0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #560 -: Март 06, 2011, 14:24:01 pm »
Аз пак да ви помоля да погледнете какво става с мене :oops: Ову тестовете положителни,а температурата расте...очаквах тази сутрин да е паднала леко,а тя-от 36,7 на 36,8. :?
О. може да е била на 12 ден от МЦ.
Може да има повече от 1 фоликул.
          Ммм,аз си мислех,че е на 10 ден,тогава,когато се повишава БТ.Ако е на 12 ден,значи сме пропуснали момента.denis,по кое се разбира,че има повече от 1 фоликул?Това май не беше добре или се лъжа :?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #561 -: Март 07, 2011, 09:18:29 am »
Здравейте мили момичета :) .Моля за коментар на графиката ми.На 39 години съм  и м.ц ми не е много редовен.От доста години правим опити за бебче,но все неуспешни,като миналата година имаше бременност ,но завърши зле.Изгубихме бебенцето в 3-тия месец. Предварително благодаря за отговорите. Много целувки :balk_64:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #562 -: Март 07, 2011, 12:02:53 pm »
          Ммм,аз си мислех,че е на 10 ден,тогава,когато се повишава БТ.Ако е на 12 ден,значи сме пропуснали момента.denis,по кое се разбира,че има повече от 1 фоликул?Това май не беше добре или се лъжа :?
Ако има повече от 1 фоликул не е добре, защото може да няма О.
Ако има О. - не е проблем /че е имало повече от 1 фоликул/.
В случая имаш 3 полож. теста и БТ много бавно се покачва. Трябва да е над 37.0 за да е сигурно, че всичко е наред с О. /само за теб, само за този МЦ/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #563 -: Март 07, 2011, 12:04:40 pm »
Здравейте мили момичета :) .Моля за коментар на графиката ми.На 39 години съм  и м.ц ми не е много редовен.От доста години правим опити за бебче,но все неуспешни,като миналата година имаше бременност ,но завърши зле.Изгубихме бебенцето в 3-тия месец. Предварително благодаря за отговорите. Много целувки :balk_64:
Колко дни ти е МЦ /средно/
Може да е имало О. на 10/11 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #564 -: Март 07, 2011, 12:11:39 pm »
Здравейте,момичета!Ще може ли да коментирате графиката ми?
Последните месеци имах доста нередовен цикъл.Имах кисти и на двата яйчника,които се пукнаха вече.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #565 -: Март 07, 2011, 17:29:20 pm »
Здравейте момичета. От известно време се ровя из форума, за да получа повече информация за тези температурни графики. Правим опити от почти една година, но от 4 месеца заедно с овулацинните тестове си измервам и температурата. Може ли да ми кажете вашето мнение и за моята графика.  Температурата е мерена анално сутрин в 8:00ч. Цикълът ми е 29 дни, +- 2 дни. Благодаря предварително.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=ra4ko75
03/02/2011 - ако е имало О. може да е била на 15 ден от МЦ.
Колко време държиш терм-ра?
Провери го може да е повреден
Меря си температурата с дигитален термометър, който специаолно се препоръчваше за измерване на БТ. Задържам го за около 2 мин., въпреки че той започва доста по-рано да писка. Термометъра е сменен през януари, защото ми се струваше, че стария не показваше точно (отново дигитален).


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #566 -: Март 08, 2011, 08:38:12 am »
Здравейте,момичета!Ще може ли да коментирате графиката ми?
Последните месеци имах доста нередовен цикъл.Имах кисти и на двата яйчника,които се пукнаха вече.
Спазваш ли всички правила при измерване на БТ?
Или не мериш както трябва или има проблем.
БТ е доста висока за ФФ.
Кога бяха кистити /от-до/ и кога се пукнаха?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #567 -: Март 08, 2011, 08:50:31 am »
ra4ko75 
Тогава имаш проблем с О.
Отиди на лекар

02/12/2010 - не е имало О.
06/01/2011 - може да е имало О. на 15/16 ден от МЦ, но разликата в БТ е под 0.4 /т.е по графика не е сигурно дали е имало О./ и ЛФ е 12 дни /на границата си и може да показва проблем/Освен това графиката ти образува връх - т.е може фоликула да не се е пукнал
03/02/2011 - прилича ми на повреден терм-р, но след като казваш че не е: графиката ти показва проблем разликата в БТ е малка / не може да сме сигурни дали е имало О./
Ако е имало според мен е била на 15-16 ден от МЦ. За да е сигурно, че е имало О. БТ трябва да е над 37,1 /само за този МЦ/

3 поредни графики показват проблем.
Направи си най-важните изследвания като за начало / Е2, ЛХ и ФСХ на 3 ден от МЦ/ и отиди на лекар.
Пиши как е минало

Успех

ПП. Не чакай нещата да се оправят от самосебе си. Проблема може да е малък и бързо да се коригира. В противен случай не се знае колко дълго ще чакаш - може и с години.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #568 -: Март 09, 2011, 09:22:50 am »
Здравейте,момичета!Ще може ли да коментирате графиката ми?
Последните месеци имах доста нередовен цикъл.Имах кисти и на двата яйчника,които се пукнаха вече.
Спазваш ли всички правила при измерване на БТ?
Или не мериш както трябва или има проблем.
БТ е доста висока за ФФ.
Кога бяха кистити /от-до/ и кога се пукнаха?
Спазвам всички правила по измерване на БТ,Денес.
Кистите ми ги откриха в началото на февруари,закъсняваше ми и менструацията с почти два месеца.Пих оргаметрил за предизвикване на цикъл.На 01.03.бях на преглед и кистите ги нямаше.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #569 -: Март 09, 2011, 13:40:04 pm »
Може ли да погледнете графиката ми / ако успея да се справя със слагането в подписа  :)/ Цикълът ми е редовен - 25-26 дни. Интересува ме, имало ли е овулация този месец и кога е била според Вас?
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #570 -: Март 09, 2011, 13:53:38 pm »
Привет, Valori  :)
Според мен е имало овулация на 14-я ден от цикъла ти.

Пожелавам здраве и късмет  yahoo_17
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #571 -: Март 09, 2011, 14:23:23 pm »
Много ти благодаря,Rejna!  :) Fertiliti също така отчита - на 02.03. - 14 ден, но babyplan казва 28.02. - 12 ден  :) И затова реших да попитам и тук - още едно мнение няма да ми навреди  :)
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #572 -: Март 09, 2011, 21:33:09 pm »
Здравейте момичета ,от април месец само чета и накрая дойде време да си размърдам пръстите по клавиатурата . Имам молба да ми погледнете графиката и да кажете дали има някакво проблемче по нея . С 28 дневен цикъл съм,9 месеца пиех противозачатъчни,от 17 месеца сме в бебеправене /е минус девет заради противозачатъчните/ ,температурата я меря ректално с дигитален термометър по правилата,първи месец ми е с тестовете , от 15-ия до 25-тия ден на този цикъл бях на дуфастон.. и това са мисля поясненията. Изписаха ми и кломифен цитрат но силно се съмнявам да стигна до него ,ако всичко с О. е наред де. Знам че сигурно тази графика не е достатъчна ,но ще съм благодарна ако я погледнете и особенно дните на "тестовата овулация" и по специално температурата дали има някакво разминаване или нещо съмнително. Хм,като за първи път май станах досадно бъбрива :oops: .Мерси предварително .
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #573 -: Март 09, 2011, 22:24:32 pm »
emsika, здравей! Много хубаво си обяснила всичко, свързано с теб. Но аз не мога да разбера защо измерването на БТ започва чак от 32-я ден? Може би не си отбелязала в календара първите дни на цикъла и е станал двоен с предишния ти цикъл? Разбрах от бележките ти, че не си имала кървене заради противозачатъчните? Това вярно ли? 
« Последна редакция: Март 09, 2011, 22:26:43 pm от polisia »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #574 -: Март 09, 2011, 22:47:26 pm »
Леле че си бърза polisia  :) .Та да обясня ситуацията с цикъла - принципно си ми е редовен ,ама толкова че часовник да свериш по него,но откакто започнах противозачатъчните имаше месеци когато си останах само с предменструалните симптоми,което от своя страна не ме притесни особенно тъй като било нормално , важното е че като ме прескочи един месец на следващия си идваше точно на предполагаемата дата - часовник  :wink: . Та в тази връзка не съм отбелязала кървене в календарчето ,а само като бележка . Сега сигурно от Дуфастона ще има лек катаклизъм този месец ,в смисъл да се промени датата за стартиране на новия цикъл,а пък може и да няма , а пък може и сополанкото/бебока  :)/ да вземе да се закачи ,че така съм му набрала дето закъснява , че като се пръкне на белия свят ,когато и да е това,ще го пръсна от гъдел. Между другото противозачатъчните бяха "Джаз" ,ако някой ги е ползвал може да сподели дали и при него се е получило подобно нещо. И преди някой да попита пиех Джаз-а заради висок DHEA-S .
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #575 -: Март 09, 2011, 23:20:36 pm »
emsika, и ти бързо ми отговори  :wink:
Да разбираме тогава, че цикълът ти е започнал от започването на измерването на БТ?
Но сигурно ли е, че наистина е започнал нов цикъл след като не си имала кървене изобщо, а само си спряла противозачатъчните? Извини ме, че те разпитвам толкова и може би звуча доста некомпетентно относно противозачатъчните...
Стискам ти палци да видиш скоро :bfp:
« Последна редакция: Март 09, 2011, 23:29:23 pm от polisia »
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #576 -: Март 10, 2011, 00:03:08 am »
Оооо разпитвай ,няма проблеми, та нали така се стига до Цариград  :) . Малко се позамислих - принципно с оглед на предни цикли 13 февруари /или 29-ия ден от тази ми графика/ би трябвало да се брои като първи ден, но мога да съм на сто процента сигурна ,ако ми дойде на 13 март. Та да не си отплесвам пак ,може ли да приемем, че 13 февруари е началото на цикъла ? Не съм мерила първите три дни температурата ,защото някой трябваше да ме подсети ,нали съм завеяна . Само да вметна, че "клането"/ "мензис" ми звучи по-гадно  :)/ продължава 5 дни .Значи да приемем че ми е дошло на 13-ти февруари и си е отишло на 17-ти февруари. Дали ми се разбира? Сигурно звуча нелепо сигурна ,но вече съм на 31 години и такъв ми е цикъла - часовник . При така зададенита параметри как изглежда графиката около предполагаемата овулация.
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #577 -: Март 10, 2011, 22:35:31 pm »
 :help: момичета моля ви се погледнете графиката утре трябва да ми дойде ..а имам зацапване от няколко дни което е мнооогоо слабо ....полудявам на какво се дължи ..едва ли е на имплантиране ... щото продължава няколко дни  8O правих си тест за бременност отрицателен е .май нещо никак не ми е наред ааааааа паниикааа!:( ще видя дали утре ще ми тръгне както трябва ..кажете ми една две думи моля ви!
                    أريد أن يأتي الطفل في هذا العا


url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #578 -: Март 10, 2011, 22:48:12 pm »
С риск да те разочаровам ще споделя, че точно така ми идва всеки път още от първия месец на нашите опити. Много момичета са писали, че са имали такова зацапване около датата на М. когато са забременели, но като ти гледам температурата по-скоро е М. :?
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #579 -: Март 10, 2011, 22:55:47 pm »
Благодаря ти,не ме разочароваш ... просто откачам тези няколко дни  :( и не знам какво да правя..но... НЯМА ДА СЕ ОТЧАЙВАМЕ Я ! :bighug:
                    أريد أن يأتي الطفل في هذا العا


url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url]