0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #260 -: Януари 05, 2011, 10:30:44 am »
Здравей, rouses!
Видях в графиката ти, че пиеш Вечерна иглика след овулацията. Тъй като и аз пия, но само преди овулация, провери кога точно трябва да се пие. Аз си я взех по мое предписание, но много подробно четох преди да започна да я пия. Това е моя интерпретация де, пиши ако лекар ти я е предписал.
Успех ти желая!  :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #261 -: Януари 05, 2011, 11:00:42 am »
Здравей, rouses!
Видях в графиката ти, че пиеш Вечерна иглика след овулацията. Тъй като и аз пия, но само преди овулация, провери кога точно трябва да се пие. Аз си я взех по мое предписание, но много подробно четох преди да започна да я пия. Това е моя интерпретация де, пиши ако лекар ти я е предписал.
Успех ти желая!  :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

LittleHope благодаря
пия ги от няколко месеца,много добре се чувствам от тях,но се са ми изписани от лекар.Сега прочетох че не се препоръчват по време на бременност  :?

Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #262 -: Януари 05, 2011, 15:17:37 pm »
измервам бт по едно и също време,но понеже овуто миналия месец беше на 13, по късно започнах,май аз съм си виновна,изпуснах момента,но ще поправя грешката си.благодаря за инфо.до скоро
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 15:20:36 pm от lora79 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #263 -: Януари 05, 2011, 19:01:32 pm »
здравеите момичета,и замного години на всички.може ли някои да ми помогне с календара че маи нещо се обарках,благодаря предварително
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #264 -: Януари 05, 2011, 19:44:22 pm »
здравеите момичета,и замного години на всички.може ли някои да ми помогне с календара че маи нещо се обарках,благодаря предварително
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6670.0
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #265 -: Януари 05, 2011, 20:14:09 pm »
Дени отново помогни!Добре ли е тази температурка,ако чудото е станало,не е ли ниска,и днес не ми дойде а и нямам признаци да идва,но пък БТ,теста ---незнам ти как мислиш?Ще изчакам 2дни и ще повтора теста,надявам се да е +++
Благодаря
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #266 -: Януари 06, 2011, 13:14:23 pm »
момичета,нищо не става тук ми дава че всичко е наред.жалко няма да мога да споделиам календара а нещо савсем се обарках
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #267 -: Януари 06, 2011, 21:46:19 pm »
Дени как ще коментираш последната ми графика.Благодаря ти
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #268 -: Януари 07, 2011, 11:47:59 am »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=slunchoo

Денис, може ли да погледнеш графиката ми ... чувствам се странно и много ме боли кръста и яйчниците , а е много рано за М. И нещо с Бт не се справям, термометъра го сменях 2 пъти , меря по едно и също време, сутрин в момента в който си отворя очите.
Помогнете ми , да се науча да я разчитам ...
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #269 -: Януари 07, 2011, 12:34:27 pm »
Здравей мила!Аз несъм Денис,но мисля,че за по-добра представа на графиката ти ,трябва да измерва температурата от първият ден на м.цикпл.Измерва се сутрин преди ставане,в един и същ час и се отбелязват всички промени-например по-роно станала,смява на тернометъра,лекарствени приемо идр.
Болката и неразположението,могат да се дължат на овулациа,която настъпва,но може и да нее това!
Също така е хубаво да знаям през колко дни е м.?
Късмет!!!! :bighug: :grouphug2:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #270 -: Януари 07, 2011, 13:53:58 pm »
TITKO благодаря ти много...меря я от първия ден и е 36.3, не съм я попълнила. Термометъра го смених преди 2 месеца и пак резултатите с БТ са ужасни , а иначе я меря по едно и също време всяка сутрин като звънне часовника за ставане.А иначе М откакто пия дуфастона е на 29 дни. Не съм имала О доста отдавна...Незнам какво става.??? ПРинципно предните месеци БТ никога не се е вдигала до 36.6 , нормалната температура ми е около 36.00 или малко по - малко...
 :ask: :bighug:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #271 -: Януари 07, 2011, 21:36:25 pm »
slunchoo, тази ниска Т да не е в следствие на орално измерване? Аз започнах с орално мерене, но също беше много ниска и сега като смених мястото :lol: Т си изглежда определено по-добре...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #272 -: Януари 07, 2011, 21:42:09 pm »
gergana81 - и аз съм чувала за такава разлика. Може и да е от това. Като споделях с майка ми , тя каза , че и нейната Т е много ниска и моята дори като бебе била такава. Не разбирам обаче, защо веднъж се вдига после рязко пада, а времете по което меря е еднакво и по един и същи начин?
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #273 -: Януари 07, 2011, 21:55:30 pm »
Може би няма двуфазност заради липсата на овулация, както споменаваш по-горе. Единственото, което мога да те посъветвам е да започнеш от следващия цикъл да измерваш ректално, дори и да си с ниска Т по принцип със сигурност ще е по-висока от тази в момента. При мен разликата беше 0,4- 0,5 градуса. Пожелавам ти да разрешиш проблема с овулацията с подходящата за теб стимулация :goodluck:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #274 -: Януари 07, 2011, 22:21:02 pm »
Благодаря, сега януари започвам стимулацията надявам се с нея да се получи.  :babyflips: :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #275 -: Януари 09, 2011, 14:50:06 pm »
Здравейте, какво ще кажете за моята графика - изглежда сякаш е трифазна...Нямам никакви симптоми на бременност, но така ми се иска да сме успяли този път. Малко данни: МЦ - 26-29 дни, ЛФ - 14 дни, температурата е мерена анално с дигитален термометър.
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #276 -: Януари 09, 2011, 19:52:00 pm »
Здравейте, какво ще кажете за моята графика - изглежда сякаш е трифазна...Нямам никакви симптоми на бременност, но така ми се иска да сме успяли този път. Малко данни: МЦ - 26-29 дни, ЛФ - 14 дни, температурата е мерена анално с дигитален термометър.

Супер графика - дано да е станало :)
О. според мен е била на 15 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #277 -: Януари 09, 2011, 19:54:47 pm »
gergana81 - и аз съм чувала за такава разлика. Може и да е от това. Като споделях с майка ми , тя каза , че и нейната Т е много ниска и моята дори като бебе била такава. Не разбирам обаче, защо веднъж се вдига после рязко пада, а времете по което меря е еднакво и по един и същи начин?
А как си с ТСХ?
Баба ти, майка ти имат ли проблем с ЩЖ?
Т. при хипофункция на ЩЖ е по-ниска

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #278 -: Януари 09, 2011, 19:58:27 pm »
Дени как ще коментираш последната ми графика.Благодаря ти
09/12/2010 -  О. е била на 14/15 ден от МЦ. Графиката ти е добре, това понижение към края на МЦ може да е инцидент. Ако пак се повтори - консултирай се с лекар

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #279 -: Януари 10, 2011, 13:41:12 pm »
gergana81 - и аз съм чувала за такава разлика. Може и да е от това. Като споделях с майка ми , тя каза , че и нейната Т е много ниска и моята дори като бебе била такава. Не разбирам обаче, защо веднъж се вдига после рязко пада, а времете по което меря е еднакво и по един и същи начин?
А как си с ТСХ?
Баба ти, майка ти имат ли проблем с ЩЖ?
Т. при хипофункция на ЩЖ е по-ниска

Здравей, майка ми и бабите ми нямат проблеми.Аз нямам проблем с Щж , но имам инсуленемия, която лекувам с метфодиаб 3х 1 от 850мл. Т тези дни пак се покачи. Просто нямам О , май ... Нещоизпадам в дупка и ми се струва все по - трудно...