0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #440 -: Февруари 01, 2011, 08:10:03 am »
лори според мен БТ е добре но аз не сам много компетентна дано някои ти помогне но аз ти пожелавам успех дано се е получило
благодаря  :), наистина дано да се получи
И според мен,  О. може да е била на 17 ден от МЦ
Добре е да мериш редовно БТ и да правиш тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #441 -: Февруари 01, 2011, 12:41:55 pm »
лори според мен БТ е добре но аз не сам много компетентна дано някои ти помогне но аз ти пожелавам успех дано се е получило
благодаря  :), наистина дано да се получи
И според мен,  О. може да е била на 17 ден от МЦ
Добре е да мериш редовно БТ и да правиш тестове за О.
благодаря Денис  :), за съжаление съм малко несериозна , но това е понеже няколко месеца го правих нон-стоп и реших , че не върши работа . От сега обаче се стягам като мине този М почвам сериозно  :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #442 -: Февруари 02, 2011, 11:03:03 am »
Здравейте, моля да погледнете графиката ми и да кажете какво мислите

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=slunchoo
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #443 -: Февруари 03, 2011, 13:39:51 pm »
Денис ще погледнеш ли пак графиката ми :D Имам вече и закъснение от няколко дни,температурата си е висока.Какво мислиш?Доктора ми каза когато имам закъснение над 10-12 дена,тогава пак да отида,но няма да правя тест,да не се разочаровам повече.Интересното е ,че страшно много ме болят гърдите още от 5-тия ден след овулацията,и така силно не са ме боляли досега-денонощно и са се уголемили...Забравих да кажа,че от няколко дена имам силно бяло течение,даже на няколко пъти усетих как ми потича и после зацапване на бельото(понякога е безцветно и разтегливо,а понякога е доста гъсто и бяло),това от какво ли е ,нямам сърбеж.
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 14:27:00 pm от presiana85 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #444 -: Февруари 03, 2011, 13:45:24 pm »
Денис ще погледнеш ли пак графиката ми :D Имам вече и закъснение от няколко дни,температурата си е висока.Какво мислиш?Доктора ми каза когато имам закъснение над 10-12 дена,тогава пак да отида,но няма да правя тест,да не се разочаровам повече.Интересното е ,че страшно много ме болят гърдите още от 5-тия ден след овулацията,и така силно не са ме боляли досега-денонощно и са се уголемили...
Аз си мисля, че няма от какво да се разочароваш този път  :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #445 -: Февруари 03, 2011, 18:24:24 pm »
И аз така мисля, според мен Преси е бременна:-) Този тест дето си го правила на 25-тия ден, е бил много рано. Ако овулацията ти е правилно отбелязана на 16-тия ден то вече имаш 21 дни в лутеална фаза, което си е доста показателно. Направи домашен тест! :D Поне аз на твое място отдавна бих го сторила!
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 18:33:03 pm от Marilena »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #446 -: Февруари 03, 2011, 18:34:25 pm »
Момичета и аз се надявам,но незнам дали сте прочели по-старите ми публикации че ми откриха 4 фоликуларни кисти,вследствие от Клостилбегита.Та затова може да закъснява,така че ще си изчакам хубаво закъснение 10-12 дена и ще ходя на преглед.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #447 -: Февруари 03, 2011, 22:15:57 pm »
Преси, не се ли побъркваш от това чакане. Аз бих направила тест и той 100% ще е положителен  :D  Това си е типична бременна графика  :) :) :)
И аз така мисля, според мен Преси е бременна:-) Този тест дето си го правила на 25-тия ден, е бил много рано. Ако овулацията ти е правилно отбелязана на 16-тия ден то вече имаш 21 дни в лутеална фаза, което си е доста показателно. Направи домашен тест! :D Поне аз на твое място отдавна бих го сторила!


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #448 -: Февруари 04, 2011, 15:11:01 pm »
Момичета, специално Денис :D, този месец изкарах грип, обикновен сезонен, не свински, но здраво ме е хванал, нямам температура, но една ужасна хрема, едвам сега започва да отшумява. Та се чудя, мога ли да очаквам закъснение на овулацята този месец? При вас как е при настинки, забавя ли се? Обещах на половинката да не се занимавам този месец с тестове и температури, за да не се стресирам излишно, но сега ме гризат едни съмнения да не би да ми се забави овулацията и изтървем плодовитите дни, възможно ли е?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #449 -: Февруари 04, 2011, 17:29:32 pm »
Здравейте, моля да погледнете графиката ми и да кажете какво мислите

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=slunchoo

Провери си терм-ра , може да се е повредил

Според тестовете О. трябва да е била на 13-14 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #450 -: Февруари 04, 2011, 17:30:42 pm »
Денис ще погледнеш ли пак графиката ми :D Имам вече и закъснение от няколко дни,температурата си е висока.Какво мислиш?Доктора ми каза когато имам закъснение над 10-12 дена,тогава пак да отида,но няма да правя тест,да не се разочаровам повече.Интересното е ,че страшно много ме болят гърдите още от 5-тия ден след овулацията,и така силно не са ме боляли досега-денонощно и са се уголемили...Забравих да кажа,че от няколко дена имам силно бяло течение,даже на няколко пъти усетих как ми потича и после зацапване на бельото(понякога е безцветно и разтегливо,а понякога е доста гъсто и бяло),това от какво ли е ,нямам сърбеж.
Направи един тест, чакаме :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #451 -: Февруари 04, 2011, 17:35:04 pm »
Момичета, специално Денис :D, този месец изкарах грип, обикновен сезонен, не свински, но здраво ме е хванал, нямам температура, но една ужасна хрема, едвам сега започва да отшумява. Та се чудя, мога ли да очаквам закъснение на овулацята този месец? При вас как е при настинки, забавя ли се? Обещах на половинката да не се занимавам този месец с тестове и температури, за да не се стресирам излишно, но сега ме гризат едни съмнения да не би да ми се забави овулацията и изтървем плодовитите дни, възможно ли е?
Това е много индивидулно и зависи от вируса. В повечето случаи не се отразява на О., но ако стане зачеване, може да има проблем и да не се развие зародиша.
Не го мисли много и не се притеснявай - природата си знае работата :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #452 -: Февруари 04, 2011, 22:29:49 pm »
Денис виж и моята графика - определено имам напредък,
Безкрайно много ти благодаря за подрепата!!!!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #453 -: Февруари 05, 2011, 15:56:47 pm »
Благодаря ти, Денис! Аз съм сигурна, че при мен всичко беше на психична основа. Есента си направих ваксина против грип и досега не бях се разболявала, но в петък като ми дойде, бях много отчаяна, даже си поплаках малко. В събота ходихме на шопинг в мола и естествено имаше толкова кихащи и подсмърчащи наоколо, вечерта започна да ми става зле и в неделя се разболях. Мисля си, че му помогнах на вирусчето с отрицателните ми мисли. Така че мисля повече да не им се давам :wink:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #454 -: Февруари 05, 2011, 18:41:32 pm »
Денис виж и моята графика - определено имам напредък,
Безкрайно много ти благодаря за подрепата!!!!
До тук БТ е добре, това леко понижение не е проблем, най-вероятно БТ пак ще се повиши.Стискам палци да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #455 -: Февруари 05, 2011, 18:57:10 pm »
Благодаря ти, Денис! Аз съм сигурна, че при мен всичко беше на психична основа. Есента си направих ваксина против грип и досега не бях се разболявала, но в петък като ми дойде, бях много отчаяна, даже си поплаках малко. В събота ходихме на шопинг в мола и естествено имаше толкова кихащи и подсмърчащи наоколо, вечерта започна да ми става зле и в неделя се разболях. Мисля си, че му помогнах на вирусчето с отрицателните ми мисли. Така че мисля повече да не им се давам :wink:
Да, така трябва :) - да не се оставяш на лошите мисли и песимизма. Трябва да си търпелива и сама да се успокояваш и по-философски да гледаш на нещата. :)
Това е много важно.
Трябва да си оптимист

 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #456 -: Февруари 06, 2011, 11:01:23 am »
Здравейте момичета , аз съм нова тук и не съм много компетентна относно графики и т.н. Започнах да си меря температурата сама ,без да се консултирам с лекар, меря е анално.Може ли да ми видете графиката и да ми кажете как  вървя според вас.Правим опити за бебе от 4м и реших да видя дали имам овулация  и тогава ако се наложи да отида на лекар по нататък.Благодаря ви предварително.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #457 -: Февруари 06, 2011, 11:12:47 am »
plamak, колко дни ти е цикълът? За да можем да коментираме трябва да минат още дни, да видим как се движи температурата ти, но може да ползваш и тестове за овулация паралелно и да се ориентираш по-добре :wink:. Успех!
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 11:14:19 am от gergana :-) »
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #458 -: Февруари 06, 2011, 11:32:37 am »
Обикновено е 4 дни ,като последния е много слабо.Ами аз съм чувала че най надеждно е с мерене на тампературата и за това почнах така ,защото имам някой познати ,които са ползвали тестове и не са много доволни ,може би зависи и какви са взимали ,не знам и аз точно.Но благодаря за вниманието и като понапиша още резултати от БТ ще чакам да чуя мненията ви . :grouphug:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #459 -: Февруари 06, 2011, 11:54:14 am »
plamak, цикълът се измерва от първия ден на менструацията до деня преди следващата менструация :wink:. Така е - тестовете показват кога евентуално да очакваш овулацията и няма гаранция, че в действителност ще настъпи такава. Но все пак са много добър ориентир в съчетание с измерването на температурата. Продължавай да мериш и пак ще коментираме след няколко дни :)