
DENIS  мила  колко дена преди М пада температура!Вчера ми беше паднала на 36,8 и днес 36,9 та нормално ли е това???? :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1265 -: Май 17, 2006, 07:58:01 am »
Цитат на: adi
DENIS  мила  колко дена преди М пада температура!Вчера ми беше паднала на 36,8 и днес 36,9 та нормално ли е това???? :lol:

Нормално е миличка, но по всяка вероятност ще си имаш гостенка. Съжалявам, дано да не съм права.

ПП.Колко дена преди М. пада БТ- няма такова правило. Добре е обаче 1-2 дена, не повече преди М (това показва за добра функция на ЖТ) Може да не падне и пак да има М. Това също е добре.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1266 -: Май 17, 2006, 09:13:23 am »
Denis моля те би ли погледнала и моята графика :balk_145:
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1267 -: Май 17, 2006, 10:57:34 am »
Здравейте момичета,

Аз съм нова при вас но чета форума от няколко дена. Исках да ви помоля да видите и моята графика. Цикъла ми е около 26 дена, за пържи месец меря и по острите болки които имах в понеделник вечер, отбелязах че тогава съм обулирала. Учаквах днес да се покачи тем. но уви, не мърда.

Благодаря ви предвалително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1268 -: Май 17, 2006, 11:21:13 am »
Цитат на: c6688tt
Denis моля те би ли погледнала и моята графика :balk_145:

Чудесна е    :wink:  дано да е станало чудото.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1269 -: Май 17, 2006, 11:28:13 am »
Цитат на: elph
Здравейте момичета,

Аз съм нова при вас но чета форума от няколко дена. Исках да ви помоля да видите и моята графика. Цикъла ми е около 26 дена, за пържи месец меря и по острите болки които имах в понеделник вечер, отбелязах че тогава съм обулирала. Учаквах днес да се покачи тем. но уви, не мърда.

Благодаря ви предвалително.

До тук графиката ти е добра , но кога е овулацията , ще може да се каже със сигурност ,когато БТ се повиши трайно. Овулацията може да е била в един от   последните два дена. Може дори да е и днес. Не спирайте с кекса, докато не се повиши БТ (при теб , мисля че поне 37.0)
Това че МЦ е 26 дни , а овулацията този месец е по късно, не е проблем, просто цикъла ще бъде по-дълъг.
Променя се първата фаза, докато втората е относително постоянна , около 14 дена (10-16)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1270 -: Май 17, 2006, 11:33:52 am »
Благодаря за бързия отговор!

А веднага след ову ли се покачва температурата? На мен последните няколко месеца цикъла ми е 26 дена (Фев), 25 дена (Март), 26 дена (Април)... Много странно да ми е по-дълъг сега, но както ме посъветва - продължаваме с кекса  :lol:  и дано бебчо да реши че е време да идва.

Успех на всички!  :wink:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1271 -: Май 17, 2006, 11:36:25 am »
Denis мислиш ли че имам основание да се надявам Дали има температура говореща за имплантация........ Току-що станах леля на най-прекрасния малък МЪЖ  :balk_7:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1272 -: Май 17, 2006, 11:38:03 am »
Цитат на: elph
Благодаря за бързия отговор!

А веднага след ову ли се покачва температурата? На мен последните няколко месеца цикъла ми е 26 дена (Фев), 25 дена (Март), 26 дена (Април)... Много странно да ми е по-дълъг сега, но както ме посъветва - продължаваме с кекса  :lol:  и дано бебчо да реши че е време да идва.

Успех на всички!  :wink:

БТ може да се повишава от 1 до 5 дена след О.
Така че спокойно. Може да разбереш че овулацията е минала по ЦС - от белтъкоподобна, тя става бяла, гъста и лепката и обема и рязко намалява. Това обаче, само като ориентир.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1273 -: Май 17, 2006, 11:42:08 am »
Цитат на: c6688tt
Denis мислиш ли че имам основание да се надявам Дали има температура говореща за имплантация........ Току-що станах леля на най-прекрасния малък МЪЖ  :balk_7:

Няма БТ говореща за имплантация, това само ще те обърка. Докато е висока и се задържа така висока, надежда има, но дали е станало ,никой неможе да каже. Трябва да се чака...
Графиката ти е чудесна, много е хубава, говори за добра функция на ЖТ. А това ЖТ дано да е започнало да изхранва едно ембрионче.... :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1274 -: Май 17, 2006, 11:46:16 am »
Благодаря Denis :balk_102: дано..... остава ми само да чакам
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1275 -: Май 17, 2006, 11:50:06 am »
Цитат на: elph
Благодаря за бързия отговор!
А веднага след ову ли се покачва температурата? На мен последните няколко месеца цикъла ми е 26 дена (Фев), 25 дена (Март), 26 дена (Април)... Много странно да ми е по-дълъг сега, но както ме посъветва - продължаваме с кекса  :lol:  и дано бебчо да реши че е време да идва.
Успех на всички!  :wink:

Ето ти нагледно , как се променя цикъла, когато овулацията е по- късно:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1276 -: Май 17, 2006, 11:52:27 am »
Благодаря много denis!!!  :bighug:
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1277 -: Май 17, 2006, 12:44:52 pm »
elph,
сега да не прозвуча тъпо, но нали спазваш условията за мерене на БТ, аз да си призная, два месеца си я мерих ту в седем, ту в осем, то в девет и се чудех защо са ми странни графиките...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1278 -: Май 17, 2006, 13:23:45 pm »
Някой може ли да ми погледне графиката и да ми каже каква е надеждата спада в температурата ми предните два дни да се дължи на овулация или е рано все още да се каже...
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1279 -: Май 17, 2006, 14:30:18 pm »
Lan, хич не звучи тъпо... аз за първи месец меря, но много четох и се старая да всяка сутрин в 8 да лапам термометъра (орално меря). На теб странна ли ти изглежда графиката ми?... Би ли ми дала някой друг съвет.  :oops:

Мерси за отговора ти!!!  :flower: