0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #620 -: Март 22, 2011, 14:28:49 pm »
Здравейте... ако не ви досаждам бихте ли ми погледнали гафиката ...  това е първата ми О. хваната с тестове...напишете ми едно редче ..че нещо съм на път да се предам...уморих се  :bfn1: :balk_145:
И според мен О. е била на 10 ден от МЦ - дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #621 -: Март 22, 2011, 15:03:43 pm »
Здравейте , бихте ли ми погледнали графиката , май не върви добре , много е шантава.Аз така или иначе смятам да ходя на лекар да си направя профилактично някой изследвания април или май , в зависимост кога ще пътувам , но все пак искам да чуя и вашето мнение.
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #622 -: Март 22, 2011, 17:21:04 pm »
Здравей iana, според мен О. е била на 17 или 18 ден, не по-рано (поне доколкото може да се направи анализ по малкото температури, които имаш в графиката). Също така за да си сигурна, че е имало ову трябва температурата да се задържи висока поне 5 дни. Продължавай да мериш. Общо взето анализ на графиката най-добре се прави когато е вече към края, въпреки че нетърпението и силното желание да се е получило винаги ни обземат по-рано  :P дано и другите момичета се включат с мнение.

Така, до попълних си табличката, не я бях попълнила, понеже БТ беше една и съща и понеже аз си я знаех :), но както и да е БТ вече 5 дена е 37 или над 37 дена, може ли да се говори за О и че я е имало и този месец
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #623 -: Март 22, 2011, 22:06:07 pm »
Здравеите момичета здравей Денис мислите ли че вече се разбира нещо от мойта графика.
Красиfile:///
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #624 -: Март 23, 2011, 09:08:31 am »
Здравейте , бихте ли ми погледнали графиката , май не върви добре , много е шантава.Аз така или иначе смятам да ходя на лекар да си направя профилактично някой изследвания април или май , в зависимост кога ще пътувам , но все пак искам да чуя и вашето мнение.
До тук графиката ти не показва да е имало О.
Според мен може да има повече от 1 фоликул

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #625 -: Март 23, 2011, 09:49:00 am »
k.s.stoyanova 
аз не съм супер много наясно, но според мен О я е имало и е била на 17ти ден, такаче ти пожелавам успех и дано да видиш  :bfp: много скоро
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #626 -: Март 23, 2011, 13:06:03 pm »
Здравей iana, според мен О. е била на 17 или 18 ден, не по-рано (поне доколкото може да се направи анализ по малкото температури, които имаш в графиката). Също така за да си сигурна, че е имало ову трябва температурата да се задържи висока поне 5 дни. Продължавай да мериш. Общо взето анализ на графиката най-добре се прави когато е вече към края, въпреки че нетърпението и силното желание да се е получило винаги ни обземат по-рано  :P дано и другите момичета се включат с мнение.

Така, до попълних си табличката, не я бях попълнила, понеже БТ беше една и съща и понеже аз си я знаех :), но както и да е БТ вече 5 дена е 37 или над 37 дена, може ли да се говори за О и че я е имало и този месец
Сега след като гледам графиката мисля, че О. е била на 15 ден както ти си отбелязала, но ме смущават две неща: 1. Как така имаш толкова еднаква температура първата фаза, аз досега такова нещо не бях виждала  8O и 2. Струва ми се малко височка температурата в първата фаза, сигурна ли си че си мерила вярно и терм е същият през втората фаза ?! Питам защото е странно. Най-добре ще е ако може Денис да се включи с мнение.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #627 -: Март 23, 2011, 13:16:59 pm »
Здравейте , бихте ли ми погледнали графиката , май не върви добре , много е шантава.Аз така или иначе смятам да ходя на лекар да си направя профилактично някой изследвания април или май , в зависимост кога ще пътувам , но все пак искам да чуя и вашето мнение.
До тук графиката ти не показва да е имало О.
Според мен може да има повече от 1 фоликул

Каква е причината обикновено за това , хормонален проблем ли?
iana_86 много ти е странна графиката , прекалено са ти еднакви стойностите, просто според мен не е нормално така, може и да греша, това е мое мнение.То и моите този месец са по няколко дена все едни и същи , ама като твоите не бях виждала до сега.Сигурна ли си че няма проблем в термометъра?
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #628 -: Март 23, 2011, 13:23:14 pm »
Ако ми погледнете графиките от 2 месеца насам , преди О са винаги 36.8 - ни повече - ни по-малко... термометъра е един и същ - живачен, мерено е анално в 7:30 всяка сутрин като термометъра е държан за по 5мин всеки път... за мен това си е супер нормално в смисъл, че от както меря си е така
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #629 -: Март 23, 2011, 19:23:45 pm »
Здравеите момичета здравей Денис мислите ли че вече се разбира нещо от мойта графика.
Графиката ти е добре до тук. О. според мен е била на 17 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #630 -: Март 23, 2011, 19:37:24 pm »
denis - би ли коментирала и моята графика, както предловиха и момичетата...
иначе Tonita80 ето това намерих за мочта тем. http://www.biberonbg.com/info/bazalnat.htm - явно е на горната граница , ако може така да се изразя
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #631 -: Март 23, 2011, 19:58:30 pm »
iana_86    в колко часа мериш БТ?
Графиките ти показват проблем  /погледнах и останалите/
Ако БТ се повиши още малко - според мен О. може да е била на 15-16 ден на МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #632 -: Март 23, 2011, 20:00:15 pm »

Каква е причината обикновено за това , хормонален проблем ли?
 
Да, хормонален.
Графиката ти според мен показва повече от 1 фоликул.
Ако е СПКЯ - знаеш кои са причините за това :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #633 -: Март 23, 2011, 20:04:45 pm »
Благодаря Денис и на вас момичета до 3 дена ще стане ясно, май ми изчезнаха симптомите .Не че първия път имах симтоми.
Красиfile:///
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #634 -: Март 23, 2011, 20:05:42 pm »
iana_86    в колко часа мериш БТ?
Графиките ти показват проблем  /погледнах и останалите/
Ако БТ се повиши още малко - според мен О. може да е била на 15-16 ден на МЦ.


в 7:30 - 7:40 сутрин ... и какъв може да е точно проблема
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #635 -: Март 23, 2011, 21:14:42 pm »
iana_86
Може да има проблем с О.
/липса на О. , ПКЯ  и т.н./
Добре е да проследиш О. на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #636 -: Март 23, 2011, 21:57:35 pm »
ПКЯ не е , понеже съм ходила на преглед точно след края на менстроалното кървене и ме увериха, че всичко е наред... а иначе за самото проследяване на О и УЗ, ще се позаинтересувам др месец :)
Благодаря за отделеното време и съветите denis  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #637 -: Март 23, 2011, 22:00:46 pm »
Благодаря за отговорите , ще ви кажа като посетя гениколог какво е установено. :)
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #638 -: Март 23, 2011, 22:10:08 pm »
ПКЯ не е , понеже съм ходила на преглед точно след края на менстроалното кървене и ме увериха, че всичко е наред... а иначе за самото проследяване на О и УЗ, ще се позаинтересувам др месец :)
Благодаря за отделеното време и съветите denis  :bighug:
Можеби трябва да пуснеш хормонални изследвания
Красиfile:///
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #639 -: Март 24, 2011, 08:30:28 am »
ПКЯ не е , понеже съм ходила на преглед точно след края на менстроалното кървене и ме увериха, че всичко е наред... а иначе за самото проследяване на О и УЗ, ще се позаинтересувам др месец :)
Благодаря за отделеното време и съветите denis  :bighug:
Можеби трябва да пуснеш хормонални изследвания

Не е и това, пускани са ми всичките още миналия месец - полови + тези за щитовидната жлеза - и всичко си е в норма, а според последния ендокринолог - даже са отлични