0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #320 -: Януари 14, 2011, 21:07:17 pm »
Момичета утре отивам на преглед,не е нормално такива болки,даже и при ходене :(
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #321 -: Януари 14, 2011, 21:18:15 pm »
Момичета утре отивам на преглед,не е нормално такива болки,даже и при ходене :(
Преси не е зле след като посетиш гинеколога си да минеш и през уролог навярно имаш проблем с бъбреци или пикочен канал,съвет от мен  :goodluck:
Успех!

Вярвам!!!!
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #322 -: Януари 14, 2011, 21:22:56 pm »
Момичета утре отивам на преглед,не е нормално такива болки,даже и при ходене :(
Преси не е зле след като посетиш гинеколога си да минеш и през уролог навярно имаш проблем с бъбреци или пикочен канал,съвет от мен  :goodluck:
Успех!

Аз искам да добавя, че може и да е апендисит или нещо друго, свързано с червата. И съвет от мен - ако много ти се усилят болките направо отивай в спешен кабинет!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #323 -: Януари 15, 2011, 08:21:04 am »
Добро утро момичета :D!Благодаря ви за съветите!Тази сутрин се чувствам страхотно,не ме боли вече нищо,няма и следа от болката :D Явно са се пукнали фолукулчето/фоликулчетата,защото Денис ми каза че може да са повече от едно.Сега искам да питам друг въпрос,според вас кой ден ми е била овулацията,че вчера Не правихме сърчице.Дано не е била вчера,а тази сутрин наваксахме.Денис,моля и за твоето мнение,като се има впредвид че силни болки в корема и яйчниците започнаха от 16-тия ден вечерта до снощи.Надявам се да е била 15-16 ден,защото нали като се вдигне Т показва че вече е минала овулацията :P,нали?
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #324 -: Януари 15, 2011, 09:34:34 am »
Толкова силни болки, както описваш ти.. Радвам се, че вече нищо не те боли, Presiana!
Дано да е имало защо :eggsperm:  :wink:
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #325 -: Януари 15, 2011, 10:00:25 am »
Толкова силни болки, както описваш ти.. Радвам се, че вече нищо не те боли, Presiana!
Дано да е имало защо :eggsperm:  :wink:
Rejna и аз много се надявам :P,13 месеца опитваме,толкова много искаме бебче...Дано вече да се изпълни желанието ни :P
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #326 -: Януари 15, 2011, 14:15:36 pm »
Здравейте,да си кажа и аз мъката.Вчера ми се счупи термометъра(живачен),купих си дигитален(куик-швейцарски уж мн. точен),но се видях в чудо. Меря преди да стана 38,1,втори път 37,9,после след един час37,6 на кое да вярвам,какво да запиша?МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.А М-та трябва да е на 17-18 най късно.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #327 -: Януари 15, 2011, 14:37:51 pm »
Здравейте,да си кажа и аз мъката.Вчера ми се счупи термометъра(живачен),купих си дигитален(куик-швейцарски уж мн. точен),но се видях в чудо. Меря преди да стана 38,1,втори път 37,9,после след един час37,6 на кое да вярвам,какво да запиша?МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.А М-та трябва да е на 17-18 най късно.
Здравей Лора,може да си купиш термометър,същият е на вид  :Pкато живачния но е с галистан(безвреден метал за разлика от живака),вместо със живак-струва около 7-8 лева :D има го в аптеките!И аз съм пробвала с електронен,но е голямо боклучи-все различна температура показва и му нямах много доверие,така че си вземи такъв
« Последна редакция: Януари 15, 2011, 14:41:22 pm от presiana85 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #328 -: Януари 16, 2011, 13:19:51 pm »
Денис ,можеш ли да ми кажеш кога ми е била овулацията според теб.Само ме е яд че на 17 -тия ден,когато се е повишила Т не правихме секс.Дано не е била тогава :D
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #329 -: Януари 16, 2011, 13:37:30 pm »
Днес ми се случи нещо странно: събудих се в седем (обикновено се будя в 7:30 в делничните дни) и преди да стана, си премерих температурата, но бях изненадана да видя 36.7,  :?много странна температура за лутеална фаза, още повече, че никога досега не съм падала под 37 в тази фаза, откакто меря базална температура. След това отидох до тоалета, пак заспах и се събудих в 8:30, пак премерих температурата: беше 37.1, след което пак заспах :D Събудих се в 10:30 и пак премерих температурата: 37.1. Сега съм склонна да мисля, че температурата в 7:00 е била грешка (затова записах 37.1 в календара), защото може ли да се вдигне за час и половина с 0.4 градуса, само от едно ходене за тоалет? Какво ще кажете? А, и снощи пих четвърт хапче Достинекс.
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 13:48:15 pm от Marilena »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #330 -: Януари 17, 2011, 12:38:30 pm »
Здравейте момичета.Мисля,че имам новина.Днес трябваше да ми дойде,имах пмс,но като че ли спряха.БТ ми беше висока и реших да направя тест,оказа се +,по бледа втора черта,но я има(не мога да повярвам).Обадих се на доки,имам час за сряда.Според вас ще се види ли на прегледа? Не е ли рано?Утре пак ще повторя теста.Моля ви за мнение и стискайте палци.Пожелавам успех на всички!
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #331 -: Януари 17, 2011, 13:13:27 pm »
lora79, честита втора чертичка! :D
Защо не пуснеш и кръвен тест? За прегледа по-скоро няма да се види още нищо, но нека да чуеш мнението на гинеколога.
А БТ вчера и днес ти е уникална - 37,5 - не бях виждала толкова висока...
Стискам ти палци!
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #332 -: Януари 17, 2011, 13:45:34 pm »
И от мен тихичко: Честито, Лора :D

И да, както съветва Polisia, направи кръвен тест.

Пожелавам ти всичко най-добро!  yahoo_17
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #333 -: Януари 17, 2011, 14:16:26 pm »
Благодаря ви за бързите отговори моми4ета.Дано чудото се е случило.Уре ще ходя да питам GP-то,но при нас стават бавно нещата в лабораторията(така беше мисля)от по малък град съм,но все пак ще пробвам.ще ви пиша скоро :)чао
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #334 -: Януари 17, 2011, 16:00:28 pm »
Честито Лора79 :DДано всичко е наред и да се види бебчо! :P
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #335 -: Януари 17, 2011, 19:46:03 pm »
Денис ,можеш ли да ми кажеш кога ми е била овулацията според теб.Само ме е яд че на 17 -тия ден,когато се е повишила Т не правихме секс.Дано не е била тогава :D
О. според мен е била на 15/16 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #336 -: Януари 17, 2011, 19:49:25 pm »
Здравейте момичета.Мисля,че имам новина.Днес трябваше да ми дойде,имах пмс,но като че ли спряха.БТ ми беше висока и реших да направя тест,оказа се +,по бледа втора черта,но я има(не мога да повярвам).Обадих се на доки,имам час за сряда.Според вас ще се види ли на прегледа? Не е ли рано?Утре пак ще повторя теста.Моля ви за мнение и стискайте палци.Пожелавам успех на всички!
Тихичко Честито! :)
 Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #337 -: Януари 17, 2011, 20:01:42 pm »
Благодаря ти Денис,успокоих се малко че не е била на 17-тия ден,Тази вечер ми беше малко лошо и ми се ви свят за кратко време,а през деня леки боцкания в десния яйчник,но ще видим :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #338 -: Януари 17, 2011, 21:03:57 pm »
Лорче, тихичко честито и от мен  :cheerleader: Леки с спокойни  :cloud9:


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #339 -: Януари 17, 2011, 21:14:53 pm »
Благодаря ви момичета.Това чакане ме убива(до прегледа),но дано си струва,защото отдавна го желаем :bori_022: