0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #880 -: Юли 25, 2011, 14:44:26 pm »
Норе, разбрах, че за д-р Бързашки в Плевен имало само добри отзиви. В сигурни ръце ще попаднеш май. Моята позната каза, че лошо за него не е чувала. Пък и тя ходи при него и каза, че много добре обяснявал и бил точен в преценките си. Успех ти желая! :goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #881 -: Юли 25, 2011, 15:04:20 pm »
Лини, записала съм си час в събота. И мен ме притеснява графиката, но какво да се прави. Цикълът ми си е 28 дни. Доколкото слушам интуицията си, май наистина си имам проблем с овулацията. Продължавам да меря БТ. Благодаря ти за вниманието! :bighug:

И все пак не се притеснявай, може да е инцидентен този месец. Доколкото съм чела един на 12-13 цикъла може да е ановулаторен. И това е напълно нормално. Успех с лекаря и ни дръж в течение  :bighug:



*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #882 -: Юли 25, 2011, 19:51:46 pm »
Лини, дано си права мила  :) Времето ще покаже, пък и засега не съм се притеснила особено. Свикнала съм за всичко да чакам  :wink: Надявам се при теб всичко да се нареди възможно най-скоро, пък и съдейки по хубавата графика  osi_9 Стискам ти палци  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #883 -: Юли 26, 2011, 10:31:36 am »
Дано Петя, благодаря за подкрепата  :P БТ е още малко ниска за втората фаза, но е все още рано и се надявам да се вдигне и да се задържи вдигната 9 месеца :)



*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #884 -: Юли 26, 2011, 10:56:04 am »
Лини, стискам палци да продължи да се качва! Пу пу! :P
Моята тази сутрин се качи на 36.7, но ще има да играе нагоре надолу до 1-2 август. :)))))))

P.S. L-tiroksin защо пиеш? Аз пих преди години, защото имах аденом в десния лоб на щитовидната жлеза. Отстраниха ми го оперативно, защото L-tiroksin не ми помогна.
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 11:00:08 am от petianikolova1981 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #885 -: Юли 26, 2011, 11:54:49 am »
Ноември 2010 ми поставиха диагноза Тиреоидит на Хашимото. Пия го за да ми свали нивото на ТСХ под 2, в противен случай шансът за успешно завършила бременност  е почти нищожен. Имах една неуспешна бременност, която завърши с мисед септември 2009.
Благодаря за палците  :P Имаш и от мен много силно стиснати палчета да спре да играе тази БТ - само нагоре и нагоре :)  :bighug:



Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #886 -: Юли 27, 2011, 11:06:14 am »
Здравейте момичета! Моля някой да погледне имало ли е ову този месец и кога, защото ми се струва, че много бавно се повишава температурата, особено в сравнение с предния месец, доста ниски ми изглеждат стойностите за втора фаза... :( Вече 5 месеца правим опити и нищо, а моето момче пътува и заминава сега за 4 месеца и в този месец ми е надеждичката.

*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #887 -: Юли 27, 2011, 14:07:25 pm »
Моята БТ пък постоянно ту се вдига, ту се понижава. Добре че в събота съм на лекар ... :oops:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #888 -: Юли 28, 2011, 09:09:50 am »
Здравейте момичета,

 osi_1 Имам нужда от помощ. Нещо не е наред. Незнам какво да правя. Графиката беше супер, а днес  :bfn:   Дали не е време за преглед при специалист :nurse_1: Днес не съм на работа и просто ще се скрия накъде и ще си цивря :balk_145:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #889 -: Юли 28, 2011, 09:34:27 am »
brainbug, особеност при някои жени и менструалните им цикли е постепенното покачване на БТ след овулация. Това не е категоричен повод за притеснение. Ниската БТ в ЛФ може да е показател за възможни слаба функция на жълтото тяло, нисък прогестерон.. например. Затова е необходимо да се направят хормонални изследвания. Не е задължително наличието на проблем! Все пак човешкият организъм не е чаосвников механизъм  :wink:

Venta, ако водите редовен полов живот без предпазни средства повече от година или повече от 6 месеца при възраст 35+ и не настъпва бременност - вече ще е време да се обърнете към специалист. Започва се с хормонални изследвания и спермограма.

Късмет!
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #890 -: Юли 28, 2011, 10:39:46 am »
Rejna Благодаря ти!  :thankyousign:

*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #891 -: Юли 28, 2011, 10:54:27 am »
Благодаря за коментара Rejna
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #892 -: Юли 29, 2011, 13:19:40 pm »
Линиииии, май графиката ти се движи доста добре  :balk_47:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #893 -: Юли 29, 2011, 18:27:41 pm »
Благодаря Петя :) Данооооооо, много се надявам на този месец   :D Виждам, че твоята БТ е пак нагоре-надолу  8O



*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #894 -: Юли 30, 2011, 18:48:29 pm »
Лини, докторката днес ме преглежда, защото имам гъбички и едва ли сме успели. Взе си ми цитонамазка, ще чакам резултат. А между другото каза да отида и на ендокринолог и да си пусна хормоните за всеки случай. Иначе си чакам на 2-ри или 3-ти гостите. Каза, че е хубаво, че съм почнала да си меря БТ - така най-лесно мога да си хвана О. Та това е засега. Целувки и прегръдки от мен  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #895 -: Юли 31, 2011, 09:41:44 am »
Някой може ли да ми погледне графиката и да каже дали е имало ову? :?


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #896 -: Юли 31, 2011, 11:24:58 am »

moje li nqkoi da vidi moqta grafika?


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #897 -: Юли 31, 2011, 11:33:37 am »

moje li nqkoi da vidi moqta grafika?
izvinqvam se 4e ne pi6a na bg no nqma kak v momenta!temperaturata e merena analno!v 7h sutrinta,za purvi put si mera temperaturata iskam da prosleda koga mi e ovulaciata!blagodarq vi mn!!


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #898 -: Юли 31, 2011, 11:38:33 am »
Можеш да ползваш бутончето "Кредор" за да пишеш на български. Относно графиката - твърде рано е за коментари, продължавай да мериш. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #899 -: Юли 31, 2011, 18:43:30 pm »
ПРЕДИ МАЛКО СИ ПРАВИХ ТЕСТ ЗА ОВУЛАЦИЯ ЗА РАЗЛИКА ОТ ВЧЕРА ДНЕС ПОНЕ СПОРЕД МЕН ПОКАЗА 2 НЕ МН НАСИТЕНИ ЧЕРТИЧКИ ТЕСТА Е СЛЕАР МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА СЕ ОВЕРЯ СМИСАЛ ТЕМП ТРЯБВА ДА СПАДА ЛИ