0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #400 -: Януари 26, 2011, 10:52:28 am »
Добро утро момичета.Днес е моя дългоочакван ден,дано се види нещо.Прегледа е късно следобяд,ще ви пиша утре.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #401 -: Януари 26, 2011, 11:45:36 am »
Добро утро момичета.Днес е моя дългоочакван ден,дано се види нещо.Прегледа е късно следобяд,ще ви пиша утре.
Успех Лора79,дано се види бебчо и всичко да е наред! :D
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #402 -: Януари 26, 2011, 16:37:37 pm »
Момичета бях вече на лекар,оказа се че са се образували 3 кисти в десния яйчник,и една в левия.Имало е овулация,но са останали неспукани фоликули.Каза че десния яйчник доста се е уголемил,и че дозата ми е дошла силна(3 пъти по 1 хапче за 5 дена).Но каза че не изключва бременност,каза че и температурата ми била хубава.Ако ми дойде вече няма да пия Клостилбегит ,а само Дуфастон и Герикапс от 16-тия ден.А мен от вчера почна да ме боли корема,както когато ще ми идва,а трябва да ми дойе в неделя.Незнам вече,сигурно ме боли,защото ще ми идва :(,а и гърдите страшно много ме болят.Сигурно пак не е станало.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #403 -: Януари 26, 2011, 17:26:45 pm »
Добро утро момичета.Днес е моя дългоочакван ден,дано се види нещо.Прегледа е късно следобяд,ще ви пиша утре.
Успех Лора79,дано се види бебчо и всичко да е наред ! :D
Успех и от мен ЛОРИ yahoo_17!!!!! ПРЕСИ,дано наистина да има бременност щом ти е хубава т',а кистичките да изчезнат от самосебе си :crossfingers:
   
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #404 -: Януари 26, 2011, 20:17:45 pm »
Момичета искам да попитам има ли значение кога се мери БТ (в смисъл колко рано сутринта) примерно аз е меря в 8 сутринта , това вече късно ли е, и трябва ли да е меря в по ранен час?

*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #405 -: Януари 26, 2011, 20:31:44 pm »
Presi сачувствам ти и ти стискам палци дано не ти доиде,от няколко дни и при мен е така гадене само слетобед и вечер;слаби болки ниско долу пониакога и в краста,но ще изчакам да ми доиде,а и БТми е ниска гардите страшно много ме болят бе с една дума като прочетох какво си писала все едно аз сьм го писала.стискам ти силно палци
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #406 -: Януари 26, 2011, 20:35:31 pm »
niksha, в 8 е добре. Някъде бях чела, че идеалният час е 7, но чак пък толкова да се престараваме...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #407 -: Януари 26, 2011, 22:10:36 pm »
Мерси много за бързия отговор мила  :balk_16: значи ще продължавам да си е меря тогава...

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #408 -: Януари 27, 2011, 10:54:06 am »
Presi сачувствам ти и ти стискам палци дано не ти доиде,от няколко дни и при мен е така гадене само слетобед и вечер;слаби болки ниско долу пониакога и в краста,но ще изчакам да ми доиде,а и БТми е ниска гардите страшно много ме болят бе с една дума като прочетох какво си писала все едно аз сьм го писала.стискам ти силно палци
Стискам ти палци и на теб да не ти дойде,днес вече не ме боли корема,само гърдите.дано вече да успеем и да видим точицата,която толкова желаем:)
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #409 -: Януари 27, 2011, 11:04:54 am »
Пресианче, графиката ти е направо страхотна :-))))
Стискам палци силно


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #410 -: Януари 27, 2011, 13:54:58 pm »
Здравейте момичета.Чувствам се ужасно,защото почти ми дойде,имам ужасни болки и пих но-шпа.На прегледа се оказа,че няма нищо.Док.каза,че най късно в неделя трябва да ми дойде,а това закъснение уж се дължало на смяната на климата(цитирам).Такива аномалии не бяха ми се случвали до сега,винаги съм била редовна с М.Немога да разбера само защо тестовете бяха с бледа черта и чхг-то ми беще 80(правих само веднъж).Вече не вярвам на никакви тестове.Сега чакам да ми дойде и почвам да пия костилбегит,док.го изписа.От сега нататък докато не ми закъснее с 20 дена поне няма да ходя на никакви лекари.Дано не ви се случват такива неща и всичко си върви в реда на нещата.Успех момичета и работете усърдно по въпроса.Чао засега.П.П.-температурата ми е все още висока,а не съм болна,много рядко се разболявам.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #411 -: Януари 27, 2011, 13:59:02 pm »
Момичета бях вече на лекар,оказа се че са се образували 3 кисти в десния яйчник,и една в левия.Имало е овулация,но са останали неспукани фоликули.Каза че десния яйчник доста се е уголемил,и че дозата ми е дошла силна(3 пъти по 1 хапче за 5 дена).Но каза че не изключва бременност,каза че и температурата ми била хубава.Ако ми дойде вече няма да пия Клостилбегит ,а само Дуфастон и Герикапс от 16-тия ден.А мен от вчера почна да ме боли корема,както когато ще ми идва,а трябва да ми дойе в неделя.Незнам вече,сигурно ме боли,защото ще ми идва :(,а и гърдите страшно много ме болят.Сигурно пак не е станало.
Дано се е получило,много силно се надявам :crossfingers:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #412 -: Януари 27, 2011, 14:01:42 pm »
lora79, отивай да си пуснеш нов кръвен тест! Как така с лека ръка зачеркваш една бременност!? Ако трябва върви при друг лекар, който да направи необходимото за теб! Само не губи ценно време! Хайде, стискам палци всичко да се оправи!!!

П.П. Гледам, че толкова дни си със зацапване, а си спряла да пиеш Но-шпа? Сама ли реши така? Не ти ли е изписано от лекар?
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 14:06:23 pm от gergana :-) »
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #413 -: Януари 27, 2011, 14:10:05 pm »
lora79, отивай да си пуснеш нов кръвен тест! Как така с лека ръка зачеркваш една бременност!? Ако трябва върви при друг лекар, който да направи необходимото за теб! Само не губи ценно време! Хайде, стискам палци всичко да се оправи!!!

Лорче, може да е рано миличка. Аз прокървих леко няколко дни след положителния тест, отидох на доктор и той не видя нищо, но каза да отида по-късно. И аз се бях шашнала, понеже ме беше страх от извънматочна бременност. После пък една друга лекарка(макар че вече се съмнявам да е такава) ми каза кухо яйце. След 1 седмица и преглед при специалист - си имаше и ембрион и сърчице.
Та извинявам се за отклонението, потърси второ мнение и/или изчакай още време.
Пий нош па и ако може вземи утрогестан( на мен момичетата от форума също ми го предложиха за прокървяването)
Успех миличка :)


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #414 -: Януари 27, 2011, 15:20:10 pm »
Здравейте момичета.Чувствам се ужасно,защото почти ми дойде,имам ужасни болки и пих но-шпа.На прегледа се оказа,че няма нищо.Док.каза,че най късно в неделя трябва да ми дойде,а това закъснение уж се дължало на смяната на климата(цитирам).Такива аномалии не бяха ми се случвали до сега,винаги съм била редовна с М.Немога да разбера само защо тестовете бяха с бледа черта и чхг-то ми беще 80(правих само веднъж).Вече не вярвам на никакви тестове.Сега чакам да ми дойде и почвам да пия костилбегит,док.го изписа.От сега нататък докато не ми закъснее с 20 дена поне няма да ходя на никакви лекари.Дано не ви се случват такива неща и всичко си върви в реда на нещата.Успех момичета и работете усърдно по въпроса.Чао засега.П.П.-температурата ми е все още висока,а не съм болна,много рядко се разболявам.
Съжалявам Лорче,че не се е получило,знам какво е разочарованието,след като толкова много си се надявал.Пожелавам ти сега с Клостилбегита да се получи.Аз този месец за втори път го пих,но останаха неспукани фоликули,защото дозата ми дошла силничка(3 пъти по 1 хапче от 5-ти ден на цикъла -5дена;а минали месец пих 2 пъти по 1 хапче).Каква доза са ти изписали да пиеш и от кой ден?Желая ти успех!
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #415 -: Януари 27, 2011, 16:00:08 pm »
Presi благосдаря,дано Господ чуе молбите ни както твоята и моята така и на всички жени които мечтаят за бебче,успех на всички.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #416 -: Януари 27, 2011, 16:10:42 pm »
Хей.. Лора!

Съчувствам ти искрено!
Но не унивай! Понякога организмът изхвърля сам 'плода' и обикновено си има причина за това..

Вече не вярвам на никакви тестове.Сега чакам да ми дойде и почвам да пия костилбегит,док.го изписа.

тестовете обикновено показват вярно - особено кръвните.

А за предписания клостил-белгит, имаш ли правена цветна снимка или правена хидротубация? Ако нямаш, мисля, че не трябва да рискуваш с приема му и.. би било добре да смениш гинеколога си.
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 16:12:33 pm от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #417 -: Януари 27, 2011, 16:30:29 pm »
Здравейте момичета.Чувствам се ужасно,защото почти ми дойде,имам ужасни болки и пих но-шпа.На прегледа се оказа,че няма нищо.Док.каза,че най късно в неделя трябва да ми дойде,а това закъснение уж се дължало на смяната на климата(цитирам).Такива аномалии не бяха ми се случвали до сега,винаги съм била редовна с М.Немога да разбера само защо тестовете бяха с бледа черта и чхг-то ми беще 80(правих само веднъж).Вече не вярвам на никакви тестове.Сега чакам да ми дойде и почвам да пия костилбегит,док.го изписа.От сега нататък докато не ми закъснее с 20 дена поне няма да ходя на никакви лекари.Дано не ви се случват такива неща и всичко си върви в реда на нещата.Успех момичета и работете усърдно по въпроса.Чао засега.П.П.-температурата ми е все още висока,а не съм болна,много рядко се разболявам.
Съжалявам Лорче,че не се е получило,знам какво е разочарованието,след като толкова много си се надявал.Пожелавам ти сега с Клостилбегита да се получи.Аз този месец за втори път го пих,но останаха неспукани фоликули,защото дозата ми дошла силничка(3 пъти по 1 хапче от 5-ти ден на цикъла -5дена;а минали месец пих 2 пъти по 1 хапче).Каква доза са ти изписали да пиеш и от кой ден?Желая ти успех!
Док.каза да почна от 5-ти ден на М.по едно хапче на ден,ако не стане другия месец щял да увеличи дозата
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 16:32:04 pm от lora79 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #418 -: Януари 27, 2011, 17:57:13 pm »
Денис,вярно ли ,че ако са се образували фоликулярни кисти(както в моя случай,който съм описала по-нагоре за неспуканите фоликули,които са се превърнали в кисти)могат да предизвикат закъснение на цикъла?Но тогава дали температурата остава висока и след закъснението,за да знам да не се надявам,ако ми закъснее.Защото сега сравнявам с миналия месец ,че тогава 5 дни преди менструацията температурата се е понижавала,докато този месец си остава повишена.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #419 -: Януари 27, 2011, 21:37:29 pm »
Хей.. Лора!

Съчувствам ти искрено!
Но не унивай! Понякога организмът изхвърля сам 'плода' и обикновено си има причина за това..

Вече не вярвам на никакви тестове.Сега чакам да ми дойде и почвам да пия костилбегит,док.го изписа.

тестовете обикновено показват вярно - особено кръвните.

А за предписания клостил-белгит, имаш ли правена цветна снимка или правена хидротубация? Ако нямаш, мисля, че не трябва да рискуваш с приема му и.. би било добре да смениш гинеколога си.
Имам контрастна рентгенова снимка на матката и маточните тръби.Резултат:Матка-изпълнена с к.м.в декстропозицио и хиперантефлексиз.Тръбите са нагънати,повече дясната.Пропускат к.м.в коремната кухина-проходими.Това е!Според вас трябва ли да приемам клостилбегит?