0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #860 -: Юли 20, 2011, 17:09:31 pm »
Според мен вече е минала и от все сърце ти желая да сте успели!!!


*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #861 -: Юли 20, 2011, 19:04:04 pm »
Благодаря ти norensia, много си отзивчива :youwoman:! Стискам палци и за теб!!! :balk_602:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #862 -: Юли 20, 2011, 23:10:55 pm »
Петя, температурата трябва не само да се вдигне с 0,4, но и да се задържи висока, така би ти казала Денис. Твърде вероятно е да е минала овулацията, но за да си сигурна и да я отбележиш като такава в календара, изчакай няколко дни и продължавай да следиш температурата.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #863 -: Юли 20, 2011, 23:56:08 pm »
Денис, какво ще кажеш за графиката ми за този месец.Имам някаква надежда, съдейки по спада на 27-ми ден и зацапването през последните дни.Утре ще си правя и TSH.
 

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #864 -: Юли 21, 2011, 06:32:33 am »
Здравей Златен дъжд разгледах ти календара и видях че си отбелязала розово зацапване ,аз го имам почти всеки месец само на т.хартия ,за жалост други симптоми на ову нямам според теб може ли да бележи ову това "петънце"


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #865 -: Юли 21, 2011, 07:25:46 am »
При такъв размер на фоликула, овулация може да настъпи във всеки един момент  от деня на прегледа и следващите 3-4 дни/ индивидуално е/ .
zanza, благодаря за отговора  :bighug:, сега ще действаме :pleasantry:, дано само да се пукне, ще видим другата седмица :?
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #866 -: Юли 21, 2011, 10:14:31 am »
Мари, права си мила. За съжаление тази сутрин БТ ми падна на 36.45  :( Не знам какво всъщност означава това, но май не е добре.  Тъкмо се зарадвах, че почва да се повишава. Може би и този месец не сме успели. Другия месец ще видим. Днес вече почнах дуфастона, че иначе ще стане късно за него. Иначе си имам леки подръпвания, леко гадене и главоболие, но го отдавам на ниско кръвно.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #867 -: Юли 21, 2011, 11:23:10 am »
Здравей Златен дъжд разгледах ти календара и видях че си отбелязала розово зацапване ,аз го имам почти всеки месец само на т.хартия ,за жалост други симптоми на ову нямам според теб може ли да бележи ову това "петънце"

Здравей, norensia

според мен може да е овулационно това зацапване.Дано да стане. :wink:
 

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #868 -: Юли 22, 2011, 06:53:02 am »
Може ли някой да ми погледне графиката овулация май не е имало? :?


*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #869 -: Юли 22, 2011, 11:29:50 am »
Момичета, днес БТ отново ми е 36.45 (17-ти ден ми е) :( Явно другия месец трябва да си пусна пълни изследвания на хормоните ... :oops:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #870 -: Юли 22, 2011, 12:03:15 pm »
Момичета, днес БТ отново ми е 36.45 (17-ти ден ми е) :( Явно другия месец трябва да си пусна пълни изследвания на хормоните ... :oops:

Петя, защо не препишкаш един-два теста за О днес и утре? Може още да не е минала О. Колко дълъг ти е обикновенно цикъла?



Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #871 -: Юли 22, 2011, 17:30:49 pm »
Момичета, днес БТ отново ми е 36.45 (17-ти ден ми е) :( Явно другия месец трябва да си пусна пълни изследвания на хормоните ... :oops:

Петя,от кога опитвате?Ние вече почти година без резултат сега ми остава да пусна прогистерон но според д-ра няма овулация и май ще излезе прав моята графика е като твоята :?В понеделник ще съм на преглед в инвитро клиника за изследването и ще видим какво ще става


*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #872 -: Юли 22, 2011, 17:49:29 pm »
Лини, почнах дуфастона от вчера и тестовете едва ли ще отчетат нещо. А иначе цикълът ми е на 28 дни.
Норе, само 3 месеца опитваме и не искам много много да се оплаквам. Но предпочитам да хвана нещата навреме. Затова се свързах с всички вас в този форум. Една приятелка също беше с липса на овулация (и те опитват от 1 г), но я оправиха с костилбегит, ако не греша. Сега обаче в Плевен са й открили и остатъчна хламидия, но са й казали, че за 2 месеца всичко ще е ОК. Така че мила няма непоправими неща. Онзи отгоре си знае работата  :wink:
« Последна редакция: Юли 22, 2011, 17:51:12 pm от petianikolova1981 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #873 -: Юли 24, 2011, 15:20:32 pm »
Здравейте и от мен! Тук съм да споделя първата си графика, да ме окуражите и от сърце да пожелая на всички ви успех! :P
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #874 -: Юли 24, 2011, 21:44:02 pm »

Норе, само 3 месеца опитваме и не искам много много да се оплаквам. Но предпочитам да хвана нещата навреме. Затова се свързах с всички вас в този форум. Една приятелка също беше с липса на овулация (и те опитват от 1 г), но я оправиха с костилбегит, ако не греша. Сега обаче в Плевен са й открили и остатъчна хламидия, но са й казали, че за 2 месеца всичко ще е ОК. Така че мила няма непоправими неща. Онзи отгоре си знае работата
Аз лично съжалявам че се забавих защото посещението при най-близкия гинеколог си е губене на време!С първото ни дете всичко беше наред и то след 2месеца бебеправене,с второто също 2месеца но бременността беше неуспешна затова вече сме взели всички надявам се мерки да си направим бебоче :wink:Утре съм на последното изследване на прогистерон и ще ви кажа мнението на д-р Бързашки ,някой посещавал ли е КИРМА в плевен???


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #875 -: Юли 25, 2011, 09:14:55 am »
Здравейте и от мен! Тук съм да споделя първата си графика, да ме окуражите и от сърце да пожелая на всички ви успех! :P
Графиката ти е добре до тук - О. според мен е била на 17 ден от МЦ
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #876 -: Юли 25, 2011, 09:21:08 am »
Денис, какво ще кажеш за графиката ми за този месец.Имам някаква надежда, съдейки по спада на 27-ми ден и зацапването през последните дни.Утре ще си правя и TSH.
Не съм сигурна дали е имало О. Това зацапване е обезпокоително.
Пиши какъв е резултата ТСХ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #877 -: Юли 25, 2011, 09:47:39 am »
Норе, дано всичко да е ОК. В Плевен май наистина са добри. Ще питам мойта позната къде точно е ходила.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #878 -: Юли 25, 2011, 10:08:40 am »
Петя, чаках до днес за да видя как се развива графиката ти, но май БТ наистина не се вдига. Ако ти е 28 дни цикълът трябваше да се е вдигнала вече, според мен... Защо не пробваш следващия месец с фоликуметрия? Така ще проследите има ли О или не...

des4eto, добре дошла. Графиката ти изглежда страхотно :) Успех!



*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #879 -: Юли 25, 2011, 14:40:38 pm »
Лини, записала съм си час в събота. И мен ме притеснява графиката, но какво да се прави. Цикълът ми си е 28 дни. Доколкото слушам интуицията си, май наистина си имам проблем с овулацията. Продължавам да меря БТ. Благодаря ти за вниманието! :bighug: