0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #820 -: Юни 08, 2011, 15:46:00 pm »
Здравейте  :oops: От няколко дни си меря базалната температура, в момента съм в цикъл и е 37.6 (вече 3ти ден е толкова)... Леко съм в шах... Това нормално ли е? Или се дължи на факта , че лееееко ме наболява гърлото... 5ти ден ми е, а височка ми се вижда.Меря я с дигитален термометър на скришното местенце  :oops: Предварително благодаря!  :)

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #821 -: Юни 09, 2011, 07:41:19 am »
Ще ми погледнете ли графиката , не е съвсем пълна , предварително благодаря.
О. според мен е била на 23/24 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #822 -: Юни 09, 2011, 07:43:44 am »
Здравейте  :oops: От няколко дни си меря базалната температура, в момента съм в цикъл и е 37.6 (вече 3ти ден е толкова)... Леко съм в шах... Това нормално ли е? Или се дължи на факта , че лееееко ме наболява гърлото... 5ти ден ми е, а височка ми се вижда.Меря я с дигитален термометър на скришното местенце  :oops: Предварително благодаря!  :)
Най-вероятно си болна и това повишава БТ
37,6 е доста висока Т. и показва някакъв здравословен проблем.
Измери си ТТ през деня

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #823 -: Юни 09, 2011, 09:20:20 am »
Момичета здтавейте. Дали някой може да ми помогне. Не става въпрос точно за графиката, но мисля, че е свързано. Според мен О е билла на 06.06 през деня... но от тогава имам непоносими болки в яйчниците. усещам нещо като придърпване и стягане... дали е от О или нещо друго. Според лекаря всичко в наред и не "вижда" причина за болката.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #824 -: Юни 09, 2011, 13:32:19 pm »
Iana_86 и мен ме боли...но не зная преди, след или по време на овулация се случва. Чела съм по много форуми, много момичета споделят, че имат такава болка...А на друго място четох, че би могла да значи някакъв проблем. Разрови се и ще видиш, че май еднозначен отговор няма.  8O
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #825 -: Юни 09, 2011, 21:26:03 pm »
Ще ми погледнете ли графиката , не е съвсем пълна , предварително благодаря.
О. според мен е била на 23/24 ден от МЦ
Благодаря  :)
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #826 -: Юни 10, 2011, 20:18:44 pm »
Здравей Denis. Вчера бях при док., след 15 дневно закъснение, като все още няма настъпила М. На Уз. видя, че десният яйчник е доста увеличени размери, като каза че дори и няма изгледи да ми дойде. Също така, сега виждам, че тя е написала следното нещо на снимката: Матка - avfe (не знам дали да съм го написала правилно)предпозаден размер 4 мм. Знаеш ли какво означава това. На снимката не ми е написала дебелината на лигавицата. Изписа ми оргаметрил 15 дни 2х1. Вече не знам какво да мисля? Тайничко се надявах, че се е получила, защото имах всички екстри: гадене от няколко дни, уголемени гърди, придърпвания в корема. Тя каза, че бременност няма:( Извинявайте, че съм толкова подробно, но само с вас мога да споделя. Целувки на всички:)
  
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #827 -: Юни 10, 2011, 20:26:55 pm »
В предния пост, забравих да ви кажа, че до сега предпозадния размер никога не е бил с такива размери - била е с размери между 27 и 37 мм. Та за това не знам какво да си мисля?
  
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #828 -: Юни 11, 2011, 09:24:22 am »
zuzenceto 
AVF - Анте Верзио Флексио, ще рече че всичко е нормално :)
Анте - напред
Верзио - обърната
Флексио - сгъване, т.е наклонена
Матка наклонена напред, каквото е и нормалното и положения.


Може да е още рано за УЗ /ако е имало късна О./
Пусни кръвен тест

Оргаметрила само ще помогне:
- ако има бременност - да се задържи
- ако няма бременност - да ти дойде М.

Стискам палци :)


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #829 -: Юни 11, 2011, 13:35:32 pm »
Denis, благодаря ти за бързия отговор:) Не ми се ще да се самонавивам... Ще изчакам още няколко дни и наистина ще пусна кръвен. На база графиката ми този месец не се надявам много, но пък знае ли човек:))) Ще пиша когато имам някакъв резултат
  
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #830 -: Юни 13, 2011, 08:27:12 am »
МОмичета,някой имал ли е  толкова ниска температура.КОлкото графики видях,такива ниски температура не съм зърнала.Да сменя ли термометъра? :o ( дигитален)


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #831 -: Юни 13, 2011, 10:40:34 am »
Добро утро момичета.
Бихте ли погледнали и моята графика. Не е много пълна, но се надявам, че някой ще може да каже дали е имало О.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #832 -: Юни 13, 2011, 14:47:04 pm »
Добро утро момичета.
Бихте ли погледнали и моята графика. Не е много пълна, но се надявам, че някой ще може да каже дали е имало О.
Според мен графиката то до тук е добра. Ще стискам палци след няколко дни да се отчетеш с положително тестче :-)


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #833 -: Юни 13, 2011, 17:36:12 pm »
благодаря ти ivanita  :) ... и аз вече силно се надявам да е станало този месец. :)
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #834 -: Юни 13, 2011, 21:15:45 pm »
Здравей Денис. Отново съм с молба да ми погледнеш графиката. Вече хич не я разбирам. Температурата започна с бавни темпове да расте. Дори и през деня, след движение е между 37,00 и 37,30. Вече в чудо се намерих.

П.С. Днес си пуснах кръвен тест, като резултатът е, че няма наличие на бремнност (следващият месец:)). Резултатът бе 1.7 при реф.стойност 5.3. Е и този резултат ако не е красноречив:)))

Предварително ти благодаря.
  
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #835 -: Юни 15, 2011, 00:21:03 am »
здравейте момичета!може ли да ми погледнете графиката!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #836 -: Юни 15, 2011, 11:45:32 am »
Здравейте момичета  :hello: бихте ли погледнали отново моята графика. Притеснява ме този спад на температурата вчера под 37градуса. Днес е малко нас. Дали това е индикация, че О не е имало или нещо друго? Предварително Благодаря
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #837 -: Юни 22, 2011, 14:29:00 pm »
Момичета помагайте с мнения отностно дата на О.,че нещо пак съм в шах.знам че оралното мерене на Т е доста неточно,но при създадените обстоятелства няма как. Благодаря на всяка една от вас която се включи.  :cloud:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #838 -: Юни 28, 2011, 10:37:01 am »
Здравейте,моля за някакви предположения какво ми се случва с графиката.Правим опити за бебе от много време и всеки месец надеждата ми умира с МЦ :(.Да ли този път има вероятност чудото да е станало.Благодаря ви предварително. http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=dkirilova
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #839 -: Юни 28, 2011, 13:06:15 pm »
Здравейте момичета!Кажете нещо за графиката ми.Струва ми се,че няма овулация,а ми идва менструацията.Аз съм с нередовен цикъл и никога не ми е идвало толкова рано.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!