0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #940 -: Август 07, 2011, 13:08:09 pm »
Здравейте и от мен! Нова съм тук и се надявам да намеря подкрепа и помощ от всички! Пожелавам на всички лек и слънчев почивен ден!



*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #941 -: Август 07, 2011, 15:19:44 pm »
Добре дошла, kriss_and и скорошно осъществяване на желанието за детенце  :)

От мен въпрос: как започва менструалния ти цикъл без кръвотечение?
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #942 -: Август 07, 2011, 15:54:55 pm »
Аз малко обърках нещата с графиката. Започнах да меря температурата от "предполагаемия" ден на овулация (според гинеколога ми). За това нещата изглеждат така. Незнам дали да не започна да правя нова графика, когато ми дойде (дано да не ми дойде де). дайте ми съвет, моля



Добре дошла, kriss_and и скорошно осъществяване на желанието за детенце  :)

От мен въпрос: как започва менструалния ти цикъл без кръвотечение?



*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #943 -: Август 07, 2011, 17:39:47 pm »
kriss_and, моят съвет: отбележи като първи ден на графиката ти първият ден с менструално кървене т.е. със символ капка кръв в календара - така поне ще бъде коректно спрямо дължината на менструалния цикъл. Що се отнася до измерване на БТ - всеки ден по едно и също време и начин - дава най-точна представа за протичането на МЦ, за особеностите и промените, за дължините на ФФ (фолекулярна) и ЛФ (лутеална фаза).

Успех  :)
« Последна редакция: Август 07, 2011, 17:41:42 pm от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #944 -: Август 07, 2011, 19:05:10 pm »
Благодаря за съвета  :) А може ли да продължа да нанасям стойностите на същата графика, като отбележа следващата менструация? Извинявам се за неуместния въпрос  :oops:



kriss_and, моят съвет: отбележи като първи ден на графиката ти първият ден с менструално кървене т.е. със символ капка кръв в календара - така поне ще бъде коректно спрямо дължината на менструалния цикъл. Що се отнася до измерване на БТ - всеки ден по едно и също време и начин - дава най-точна представа за протичането на МЦ, за особеностите и промените, за дължините на ФФ (фолекулярна) и ЛФ (лутеална фаза).

Успех  :)



*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #945 -: Август 07, 2011, 20:59:17 pm »
А може ли да продължа да нанасям стойностите на същата графика, като отбележа следващата менструация?

Не разбрах точно.. Отбележиш ли следваща менструация - започва автоматично нова графика. Календарът автоматично оформя (започва и завършва) менструалните цикли т.е. от ден с кръвотечение до ден с кръвотечение. Календарът може да се прелиства напред и назад по месеци. Така че без проблем може да отбележиш още в тази графика началото на сегашния ти МЦ.
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #946 -: Август 08, 2011, 08:39:10 am »
Добро утро момичета.
Бихте ли погледнали и моята графика. Според календара май О е била на 14-15ден а аз я засекох на 16-ти ?

Усмихнат и слънчев ден на всички :) :) :)
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #947 -: Август 08, 2011, 10:03:51 am »
Здравей avasileva, и според мен ову е била на 16 ден, дано само последното сърчице да е свършило работа  :wink: Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #948 -: Август 08, 2011, 11:31:37 am »
Здравей avasileva, и според мен ову е била на 16 ден, дано само последното сърчице да е свършило работа  :wink: Успех!




Благодаря ти Tonita80, дълбоко се съмнявам последното сърчице да е издъжало 3 дни
 :( Нооо живи и здрави другия месец пак. Успех на всички бъдещи и настоящи мами.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #949 -: Август 08, 2011, 14:22:30 pm »

моля кажете какво мислите за графиката


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #950 -: Август 08, 2011, 14:37:01 pm »
Засега нe показва наличието на овулация.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #951 -: Август 08, 2011, 18:33:29 pm »
според вас има ли разлика в термометрите и с кой е по-добре


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #952 -: Август 08, 2011, 21:52:20 pm »
Здравей avasileva, и според мен ову е била на 16 ден, дано само последното сърчице да е свършило работа  :wink: Успех!




Благодаря ти Tonita80, дълбоко се съмнявам последното сърчице да е издъжало 3 дни
 :( Нооо живи и здрави другия месец пак. Успех на всички бъдещи и настоящи мами.

Ей така е най-гадно трепеш ше и все си изпуснал момента и ние сме така този месец :(


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #953 -: Август 08, 2011, 22:50:44 pm »
Здравей avasileva, и според мен ову е била на 16 ден, дано само последното сърчице да е свършило работа  :wink: Успех!




Благодаря ти Tonita80, дълбоко се съмнявам последното сърчице да е издъжало 3 дни
 :( Нооо живи и здрави другия месец пак. Успех на всички бъдещи и настоящи мами.

Ей така е най-гадно трепеш ше и все си изпуснал момента и ние сме така този месец :(

Даммм и то след 6 години съвместно съжителство ни е малко трудно да се съобразим на 100% с О и точно тогава и двамата да сме Ок за сърчице  :?
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #954 -: Август 09, 2011, 08:32:23 am »
Ава - много късмет и от мен и дано скоро видиш  :goodluck: :bfp:


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #955 -: Август 09, 2011, 23:49:39 pm »
jolie16 Благодаря ти  :flower: искренно ти пожелавам и ти в най-скоро време да ни зарадваш.

Благодаря и на всички момичета от форума, подкрепата и знанията които получавам тук са безценни. На всички пожелавам  :bfp:
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #956 -: Август 10, 2011, 16:09:21 pm »
На мен този месец със сигурност ще ми е празен  :oops: Откриха ми бактерия и гъби  :oops: Въпреки това продължавам да меря БТ.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #957 -: Август 10, 2011, 16:14:42 pm »
На мен този месец със сигурност ще ми е празен  :oops: Откриха ми бактерия и гъби  :oops: Въпреки това продължавам да меря БТ.
Това, че мериш БТ ще ти помогне да установиш все пак кога е и дали има О :) Радвам се, че не си спряла :) Аз този месец ще пропусна с БТ, че половината месец ще сме на почивка, а там нали знаете - късно лягане, късно ставане :))) Данните за БТ няма да са реални...



Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #958 -: Август 11, 2011, 09:18:52 am »
Добро утро, бебеправещи! И този месец май ще се размина с  :bfp:  :( Сутринта имах леко кървене, а и температурата взе да пада от вчера. Ще чакам следващия месец и дано тогава вече стане.



*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #959 -: Август 11, 2011, 10:22:23 am »
Добро утро, бебеправещи! И този месец май ще се размина с  :bfp:  :( Сутринта имах леко кървене, а и температурата взе да пада от вчера. Ще чакам следващия месец и дано тогава вече стане.

 :bighug: :bighug:
Успех Крис  :D