0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #880 -: Февруари 19, 2011, 11:06:30 am »
Предлагам следващата тема да помолим Сиксенс да е пусне, може и да се появи някое момиченце!
Миркас, честито и тук!


*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #881 -: Февруари 19, 2011, 11:20:18 am »
Еха миркас, абе продължаваме с мъжете, напълнихме отбора, че и втори май ще сформираме  :D :D :D честито и от мен!
Янитка и мен много ме тресе напрежението, но страха ми е по-голям от любопитството и затова чинно си чакам датата за теста ...още малко.. в другите форуми чета че момичетата не пият кафе, без шоколад, пък на нас нищо не ни забраниха, и аз давай от всичко  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #882 -: Февруари 19, 2011, 11:53:30 am »
Охооо,още един юнак!!!! :o Нищо им няма на момчетата,даже още може!!!  :lol: Ама сега първо да излязат +++ тестовете,пък после ще му "баем" за пола!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #883 -: Февруари 19, 2011, 12:23:08 pm »
Честито ти мъж Миркас!!!Отбора става все по-голям , до края на годината можем да спретнем един футболен мач :D!!!
Янита не се тревожи за резултата от кръвния тест , все пак си го пуснала по-рано, аз моя го пуснах чак на 14 ден и то след като видях теста от урината , че е положителен, така че до понеделник нещата ще се променят и цифрата ще е по-голяма .Успех ти желая и вярвай , че ще стане!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #884 -: Февруари 19, 2011, 14:04:39 pm »
Миркассс,честито ти мъжленцееее шааа ля ля ляяяяяя  :P :P :P.
 
Предлагам следващата тема да помолим Сиксенс да е пусне, може и да се появи някое момиченце!
Миркас, честито и тук!
Тука ми намерисва на заговор против менеееееее  :lol:,хааххаах има още мноогооо мъже да се появяват докато стане време за сиксенчетоооооооооо хааххаха :)).
 Успех на всички,стискаме ви палчета с малкия Майкъл :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #885 -: Февруари 19, 2011, 14:09:06 pm »
Благодаря ви за честитките момичета и момчета!
Бамбо, точно така яжте и пийте това което ви се иска, и не се втелявайте да не ядете или не пиете определени неща (с изключение на твърдия алкохол разбира се). А за резултата не се съмняваме, че ще е  :bfp:
Чакаме утре докладване за положителните резултати от теб и Янитка!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #886 -: Февруари 19, 2011, 21:57:50 pm »
Mirkas,честито и от мен  :bori_004: :D.Да сте живи и здрави   :crossfingers: :ballons:

Аз пак проблеми с нета иначе рано рано щях да се похваля,че се справихме отлично с мъжо :needleani: :D и с цетротида :wink:.Ох и това мина :).Днес си купих и останалите 4 цетротида(за 69лв.от аптеката в майчин дом).Даже си купих и нощничка :lol:.Мъжо вика айде да отидем и да купим -нещо няма търпение май вече,че кой има я :wink:.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #887 -: Февруари 19, 2011, 22:50:53 pm »
Янита, на кой ден пусна кръвен тест?
Гледах по-надоло но не видях.

по принцип на 10-11 ден след ЕТ, кръвния тест се смята за достоверен. Винаги има и изключения.
Не искам да те отчайвам, но е нисък резултата:(


Пожелавам ви успех момичета и момчета.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #888 -: Февруари 20, 2011, 10:08:34 am »
Да, мила, резултата е отчайващо нисък. На 11-ти ден от ЕТ го правих. Аз вече се наревах, но ми истана зрънце надежда за утре, когато трябва да направя уренарния тест.
Хайде Бамбо чакам те с ++++++++++++++++
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #889 -: Февруари 20, 2011, 11:58:45 am »
Уви не, за съжаление новините при мен не са добри - шуър чек теста от тази сутрин е отрицателен, мисля във вторник да пусна и кръвен за да съм сигурна все пак. Главата ми отново е пълна с куп въпроси и отново сме на изходна позиция. Ще мислим за по-специални изследвания, ще говорим и с Александров да ни насочи какво да пускаме, защото досега не са ни искали имунологични и генетични изсл-я, въпреки че мъжо направи по мое настояване генетични в София и всичко беше в норма. Ако сте наясно дайте съвети. Янитка много се надявам при теб всичко да е ОК.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #890 -: Февруари 20, 2011, 12:33:30 pm »
Да, мила, резултата е отчайващо нисък. На 11-ти ден от ЕТ го правих. Аз вече се наревах, но ми истана зрънце надежда за утре, когато трябва да направя уренарния тест.
Хайде Бамбо чакам те с ++++++++++++++++

Не я губи тази надежда. Не само за процедурите а изобщо.

Макар да не ми остава време да пиша в темата, ви наглеждам редовно и много се надявам да сбъднете съкровената си мечта.

Уви не, за съжаление новините при мен не са добри - шуър чек теста от тази сутрин е отрицателен, мисля във вторник да пусна и кръвен за да съм сигурна все пак. Главата ми отново е пълна с куп въпроси и отново сме на изходна позиция. Ще мислим за по-специални изследвания, ще говорим и с Александров да ни насочи какво да пускаме, защото досега не са ни искали имунологични и генетични изсл-я, въпреки че мъжо направи по мое настояване генетични в София и всичко беше в норма. Ако сте наясно дайте съвети. Янитка много се надявам при теб всичко да е ОК.


Бамбо, съжалявам:(
Кой опит ви е този?
Д-р Александров, "не вярва" на имунологичните и генетични изследвания. Не би ви спрял да ги направите но и не би ви ги препоръчал ако няма причина за такива според него.
Обсъдете нещата и дано намерите по-скоро верния път.
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 13:15:41 pm от Lisko »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #891 -: Февруари 20, 2011, 12:39:53 pm »
2 ри опит инвитро/икси и 3 инсеминации преди това при Александров, 1 инсе при Стаменов, София, неизяснен засега стерилитет.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #892 -: Февруари 20, 2011, 13:07:50 pm »
Бамбоо...... :(
много съжелявам мила.......

много вярвах в този път, дано скоро да се намери някво решение на проблема....може би лапароскопия ще даде резултат и от там да излезе някакъв отговор за неуспеха...

защото не са малко опити, явно има нещо което пречи......

прегръщам те силно и продължавам да вярвам, че един ден ти ще бъдеш една прекрасна мама....а ти ще бъдеш, вярвай и не се отказвай, колко и да ти е трудно :wink:

Янита....при теб има още един ден с малка надежда :crossfingers:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #893 -: Февруари 20, 2011, 17:04:07 pm »
bamboo, много съжалявам...
Относно допълнителните изследвания - генетични можеш да си направиш за тромбофилия, бият си фраксипарин момичетата, ако е положителен резултата. Аз познавам няколко такива пациентки на д-р Александров, едната има близначета от трети опит. Другите генетични са цитогенетичните за броя хромозоми, там за съжаление, ако има нещо, лек няма. Имунологични и да направиш, д-ра няма да ти ги отрази. Аз имам един аборт през 2009 г., първа бременност след година и половина опити, след него се замъкнах до Плевен и ги направих имунологични + генетични, огромна терапия имах изписана, само дето като е сравних с тази на други момичета, се оказа, че дори правописните грешки бяха еднакви. Сега нищо не приложих от нея, дори аспирин протект отказах да пия, да чукам на дърво, бебетата се развиват в норми. Друго, за което може да попиташ доктора са хормоните на щитовидната жлеза и изследването за инсулинова резистентност. Аз правих и изследване за листерия, токсиплазмоза, цитомегаловирус, но те не могат да бъдат причина за незабременяване, а за евентуален аборт. От моите хиляди изследвания в крайна сметка нищо не излезе, така че причината за аборта явно е била най-често срещаната хромозомна грешка, което за съжаление се случва често.
Пиши, след като говориш с д-р Александров, може и да е измислил вече план за вас :wink:. Надявам се да се върнеш окрилена след разговора с него, поне аз така се чувствах.



Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #894 -: Февруари 21, 2011, 11:16:30 am »
Бамбо... съжалявам, гуш... От тук нататък д-р Александров предполагам , че ще ти предложи лапаро, щом сте с неизяснен стерилитет. Той знае верния път, ще видиш... знам , че сега е трудно, но когато стигнеш до успеха всичко се забравя. Всичко е само въпрос на време, вярвай и смело напред, мила!!!

Янитка, дано все пак  :crossfingers:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #895 -: Февруари 21, 2011, 13:41:14 pm »
Здравейте, мили мои! Много ви благодаря за стиснатите палци, но за съжаление и аз приключих.  :( Сега ще си починем месец-два, ще се оттърсим от лошите мисли и отново на фронта - няма отказване!
Бамбо  :bighug:
Мих, миличка, как си ти? Желая ти всичкия късмет на света!
И на всички вас!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #896 -: Февруари 21, 2011, 13:52:16 pm »
Янита, следващия път ЩЕ е успешен! Вярвай в това!
Почини си сега, поразсей се, поработи да събереш парички и когато си готова - старт!!!!!
Направи си консултация с д-р Александров и виж какво ще решите!
Винаги има начин за справяне с проблема  :wink: Трябва да си упорита! 
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #897 -: Февруари 21, 2011, 14:16:37 pm »
Ееееех ,момичета,наистина лоши новини! Много съжалявам,а така се надявах да има радост и да ни се "махате от главите"!!!В такива моменти,никакви думи не вършат работа! Повечето сме наясно как се чуствате и какво преживявате! Само да ви кажа ,че не сте единствените и макар всяка  мъка да е индивидуална,то всички сме заедно в нея и ще си помагаме и за напред! Битката може и да е загубена,но не и войната!! Мога само да ви посъветвам да се наплачате хубаво,не е срамно ,а и много помага,след което вдигате глави,прегръщате половинките си,правите по една хубава почивка от няколко месеца-развличате се,смеете се с приятели,ако може пътувайте за да се разсейвате и след всичко това идвате отново с пълни сили на диванчето!! И в никакъв случай,ама в никакъв случай не влизайте във "филми"!!! Това е най -вредното! Говорете с Док,той предполагам има какво да ви посъветва,но не влизайте пожелание ,сами, в различни сценарии! Това е много тъпо , а и никога не помага! Мисля че и примерите по-горе го подкрепят! Горе главите!! Земята все още се върти,а и живота е пред нас,де!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #898 -: Февруари 21, 2011, 14:20:35 pm »
Янита, Бамбу  :bighug: С вас съм и ще продължавам да ви стискам палци следващият път:)
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 16:05:35 pm от choveche »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #899 -: Февруари 21, 2011, 15:39:47 pm »
Янитка, Бамбо, много, ама наистина много съжалявам за вас момичета :(
Зная какво е след толкова много възложени надежди да видиш отрицателния резултат, но горе главите! Борбата трябва да продължи, няма отказване! Не губете надежда и вярвайте, че следващият опит ще е вашият!  :bighug: ви!