0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #300 -: Януари 11, 2011, 18:36:16 pm »
прогестерона е изследван на 21-я ден от МЦ
Какво следва да напраавя в този случяй
Благодаря ти Денис


Lioni_R горе-долу може и да си хванала пика на ЛХ и ако е така Прогестерона ти е малко нисък.
 Погледнах последните 4 графика - те показват също проблем с Жт и О. Може би е нещо като Дефект в ЖТ, но лекар трябва да си каже мнението.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #301 -: Януари 11, 2011, 19:33:34 pm »
Денис, дали ову е днес.Съдейки по интензитета на тестовата линия (поне 3-4 пъти по тъмна от контролната линия) и това, че се появи почти веднага и преди контролната линия си мисля, че е днес.Сега остава да я очаквам в рамките на 2 дни и самата овулация.На моя малко в повече му идва вече, но ще трябва да издържи поне още 2 дни.Пък дано се случи чудото този месец.Някак си отвътре имам големи надежди, дано да се оправдаят.
 

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #302 -: Януари 11, 2011, 21:21:30 pm »
Златен дъжд   да, О. може да е и днес. По графика ще се разбере по-късно /след 3-4 дни, когато БТ се повиши/
Защо измъчваш толкова половинката - опитай по ЦС да определяш кога наближава О.
Когато започне да става прозрачна - започват фертилните дни.
Видиш ли бяла гъста слуз - зачеване е почти невъзможно.

ЦС е фертилна поне 7 дни:
4-5 дни преди О.
деня на О.
1 ден след О.

Опитай 1-2 МЦ да си по-наблюдателна и следи ЦС успоредно с БТ и Тестовете за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #303 -: Януари 12, 2011, 10:21:55 am »
Денис, какво мислиш за графиката ми? Този месец изглежда долу горе нормална! Имало ли е ову. и кога е била според теб? Има ли смисъл да се надявам?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #304 -: Януари 12, 2011, 17:47:41 pm »
Денис, какво мислиш за графиката ми? Този месец изглежда долу горе нормална! Имало ли е ову. и кога е била според теб? Има ли смисъл да се надявам?
Не съм много сигурна дали е имало О.
Провери си терм-ра.
Ако е имало О. може да е била на 15/16 ден от МЦ.
Може да е имало и повече от 1 фоликул и това да е причина за този вид на графиката

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #305 -: Януари 13, 2011, 08:58:55 am »
Здравей Денис, може ли да коментираш графиката ми. Фертилити определи овулация, но Baby plan - не и аз вече се чудя кое е истината. Графиките са в подписа ми.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #306 -: Януари 13, 2011, 09:04:04 am »
Здравей Денис!
Преди известно време те помолих за коментар на графиката ми и резултата беше  :bfp:, но уви със скорошен край. Сега с надеждата, че отново ще бъде така , те моля за коментар, кога според теб е била овулацията?
Благодаря ти!!!
Можеш да бъдеш каквото решиш,
ако егото свое ти победиш.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #307 -: Януари 13, 2011, 16:12:03 pm »
Здравей Денис, може ли да коментираш графиката ми. Фертилити определи овулация, но Baby plan - не и аз вече се чудя кое е истината. Графиките са в подписа ми.

Според мен, ако е имало О. може да е била на 8/9 ден от МЦ.
Колко дни ти е МЦ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #308 -: Януари 13, 2011, 16:14:09 pm »
Здравей Денис!
Преди известно време те помолих за коментар на графиката ми и резултата беше  :bfp:, но уви със скорошен край. Сега с надеждата, че отново ще бъде така , те моля за коментар, кога според теб е била овулацията?
Благодаря ти!!!
Графиката ти е добре до тук - според мен О. е била на 17 или 17/18 ден от МЦ.
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #309 -: Януари 14, 2011, 08:46:43 am »
Денис, здравей и благодаря! Цикълът ми варира от 21 дни до 26-27 и дори 29 дни. Лутеалната ми фаза също варира от 11 до 16 дни. Днес пък сайтът Baby plan определи овулация на 10 ден. Да се чудиш кое е вярно :ask:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #310 -: Януари 14, 2011, 09:35:36 am »
Denis,здравей погледни и моята графика.бт се покачва сякаш главоломно.да си направя ли тест или да почакам.има още 4-5дена до М.благодаря предварително.П.П овуто нещо не можах да го определя този месец,но все пак е имало,но незнам кой ден точно
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 09:42:50 am от lora79 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #311 -: Януари 14, 2011, 12:14:42 pm »
Denis,здравей погледни и моята графика.бт се покачва сякаш главоломно.да си направя ли тест или да почакам.има още 4-5дена до М(всъщност 2 дни).благодаря предварително.П.П овуто нещо не можах да го определя този месец,но все пак е имало,но незнам кой ден точно.Извинявай ако съм те объркала.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #312 -: Януари 14, 2011, 15:36:42 pm »
Денис, здравей и благодаря! Цикълът ми варира от 21 дни до 26-27 и дори 29 дни. Лутеалната ми фаза също варира от 11 до 16 дни. Днес пък сайтът Baby plan определи овулация на 10 ден. Да се чудиш кое е вярно :ask:

Да минат няколко дни още и ще се разбере кой ден е най-вероятния за О.
Още е рано за коментар :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #313 -: Януари 14, 2011, 15:41:05 pm »
Denis,здравей погледни и моята графика.бт се покачва сякаш главоломно.да си направя ли тест или да почакам.има още 4-5дена до М.благодаря предварително.П.П овуто нещо не можах да го определя този месец,но все пак е имало,но незнам кой ден точно
Не си мерила през ФФ и няма база за сравнение / това не е упрек, просто разчитането на графиката в случая е трудно/

Според мен О. може да е била 13-14-15 ден не мога по-точно да преценя
Добре е да правиш и тестове за О.
Графиката ти е добре до тук -дано да е станало О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #314 -: Януари 14, 2011, 15:59:11 pm »
Денис около 26 декември съм на преглед.Вчера почнах да пия Дуфастон 2 пъти по 1 хапче и Герикапс 2 пъти по 1 хапче.И от снощи започна да ме боли стомах все едно всеки момент ще ми дойде,за кратко болката беше доста силна и днес до обед ме боля по същия начин стомах даже съм лежала и ми беше нещо тежко на стомаха.Сега,след обед пак имам болки но по-слаби.Ти нали каза че когато се пие Клостилбегит графиката не е много вярна.Може ли овулацията да ми е била по-рано(според температурата май е била вчера)и сега това да е симптом на бременност.Или е от Дуфастона,но предните пъти като съм го пила не съм имала такива продължителни болки.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #315 -: Януари 14, 2011, 16:12:38 pm »
presiana85, извинявам се, че малко ще се отклоня от темата, но не се стърпях - момичетата тук ти обърнаха внимание, че Клостилбегит се пие САМО след направена цветна снимка за проходимост на тръбите... Не се сърди, казвам го за твое добро!
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 16:16:49 pm от gergana81 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #316 -: Януари 14, 2011, 16:32:09 pm »
presiana85, извинявам се, че малко ще се отклоня от темата, но не се стърпях - момичетата тук ти обърнаха внимание, че Клостилбегит се пие САМО след направена цветна снимка за проходимост на тръбите... Не се сърди, казвам го за твое добро!
Прочетох коментарите за цветна снимка,но засега се доверявам на гинеколога си :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #317 -: Януари 14, 2011, 17:57:40 pm »
Presiana, и аз се извинявам за намесването, тъй като задаваш въпросите си на Денис, но и аз също като Гергана, не се стърпях:

боли те стомах?

Или корем (по-вероятно, тъй като коремната кухина граничи с репродуктивните органи)?

Или болката е по-скоро ниско долу, в областта на малкия таз?

Ако наистина те боли стомах - може да е раздразнен от приема на различни таблетки или определена храна.. Но този орган няма отношение към болките и доскомфорта през МЦ.

Предполагам, че О. би могла да е настъпила в един от дните с обилна белтъкообразна или водниста ЦС.

Но в който и от тези предполагаеми дни да е била О. - много е рано за каквито и да е признаци на бременност. Дори и да е имало О. и яйцеклетката да е била оплодена.. тя все още се предвижва из тръбите.. т.е. тялото не би могло да реагира на бременност.

Пожелавам ти да има такава :D Но трябва да изминат още дни, докато това би могло да се разбере..
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 17:59:28 pm от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #318 -: Януари 14, 2011, 18:40:30 pm »
Presiana, и аз се извинявам за намесването, тъй като задаваш въпросите си на Денис, но и аз също като Гергана, не се стърпях:

боли те стомах?

Или корем (по-вероятно, тъй като коремната кухина граничи с репродуктивните органи)?

Или болката е по-скоро ниско долу, в областта на малкия таз?

Ако наистина те боли стомах - може да е раздразнен от приема на различни таблетки или определена храна.. Но този орган няма отношение към болките и доскомфорта през МЦ.

Предполагам, че О. би могла да е настъпила в един от дните с обилна белтъкообразна или водниста ЦС.

Но в който и от тези предполагаеми дни да е била О. - много е рано за каквито и да е признаци на бременност. Дори и да е имало О. и яйцеклетката да е била оплодена.. тя все още се предвижва из тръбите.. т.е. тялото не би могло да реагира на бременност.

Пожелавам ти да има такава :D Но трябва да изминат още дни, докато това би могло да се разбере..

Rejna благодаря ти,тазначи корем,ами болката е каквато е когато ще идва менструацията.Ще спра да се надявам и внушавам и ще чакам :oops:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #319 -: Януари 14, 2011, 19:48:26 pm »
Спокойно! Не се вглеждай твърде много.. просто имай търпение  :D

 yahoo_17
............................Тайната на нашата вечеря............................