0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #140 -: Декември 10, 2010, 12:38:28 pm »
за по- лесно можеш да копираш графиката ти да излиза на всеки твой пост.Прави се в профила ти


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #141 -: Декември 10, 2010, 12:54:32 pm »
Здравей, presiana85 ! Може да отидеш в овулационния си календар, на лентички, избираш една, копираш кода й и го поставяш в профила си на "подпис". Така графиката ти ще се показва след всеки твой коментар :balk_602:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #142 -: Декември 10, 2010, 13:03:48 pm »
Ще пробвам :oops:
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #143 -: Декември 10, 2010, 13:07:30 pm »
Момичета УСПЯХ,благодаря че ми помогнахте :D,какво ще кажете сега за графиката?Само да кажа че преди това пих Дуфастон за предизвикване на цикъл,а като ми дойде започнах да пия от 5-ти ден Клостилбегит-5 дена 2 пъти по 1 хапче.За стимулуране на овулацията,че от 1 година правим опити за бебче.И сега на 16-тия ден от идването на менструалния цикъл пак започвам Дуфасто за 10 дена-2 пъти по 1 хапче и Герикапс 2 пъти по 1 хапче и на 22.12 съм на преглед.
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 13:24:16 pm от presiana85 »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #144 -: Декември 10, 2010, 18:17:57 pm »
presiana85
Клостилбегит не се самоназначава и не се пие ако не е направена спермограма и изследване проходимостта на тръбите.
Задължително се проследява МЦ от лекар на УЗ
Не е безобидно лекарство - внимавай!!!
Графиката ти  показва повече от 1 фоликул според мен - отиди да те видят на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #145 -: Декември 10, 2010, 18:40:33 pm »
Денис,Клостилбегита ми е назначен от гинеколог,а от 16-тия ден почвам Дуфастон и Герикапс 10 дена.Стимулацията ми е за първи месец и за първи месец си меря базална температура.Няколко фолукула значи,значи по голям шанс за бебче :D На 22.12 съм на преглед.А според теб пукналили са се фоликулите?
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 18:43:04 pm от presiana85 »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #146 -: Декември 11, 2010, 19:27:05 pm »
presiana85  Според мен О. предстои.
Прави тестове за О.

ПП. Ако има повече от 1 фоликул, графиката не е достоверна, т.е не може да и се вярва. На тестовете за О. също........но все пак са някакъв ориентир :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #147 -: Декември 12, 2010, 14:48:39 pm »
Здравейте,аз съм нова в този форум не съм наясно с много неща :oops:,но ми трябва помощ.Искам вашето мнение за графиката ми.Съвсем се обърках с меренето на БТ.Според вас имам ли някакъв шанс да съм бременна.Благодаря ви предварително.Ето я и моята графика- http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=dkirilova
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #148 -: Декември 12, 2010, 16:19:54 pm »
Здравейте,аз съм нова в този форум не съм наясно с много неща :oops:,но ми трябва помощ.Искам вашето мнение за графиката ми.Съвсем се обърках с меренето на БТ.Според вас имам ли някакъв шанс да съм бременна.Благодаря ви предварително.Ето я и моята графика- http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=dkirilova
Според мен има проблем с О.
Спазваш ли всички правила при измерването?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #149 -: Декември 12, 2010, 17:38:47 pm »
Денис ,много ти благодаря за отговорите!Ти си много компетентно момиче :D
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #150 -: Декември 12, 2010, 17:54:37 pm »
Спазвам всички правила за меренето на БТ.Цялата година беше едно мъяително ходене по лекари,специалисти,болници....В краина сметка казаха да пробваме известно време и после ако не стане пак ходене по мъките :(Все пак се надявам на чудо
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #151 -: Декември 13, 2010, 21:24:11 pm »
dkirilovaмери БТ и прави тестове поне 3 поредни МЦ за да видим дали има проблем с О., ....е дано през това време да стане чудово :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #152 -: Декември 13, 2010, 21:28:34 pm »
Денис,благодаря ти за отговорите :)
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #153 -: Декември 14, 2010, 08:48:25 am »
Здравейте,имам отново въпрос :oops:Според вас на коя дата ми е била овулацията?От онзи ден ми беше едно отмаляло,настинах ли и аз незнам,не можах да спя хубаво,4 пъти ходене до тоалетна по малка нужда,студено ми беше.Вчера ми бе6е едно замаяно цял ден,само съм лежала,имам малко хрема и ми се струва че или съм настинала или има нещо друго(за което се нядявам),беше ми много отмаляло,болки от време ма време в яйчника,и една кратка но силна болка в кръста,чак вечерта ми просветна.Днес съм по добре,само малко ми се запушва носа.И от няколко дена като ходя по малка нужда ме наболява десния яйчник.Момичета какво мислите? :D
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #154 -: Декември 14, 2010, 14:38:55 pm »
Денисче , как ти се виждат нещата този месец ? :bighug:


Спрете Земята, искам за сляза
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #155 -: Декември 14, 2010, 18:10:56 pm »
presiana85  Според мен О. предстои.
Прави тестове за О.

ПП. Ако има повече от 1 фоликул, графиката не е достоверна, т.е не може да и се вярва. На тестовете за О. също........но все пак са някакъв ориентир :)
Здравей Денис,имам отново въпрос Според теб на 15 или на 16-тия ден ми е била овулацията?От онзи ден ми беше едно отмаляло,настинах ли и аз незнам,не можах да спя хубаво,4 пъти ходене до тоалетна по малка нужда,студено ми беше.Вчера ми бе6е едно замаяно цял ден,само съм лежала,имам малко хрема и ми се струва че или съм настинала или има нещо друго(за което се нядявам),беше ми много отмаляло,болки от време ма време в яйчника,и една кратка но силна болка в кръста,чак вечерта ми просветна.Днес съм по добре,само малко ми се запушва носа.И от няколко дена като ходя по малка нужда ме наболява десния яйчник.Момичета какво мислите?
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 18:12:56 pm от presiana85 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #156 -: Декември 14, 2010, 23:31:08 pm »
Zdraveite i ot men,nova sam i neshto ne mi e iasno kak moga da opredelia deniat mi na O,molia vi ako ne vi zatrudniava niakoi da mi obiasni.blagodaria predvaritelno
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #157 -: Декември 15, 2010, 07:39:24 am »
Здравейте,имам отново въпрос :oops:Според вас на коя дата ми е била овулацията?От онзи ден ми беше едно отмаляло,настинах ли и аз незнам,не можах да спя хубаво,4 пъти ходене до тоалетна по малка нужда,студено ми беше.Вчера ми бе6е едно замаяно цял ден,само съм лежала,имам малко хрема и ми се струва че или съм настинала или има нещо друго(за което се нядявам),беше ми много отмаляло,болки от време ма време в яйчника,и една кратка но силна болка в кръста,чак вечерта ми просветна.Днес съм по добре,само малко ми се запушва носа.И от няколко дена като ходя по малка нужда ме наболява десния яйчник.Момичета какво мислите? :D

Ако БТ продължи да се покачва и се задържи висока - О. може да е била на 15/16 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #158 -: Декември 15, 2010, 07:43:29 am »
Денисче , как ти се виждат нещата този месец ? :bighug:
О. може да е била на 14 ден от МЦ

Какво е това гадене и повръщане 1 седмица? Болна ли си ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката- 7 тема!
« Отговор #159 -: Декември 15, 2010, 07:46:11 am »
Zdraveite i ot men,nova sam i neshto ne mi e iasno kak moga da opredelia deniat mi na O,molia vi ako ne vi zatrudniava niakoi da mi obiasni.blagodaria predvaritelno
Моля те, пиши на кирилица

Графиката не се отваря - копирай адреса на графиката и го сложи в подписа си
Сложола си някакъв линк - но липсва име / с което си се регистрирала в ОвуКалендара/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум