0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #840 -: Юни 28, 2011, 13:44:12 pm »
Здравейте момичета!Кажете нещо за графиката ми.Струва ми се,че няма овулация,а ми идва менструацията.Аз съм с нередовен цикъл и никога не ми е идвало толкова рано.
Кери, според мен е нямало овулация - Т ти е почти еднаква през целия месец, и няма изразени фази. Не е лошо да се консултираш с лекар, ако всеки месец ти изглежда така графиката.
Здравейте,моля за някакви предположения какво ми се случва с графиката.Правим опити за бебе от много време и всеки месец надеждата ми умира с МЦ :(.Да ли този път има вероятност чудото да е станало.Благодаря ви предварително. http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=dkirilova
температурата ти не е ниска, така че може бебчо да е станал. Ако не ти е дошъл МЦ, препишкай едно тестче
:-))


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #841 -: Юни 28, 2011, 17:18:42 pm »
Здравейте, момичета!  :) Може ли някой да хвърли едно око? За пръв път правя графика и ми изглежда малко скоклива... Предварително благодаря :)

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #842 -: Юли 01, 2011, 14:45:24 pm »
Моля погледнете и моята графика. Уж правим опити за второ дете от миналия месец, а се оказах с възпаление на средното ухо и сега се моля да не съм бременна, че личния лекар ми каза, че при прием на АБ трябва да махна детето ако съм бременна.В общи линии с мъжа ми пихме Клацид от 20.06 до 24.06 включително /аз заради гърло и летния грип, който покоси и мъжа и детето/. След това ме хвана хрема, от 28.06 и ухо. В следствие от 29.06 съм на Аглументин, ксилометазолин /за носа/ и Отипакс /за ухото/. Чакам цикъл на 12.07, но до тогава ми се струва, че ще издивея.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #843 -: Юли 01, 2011, 16:18:35 pm »
brainbug тази графика много ми хареса...има си спад на седмия ден...надявам се имплантационен :) Успех ти желая
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #844 -: Юли 01, 2011, 16:36:03 pm »
Dragon благодаря ти!  :flower:

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #845 -: Юли 03, 2011, 22:16:18 pm »
Здравейте много се притеснявам за въпроса който ще ви задам.От 6месеца се борим за второ детенце имам един миссед миналата година заради свинския грип който изкарах точно след зачеването.Притеснявам се тъй като предните два пъти съм забременявала от втория месец сега се тревожа SadИмам чувството че нямам овулация и реших да меря температурата преди да ми дойде цикъла беше 36.5,сега откакто съм в ц-л е 36.7 втори ден е една и съща.Моля ви който има повече опит да ми сподели колко трябва да стане зада започна и с тестовете за ову?И колко ще ми е темп ако нямам ову?Искам да се извиня за въпроса но неми стана ясно от хилядите пъти четене Sad
Хубав ден на всички и успех!!!
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #846 -: Юли 14, 2011, 11:17:21 am »
Здравейте и от мен!
Ето и моята графика. Правим опити от месец май. Нещо май не мога да хвана овулацията. Пия дуфастон от 15-я ден, цикълът ми е 27-28 дни. Започнах да меря БТ от този месец. Ще се радвам да прочета вашите коментари.
Успех на всички!
« Последна редакция: Юли 14, 2011, 11:29:41 am от petianikolova1981 »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #847 -: Юли 15, 2011, 07:39:56 am »
Здравейте може ли само някой да ми каже календара ще отбележи предполагаема овулация? :(Много се извинявам за глупавия въпрос но ми е за пръв път в тази система
Според вас от кой ден да започна с тестовете,когато тем-та се вдигне ли?


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #848 -: Юли 15, 2011, 08:59:25 am »
norensia, когато се вдигне температурата, овулацията ще е минала. Мисля, че ти писах в една друга тема, че за 28-дневен цикъл тестовете се започват на 11-тия ден, иначе на тестовете е отбелязано според дължината на цикъла. На теб колко дни ти е цикълът обикновено?
« Последна редакция: Юли 15, 2011, 09:01:06 am от Marilena »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #849 -: Юли 15, 2011, 14:46:27 pm »
35 дена,аз си помислих че по температурата мога да се ориентирам за започване на тестовете :(
Следователно аз по температурата ще разбера дали е имало овулация,ще знам кога е била,на мен това ми е целта защото от другия месец започвам стимулация :?


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #850 -: Юли 18, 2011, 17:01:22 pm »
Здравейте искам да Ви попитам днес си направих тест за ову,появиха ми се две черти с еднакъв цвят,но и двете са малко по-бледи от тези които съм виждала на тестовете за бременност,преди съм ползвала други тестове но такъв с две еднакви не ми е излизал.Температурата ми беше 36.4сутринта,възможно ли е да има ову?


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #851 -: Юли 18, 2011, 18:21:47 pm »
norensia Да не те притеснява че са бледи чертичките, важното е да са еднакво наситени. Всичко зависи  от марка, партида...
Може да поработите за бебче довечера и утре вечер и ако имате силички и следващата, а също е добре и да продължиш тестовете до отрицателен тест, за да си сигурна че е минала овулацията.
Нали знаеш- Ову. трябва да настъпи 24-48ч. след положителния тест. След като настъпи овулацията мисля че има около ден време и БТ ще се покачи и тя :)
Успех  :D
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #852 -: Юли 18, 2011, 18:58:15 pm »
 :)благодаря много,но от тази марка имам само 2теста  и ще трябва да си купя други :(
Моят доктор никак не вярва на тестовете но се надявам да оборим неговото мнение.Ако температурата не се вдигне значили че овулация не е имало?


*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #853 -: Юли 18, 2011, 22:34:32 pm »
Здравейте отново!
Едно въпросче: БТ на 13-я ден 36,30 дали е прекалено ниска?!? На мен ми се струва ниска. Последните 2 седмици съм все с хрема, сега и гърлото ме наболява, но температурата ми не се е вдигала. Ще се радвам, ако някой погледне и моята графика.  :thankyousign:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #854 -: Юли 18, 2011, 23:43:52 pm »
petia, добре изглежда графиката ти до тук, според мен овулацията предстои!
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #855 -: Юли 19, 2011, 18:37:59 pm »
Marilena, благодаря ти за отговора! Наистина се притеснявам дали имам овулация. Започнахме опити от м. май (малък период), но все пак реших да меря БТ, защото цикълът ми беше нередовен. Сега пия дуфастон 2х1 от 14-я ден (предписан ми е от лекар), но реших първо да засека овулацията, така че ще изчакам и този месец ще го почна от 16-я или 17-я ден. Дано утре вече започне да се вдига БТ  :wink:

Поздрави и успехи на всички!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #856 -: Юли 19, 2011, 21:40:44 pm »
Marilena, благодаря ти за отговора! Наистина се притеснявам дали имам овулация. Започнахме опити от м. май (малък период), но все пак реших да меря БТ, защото цикълът ми беше нередовен. Сега пия дуфастон 2х1 от 14-я ден (предписан ми е от лекар), но реших първо да засека овулацията, така че ще изчакам и този месец ще го почна от 16-я или 17-я ден. Дано утре вече започне да се вдига БТ  :wink:

Поздрави и успехи на всички!
Здравей,незнам дали знаеш но дуфастона е препапат който подтиска овулацията.Аз съм го пила,с нередовен цикъл съм и овулацията ми би трябвало да е по-късна,но с него няма как да настъпи,а цикъла ми идваше като по часовник!Някой по-вещ може да ти обясни по-добре но знам че прогистероновите препарати се приемат не от 14ден а след доказана овулация


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #857 -: Юли 20, 2011, 07:22:49 am »
Здравейте момичета, как ви се струва: вчера - фоликул 2,1 см, кога ще е овулацията :ask:
Извинявам се ако не пиша в подходящата тема :oops:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #858 -: Юли 20, 2011, 11:24:14 am »
При такъв размер на фоликула, овулация може да настъпи във всеки един момент  от деня на прегледа и следващите 3-4 дни/ индивидуално е/ .
*

    petianikolova1981

  • *
  • 46
  • Което не ме убива, ме прави по-силна
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #859 -: Юли 20, 2011, 12:05:02 pm »
Здравей, norensia! Знам, че прогестероновите препарати потискат овулацията. Точно затова писах, че ще си проследя кога настъпва овулацията и чак тогава ще си пия дуфастона за този месец. Ако обичаш би ли погледнала графиката ми отново - тази сутрин БТ вече е 36,7 и не мога да се ориентирам дали вече е настъпила овулация или предстои в близко време. Ще съм ти благодарна  :thankyousign: