0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Идеи за работа от дома
« -: Ноември 03, 2010, 18:25:35 pm »
Пускам тази тема с цел да си обменим идеи как да подпомагаме семейния бюджет с допълнителни доходи.
Аз лично от 2-3 месеца се занимавам в един сайт. Работата не изисква никакви специални умения, а най-вече желание. Пишат се мнения за посетени туристически обекти, качат се собствени снимки и др.
Този месец ще си взема заработеното и съм много щастлива :)

Вие как заработвате допълнителни пари ?
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2010, 21:50:03 pm »
За мен темата е много актуална, записвам се и ще следя с интерес. Определено бюджетът ни има нужда от освежаване. :D
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2010, 22:06:50 pm »
И мен ме интересува темата. Записвам се за идеи. От няколко години сме с една заплата и е много трудно. Аз лично, давам уроци и правя презентации, курсови работи и всякакви документи на компютър, но в последно време няма на кого. Живеем в малък град с тотална безработица.
teati, би ли споделила нещо повече, ако е възможно? Дано заработеното е добро!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2010, 23:14:04 pm »
Aз искам само да ви кажа да внимавате с офертите. Темата е много парлива и обикновенно измамените са много. Съседката се хвана така да си заработи нещичко в Рейнбол. Обещаха и 350евро на месец. Като отиде станаха на 400 лв на месец. След това помоли всичките си познати да ги допуснат в дома си, за да им покажат продукта си, уж да се обучава съседката. От там пък трябвало да се препоръчат по още трима... Най-накрая трябвало да си купи прахосмукачката, щото нямало как иначе и пари щяла да вземе при продажби, а не ей така. Та момичето си загуби един месец с тях и не получи и стотинка... Идваха и в нас, помоли ме за да може да си събере бройката. 4000 лв... 8O просто ...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2010, 13:22:02 pm »
Аз много дълго време не вярвах, че и аз съм се парила, но след като една моя приятелка си прибра първата заработка и аз започнах. Това е сайт за туристи така да се каже, там може както да се забавляваш най-общо казано, така и да работиш. Пишеш мнения, слагаш снимки, ако имаш такива, а по-нататък се отварят и още опции за работа. Аз си чакам превода, изкарах 90 евро и сега спокойно препоръчвам на всичките си близки и познати. Ако някоя от вас иска, пишете ми на ЛС, като ми пратите мейла си, за да ви пратя покана за регистрация
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2010, 16:02:41 pm »
Записвам се и аз.
Семейния бюджет е меко казано отворена рана... Единственото, от което се притеснявам е да не се окаже, че не само не съм изкарала пари, а и дължа такива.
Скоро ми предлагаха нещо, на което най-чистосърдечно ви съветвам да не се връзвате. Не знам дали е уместно да го пиша, но ставаше въпрос за т.нар. мрежов маркетинг-купуваш си "бутилка" (15-20 мл) от уж заредена вода, за скромните 80 евро и ти обещават как след тази покупка ще изкарваш по 5-10 000 евро на месец от хората, които се падат под теб. Ако намериш хора, които да се хванат изкарваш още повече. Аз лично не се вързах, но жената която ми го предлагаше, само месец по-късно дойде да ми се оплаква как се била набутала и била дала 360 евро за вода, без да изкара 1 стотинка.

*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2010, 16:10:50 pm »
Извинявам се за израза, но то пък трябва да си супер издухан, че да се вържеш на такова нещо.... 8O
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2010, 16:33:52 pm »
Аз много дълго време не вярвах, че и аз съм се парила, но след като една моя приятелка си прибра първата заработка и аз започнах. Това е сайт за туристи така да се каже, там може както да се забавляваш най-общо казано, така и да работиш. Пишеш мнения, слагаш снимки, ако имаш такива, а по-нататък се отварят и още опции за работа. Аз си чакам превода, изкарах 90 евро и сега спокойно препоръчвам на всичките си близки и познати. Ако някоя от вас иска, пишете ми на ЛС, като ми пратите мейла си, за да ви пратя покана за регистрация

редно, обаче, е да споменеш, че ти ще получиш бонус за това, че водиш нови хора за регистрация на този сайт! това си е класическа пирамида.

аз бих призовала всички да бъдат изключително скептични към т.н. пирамидални структури или мулти-левъл маркетинг. във всички случаи, печели само върхът на пирамидата - тоест, първите започнали, които печелят само и единствено от доверието, труда и парите на онези под тях.


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2010, 16:42:08 pm »
Аз разчитам на двете си ръце. Плета понякога по поръчка. Изкарвам толкова, колкото да си купя глезорийка козметика. Сестра ми само ми се кара, че съм несериозна и ако се хвана да продавам това, което изработвам за подаръци ще изкарвам още една заплата. Да, о на мен не ми е кеф като е сериино  :?
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 16:44:46 pm от mira_mimi »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2010, 17:05:51 pm »
mira_mimi, това е чудесен начин да се изкара някой лев отгоре! сигурна съм, че доста хора тук биха си поръчали нещичко - я за себе си, я за подарък...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2010, 19:17:59 pm »
Jam, съгласна съм и ето казвам го.
Да всички регистрирани към мен ми носят малки приходи, но аз пък им помагам в работата, отговарям на всички въпроси , но в никакъв случай НЕ работят за мен.
Това не е мулти-левъл система. Всеки може да се регистрира и без мен, само дето тогава аз не се ангажирам с нищо, смятам че така е честно!
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2010, 20:35:18 pm »
Аз се запалих по филц - изработване на шалове, шапки, чанти, или на триизмерни фигури от жива вълна. Материалите са на достъпни цени.

В бг мама има чудесна тема за филц:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=496554.0;topicseen

Засега ми е просто хоби, но зная, че много от жените там продават произведеното било чрез базари, било по интернет.
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #12 -: Ноември 04, 2010, 21:35:11 pm »
Аз ще надникна в темата, фенка съм на шапките !
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2010, 23:03:28 pm »
mira_mimi браво на теб! Аз мразя плетивата, падам си по глината :D ама тя освен за украса, за нищо не служи.
Сега сериозно - плетеш ли наистина "по поръчка"?
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2010, 11:56:23 am »
Ако правите красиви нещица и аз бих надникнала и си взела нещичко  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2010, 12:39:55 pm »
темата е чудесна.
аз преди време правех мартеници за една фирма, но на бройка ми плащаха по 2 ст. и се отказах. почнах да си правя мартеници за себе си и да ги продавам на близки и съседи, които ги харесваха.
сега работя работата си след работа, и мисля че бих могла да я правя и след като изляза по майчинство. проектант-конструктор съм на мебели, аз ги правя на хартия а мъжа ми ги изпълнява "реално" и така семейно си докарваме по някой и друг лев.

jasmin_veni , от глина неможе ли някакви бижута да измисляш, гердани, гривни. а и украсите защо да не служат за нищо, ако качваш снимки може някой да си хареса нещо и да ти поръча за подарък.
цигу, ще погледна подробно що е то филц :)
mira_mimi , и ти може да качваш снимки на плетивата които правиш. много харесвам домашно плетени неща.
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2010, 17:12:51 pm »

Аз правя ето това:



В повечето случаи за подарък, но съм направила и няколко по поръчка.



*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2010, 17:26:20 pm »
Аз съм с идея от миналата година (тогава остана само идея) за коледни фигурки от тесто или съхнеща глина. Нанизани на вълнен конец като гирлянд или закачени на различни места.



Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2010, 21:20:47 pm »
echy едно време продавах, сега не ми е хрумвало. Липсва ми глината, но голяма цапаница е с нея, а и по-добре да се работи в ателие, най-вече заради боите.
Nedda това гоблени ли са?
[/url][/url]
*
Re: Идеи за работа от дома
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2010, 23:17:09 pm »
Да, Вени, гоблени са.