0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #160 -: Декември 15, 2010, 09:26:28 am »
Zdraveite i ot men,nova sam i neshto ne mi e iasno kak moga da opredelia deniat mi na O,molia vi ako ne vi zatrudniava niakoi da mi obiasni.blagodaria predvaritelno

Akinci, това в подписа ти не е ли моята графика мила??
провери хубаво какво си сложила  :-)


*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #161 -: Декември 16, 2010, 00:08:52 am »
izviniavai,naistina ne sam razbrala kak sam go napravila sega mislia che go opravih,molia za izvinenie nova sam i oshte ne moga da vliaza v tochnia ritam :oops:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #162 -: Декември 16, 2010, 00:13:01 am »
Denis parvo iskam da se izvinia no ne moga da pisha na kirilitsa tai kato sam v chujbina i ne raspolagam s BG klaviatura,i vtoro nova sam i vse oshte ne moga da se opravia :oops:no mislia che sega vsichko e ok.oshte vednaj molia za izvinenie
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #163 -: Декември 16, 2010, 10:39:16 am »
Може да ползваш това за писането на кирилица www.2cyr.com  :wink:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #164 -: Декември 16, 2010, 13:32:56 pm »
Zdravei Gergana81 opitvam se no ne stava obiasni mi molia te ako ne te zatrudniava kak da go napravia.Blagodaria predvaritelno
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #165 -: Декември 16, 2010, 13:42:37 pm »
Zdravei Gergana81 opitvam se no ne stava obiasni mi molia te ako ne te zatrudniava kak da go napravia.Blagodaria predvaritelno


Миличка, има и друг вариант - когато написнеш "отговори" на дадено съобщение, над правоъгълничето за писане има  KREDOR. Натискаш го, и то ти сменя шрифтовете

успех :-)


*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #166 -: Декември 16, 2010, 13:48:59 pm »
da probvam sega dano stane
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #167 -: Декември 16, 2010, 13:52:13 pm »
ne ne stava mai shte se otkaja da pisha v tozi forum makar i da imam nujda,sled kato ne uspiavam niama smisal da vi izmachvam da chetete na latinitsa.sajaliavam :(
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #168 -: Декември 16, 2010, 13:58:03 pm »
Здравейте на всички.Сравнително нова съм във форума и затова искам вашето мнение.Днес си качих графиката-може ли да изкажете мнението си по нея.Дали е станало чудото.Трябва да ми дойде на 21.12.и нямам търпение вече да си направя теста, но смятам да е в неделя.Температура не съм мерила, тъй като не разбрах как става и не мие ясно въобще.Благодаря ви предварително!
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #169 -: Декември 16, 2010, 14:01:40 pm »
Денис,отново се нуждая от твоето мнение! Вече съм тотално объркана!
Какво мислиш?
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #170 -: Декември 16, 2010, 14:50:45 pm »
Здравей,akinci! По принцип става и с Кредор, както ти е написала ivanita , но при мен изписва, че Кредор не е съвместим с IExplorer 8 и затова ползвам www2cyr.com :wink: Пишеш си текста там на латински, натискаш "КИР", копираш и публикуваш в Зачатие на кирилица. Пробвай, ще стане, не се отказвай да пишеш във форума само заради това - момичетата тук ще ти бъдат много полезни с наи-различна информация! Хайде, опитай да видим  :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #171 -: Декември 16, 2010, 15:31:14 pm »
здравеите,дано поне сега успеиа
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #172 -: Декември 16, 2010, 15:34:09 pm »
Гери много благодара мила сега вече успиах,леле каква радост е още веднаж благодариа маи ще има малко правописни грешки но ще ме извините докато свикна така ще е
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #173 -: Декември 16, 2010, 15:56:14 pm »
За нищо, akinci :D Радвам се, че помогнах. Не се притеснявай, тук всеки помага с каквото може  :wink:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #174 -: Декември 16, 2010, 16:36:49 pm »
сега вече ниама да затрудниавам никои с моиата латинитса закоето се радвам и така ще мога и ас да споделиам проблема си които е от 12 далги години
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #175 -: Декември 16, 2010, 17:14:21 pm »
Akinci, разкажи повече ако желаеш и дано момичетата тук ти помогнат като споделят своя опит. Всички тук се борим на финала да има едно сладко  :bori_002:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #176 -: Декември 16, 2010, 17:56:19 pm »
Разбира се Гери(мислq че мога да ви наричам така),преди 12 год.ме оперираха изванматочна,беше голиам удар за мен,лекарq каза че след почивка от 6 месетса можем да започнем отново опитите за бебче,но далги 6 год.не се получаваше когато изведнаж през 2004 год.се случи но не за далго получи се спонтанен аборт.започнаха изследвание и какво ли не но заклучението беше всичко е ок но ето минаха още 6 год.а все още ниама нищо а навсиакаде казват че всичко е ок а не става.вече незнам какво да правиа дали да не пробвам инвитро просто сам обаркана
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #177 -: Декември 16, 2010, 18:10:50 pm »
akinci, много съжалявам, за това което ти се е случило! Искрено ти пожелавам всичко да е наред оттук нататък и да се случи чудото в най-скоро време! Според мен 12 години са страшно дълъг период и аз на твое място не бих оставяла нещата на случайността, а веднага бих се насочила към добър специалист.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #178 -: Декември 16, 2010, 18:19:34 pm »
Гери,след аборта заминахме с половинката ми за кипар работихме там и разбира се ходих и при лекари които биаха спетсиалисти те сащо ми казаха че ниама миасто за притеснение всичко е с времето си че ниамаме проблеми но маи не е така мислиа да пробвам в туртсиа в Истанбул маи месетс мислим да си ходим до БГ и тогава мислиа да отида да се консултирам и в туртсиа
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #179 -: Декември 16, 2010, 18:40:30 pm »
Ами, май човек не бива да се задоволява с това "всичко ви е наред" когато времето си минава, а резултат няма... Аз също досега посещавах 1 лекарка, на която имах доверие, и след като вчера и занесох хормонални изследвания(които трябваше сама да се сетя да направя),и които определено не са наред, според нея пак всичко било наред, нямало нужда от нищо 8O А на други момичета тук със същите резултати им говорят за намален или изчерпан яйчников резерв и инвитро...Моят съвет е да се насочиш към специалист, за Кипър не знам, поразпитай и там, все пак ако искат да те наблюдават по-често, да ти е наблизо и да имаш възможност да ходиш. Дай да ти видим графиката, че май поизместихме темата за графиките :)