0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #180 -: Декември 16, 2010, 19:21:23 pm »
oshte ne moga da se spravia oshte mai tova mi e url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=akinci][
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #181 -: Декември 16, 2010, 19:30:58 pm »
akinci тук може да прочетеш и лесно ще се ориентираш
http://calendar.zachatie.org/work/HelpHowCalendar
Не спамете темата  :wink:  това е тема за графики

Вярвам!!!!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #182 -: Декември 16, 2010, 19:36:50 pm »
bebeshori, извиняваме се  :oops:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #183 -: Декември 16, 2010, 19:38:43 pm »
извиниаваите бебешотси но дамата просто ми помага да се орентирам вав форума както ми  показа и да пиша на кирилитса и сега понеже ме попита за графика а нещо не мога да го кача още веднаж извиниаваите но тарсиа помощ
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #184 -: Декември 16, 2010, 19:40:33 pm »
виж на 8-ма страница от темата, там го бях писала за друго момиче
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #185 -: Декември 16, 2010, 19:58:24 pm »
Гери маи успиах,провери сега.осте веднаж се извиниавам на бебешори че иа притесних
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #186 -: Декември 17, 2010, 08:22:15 am »
presiana85  Според мен О. предстои.
Прави тестове за О.

ПП. Ако има повече от 1 фоликул, графиката не е достоверна, т.е не може да и се вярва. На тестовете за О. също........но все пак са някакъв ориентир :)
Здравей Денис,имам отново въпрос Според теб на 15 или на 16-тия ден ми е била овулацията?От онзи ден ми беше едно отмаляло,настинах ли и аз незнам,не можах да спя хубаво,4 пъти ходене до тоалетна по малка нужда,студено ми беше.Вчера ми бе6е едно замаяно цял ден,само съм лежала,имам малко хрема и ми се струва че или съм настинала или има нещо друго(за което се нядявам),беше ми много отмаляло,болки от време ма време в яйчника,и една кратка но силна болка в кръста,чак вечерта ми просветна.Днес съм по добре,само малко ми се запушва носа.И от няколко дена като ходя по малка нужда ме наболява десния яйчник.Момичета какво мислите?
Добро утро Денис ,ще погледнеш ли отново графиката ми,според теб още ли си на мнението,че овулацията ми е била на 15-я или 16-я ден (дано да е така че сега малко сме изостанали с бебеправенето)?Тази сутрин температурата ми беше 37,5-меря я с живачен термометър сутрин в 7 часа.Добре ли се движи температурата според теб?Приемам и Дуфастон и Герикапс 2 пъти по 1 хапче от двата вида.Дуфастона влияе ли на температурата?Ще се радвам,ако ми отговориш
 :P
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 09:39:20 am от presiana85 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #187 -: Декември 17, 2010, 10:09:50 am »
Пресиана, ще бъде много по-лесно да се коментира графиката ти, ако отключиш бележките за да може да се четат и да се видят сърчицата ;-)
Доста височки ти са температурите според мен. Но нека Денис си каже мнението - тя е компетентната :-)


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #188 -: Декември 17, 2010, 10:29:47 am »
ne ne stava mai shte se otkaja da pisha v tozi forum makar i da imam nujda,sled kato ne uspiavam niama smisal da vi izmachvam da chetete na latinitsa.sajaliavam :(
Графиката ти до тук е добре
Къде мериш,  с какъв терм-р и колко време го държиш ?
Добре е да ползваш и тестове за О.

Ок - няма проблем с латиницата, но не пиши дълги постове / без извинения, молби и благодарности :)/

За мен е достатъчно и едно Как е граф.? :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #189 -: Декември 17, 2010, 10:31:20 am »
Гери маи успиах,провери сега.осте веднаж се извиниавам на бебешори че иа притесних
Браво - сега видях че си се оправила с кирилицата

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #190 -: Декември 17, 2010, 10:35:23 am »
Добро утро Денис ,ще погледнеш ли отново графиката ми,според теб още ли си на мнението,че овулацията ми е била на 15-я или 16-я ден (дано да е така че сега малко сме изостанали с бебеправенето)?Тази сутрин температурата ми беше 37,5-меря я с живачен термометър сутрин в 7 часа.Добре ли се движи температурата според теб?Приемам и Дуфастон и Герикапс 2 пъти по 1 хапче от двата вида.Дуфастона влияе ли на температурата?Ще се радвам,ако ми отговориш
 :P
Да, според графиката - О. трябва да е била на 15 или 15/16 ден от МЦ /ако имаше и тестове, по-точно можеше да се определи/
Графиката ти до тук е добре - тази висока стойност за сега я приемаме за инцидент
Не се разболяваш , нали?
Дуфастона или повишава много малко БТ /до 0,1-макс. 0,2 градуса/ или не и оказва влияние

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #191 -: Декември 17, 2010, 11:31:04 am »
Денис,какво мислиш за моята графика? Аз съвсем се загубих в опитите си да я разгадая!  :(
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #192 -: Декември 17, 2010, 12:20:46 pm »
Добро утро Денис ,ще погледнеш ли отново графиката ми,според теб още ли си на мнението,че овулацията ми е била на 15-я или 16-я ден (дано да е така че сега малко сме изостанали с бебеправенето)?Тази сутрин температурата ми беше 37,5-меря я с живачен термометър сутрин в 7 часа.Добре ли се движи температурата според теб?Приемам и Дуфастон и Герикапс 2 пъти по 1 хапче от двата вида.Дуфастона влияе ли на температурата?Ще се радвам,ако ми отговориш
 :P
Да, според графиката - О. трябва да е била на 15 или 15/16 ден от МЦ /ако имаше и тестове, по-точно можеше да се определи/
Графиката ти до тук е добре - тази висока стойност за сега я приемаме за инцидент
Не се разболяваш , нали?
Дуфастона или повишава много малко БТ /до 0,1-макс. 0,2 градуса/ или не и оказва влияние


Денис,да не би да искаш да кажеш че има вероятност да съм бременн?Така ли мислиш?Не,не се разболявам преди няколко дена бях леко настинала,но само хрема и бързо се оправих.Но сега съм си наред.Tемпературата е базална!Моля те за отговор дали има надежда за бременност.
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 13:54:13 pm от presiana85 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #193 -: Декември 17, 2010, 12:24:51 pm »
Пресиана, ще бъде много по-лесно да се коментира графиката ти, ако отключиш бележките за да може да се четат и да се видят сърчицата ;-)
Доста височки ти са температурите според мен. Но нека Денис си каже мнението - тя е компетентната :-)
Готово Иванита!Всичко се вижда :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #194 -: Декември 17, 2010, 13:29:54 pm »
Здравейте на всички.Сравнително нова съм във форума и затова искам вашето мнение.Днес си качих графиката-може ли да изкажете мнението си по нея.Дали е станало чудото.Трябва да ми дойде на 21.12.и нямам търпение вече да си направя теста, но смятам да е в неделя.Температура не съм мерила, тъй като не разбрах как става и не мие ясно въобще.Благодаря ви предварително!
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #195 -: Декември 17, 2010, 15:03:15 pm »
Здравейте на всички.Сравнително нова съм във форума и затова искам вашето мнение.Днес си качих графиката-може ли да изкажете мнението си по нея.Дали е станало чудото.Трябва да ми дойде на 21.12.и нямам търпение вече да си направя теста, но смятам да е в неделя.Температура не съм мерила, тъй като не разбрах как става и не мие ясно въобще.Благодаря ви предварително!



Малко е трудно за коментар. Напиши колко дни средно ти е МЦ,по рова, което казваш около 26-27 дни. Ако теста за овулация ти е бил положителен на 6,12 теста за бременност, който си направила на 11 е много рано.
Направи го 1-2 дни след закъснението на МЦ ,ако има.Сега е нормално да е отрицателен.
НАправи и отметка в профила ти за да се виждат сърчицата и коментарите :-)


*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #196 -: Декември 17, 2010, 15:32:22 pm »
Благодаря ти много Иванита.А как да го направя това за сърчицата да се виждат? Благодаря ти много още веднъж!
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #197 -: Декември 17, 2010, 15:41:49 pm »
Ами отиваш в "моя профил" и там пише
Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители:
Желая полетата с лична информация от графиката ми да бъдат видими от другите потребители: 
Маркираш ги и двете


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #198 -: Декември 17, 2010, 16:01:28 pm »
Денис,какво мислиш за моята графика? Аз съвсем се загубих в опитите си да я разгадая!  :(
Графиката ти показва проблем, освен ако не е имало  повече от 1 фоликул и О. , но тогава графиката не е достоверна
При всички случаи е добре да те види лекар на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #199 -: Декември 17, 2010, 16:04:32 pm »
presiana85  не съм имала това предвид :)
По графика не може да се разбере дали е станало или не , ако не са минали повече от 16 дни след О. и БТ се е задържала висока
Дано да е станало

ПП. Още е рано дори за имплантацията :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум