0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #680 -: Януари 26, 2011, 17:19:17 pm »
Хубаво би било да се видим там, аз ще ходя в петък към 13ч. на обяд, това ще ми е 6 ден и според протокола ще включим и цетротид. И аз съм със същите дози гонал. Ама много ми хареса това -  яж, пий, ракийка, биричка, ехаааа  :lol: :lol: :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #681 -: Януари 26, 2011, 18:02:17 pm »
bamboo, янита, дет' се вика - яжте, пийте и си носете новите дрехи:) щастливи "кокошчици" хубави яйчица снасят:))))))  :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #682 -: Януари 26, 2011, 19:29:41 pm »
щастливи "кокошчици" хубави яйчица снасят:))))))  :bighug:
Абеее,Човечеее, уникална си, отде ти дойде на акъла :lol:
Ама много е вярно да ви кажа(според мен де).
При първия ми опит си пиех биричка, ядях каквото си искам, пиех си кафенце, абееее, живот си живеех. И резултата беше +.
При втория ми опит си викам - ааа, никаква бира, повече протеини, по-малко кафе - чудех се какво да ям. Резултат -.
Най-вероятно не са това решаващите фактори, но само споделям как беше при мен.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #683 -: Януари 27, 2011, 02:47:43 am »
Не съм от активно пишещите, но ви чета редовно.  :D Успех на стартиралите!  Относно това какво да ядете и пиете - изобщо не го мислете. Живейте си живота както казва нашия любим Доктор.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #684 -: Януари 27, 2011, 13:03:45 pm »
Точно така Дороти!!! Адене,пьиене тез три неща :D/новите дрехи  са третото/ Както каза Човечето ,важно е кокошките да са доволин!!! Хи хи хи ,ее ама нищо не мислите за петльовците,бе!? :( На тях протеини не им ли трябват,а??? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #685 -: Януари 27, 2011, 13:45:49 pm »
На петльовците по една прохосмукачка и по един парцал, та да пазят кокошчиците  :laundry:
Ох да сте ни живи и здрави да ни помагате и да ни търпите лудите настроения, че без вас сме за никъде  :bighug: Имала съм моменти в който съм била на 90% сигурна че единствения човек който може да ме изтърпи е мъжът ми  :lol:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #686 -: Януари 28, 2011, 14:57:48 pm »
Здравейте от мен, днес 6 ден бях на преглед, обаче новините не са много добри - има няма 8-10 фоликулчета, док беше малко разочарован, гледа ми и предишния протокол, тогава нещата бяха по-добри. А целта беше да направя повече фоликули за да има по-голям шанс за оцеляване до 5 ден. Опитвам се да мисля позитивно, но е много трудно при това положение, дано поне излязат качествени, макар че за нищо няма гаранция  :balk_133:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #687 -: Януари 28, 2011, 15:13:36 pm »
Бамбо, ако това ще те успокои - и при мен извадиха около 7-8 яйцеклетки, от които не помня - май 5 се оплодиха! На 5ти ден - трансфер на един ембрион и в момента "борбеното" ембрионче спинка сладко в кошарата  :wink:
Количеството не е гаранция за качество! Спокойно - ще имате избор! Пък и ти е още 6-ти ден от стимулация - вероятно ще се появят още фоликулчета!

ИИИИИИ - я по-бодро, чеееееее  :wink: Малките бебенца искат усмихната мамаааа  :lol:

Успешни процедури пожелавам на всички ви!
И не забравяйте - положителното настроение е половин положителен резултат! Другата половина е в ръцете на нашия Доктор и в късмета ви!
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #688 -: Януари 28, 2011, 15:39:44 pm »
Бамбо,не знам кой е по добрия вариант за ембриомите,то и ако са много пьк си застрашена от хиперстимулация.Аз на 6-я ден като ме видя доктора и се хвана за главата,имах над 20-25,и вика трябва веднага да намалим гонала,че си пред хиперстимулация,и аз като се изплаших,както ти сега.Така че споко,бройката не е най-важна и ти най добре го знаеш.Аз в крайна сметка ми вьрнаха два,от които и двата се хванаха,и замразихме още 5-6,и само дето толкова се притеснявах с тази хиперстимулация,ще видиш,че този пьт всичко ще е наред osi_9
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #689 -: Януари 28, 2011, 15:48:14 pm »
Бамбууу, тя Барбарона мн хубаво ти го е казала - Количеството не е гаранция за качество! И наистина е така. Недей да униваш, а и според мен хич не са малко. 10 си е една оптимална бройка, да не говорим че на повечето момичета май като им видят 10 и после се оказват 12 примерно. Само спокойствие и силна храна  :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #690 -: Януари 28, 2011, 15:50:37 pm »
Бамбоо, аз си спомням моята стимулация и как все малко фоликукчета ми се виждаха...в сравнение с другите девойки, и все мислих че няма да имам добър урожай.........ама най накрая от де излязоха 16 яйцеклетки и аз не разбрах 8O
така че мисли позитивно, ограничи всичко сладко.....защото вчера четох дневника на една мама, пише че сладко(захар) по време на стимулация влияе лошо на качество на яйцеклетката....
мисли позитивно, той нашия док понякога преувеличава малко.... :wink:
а и важно качеството на яйцеклетката, така че всичко ще бъде наред :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #691 -: Януари 28, 2011, 16:03:34 pm »
А по отношение на яденето, пиенето на някои неща: Всичко си ядях и всичко си пиех!
Включително и кафе и сладко, а особено шоколаааааааад - без него не лягах  :wink:
Единствено алкохол не съм пила, но то е, защото по принцип не пия, така че... Но познавам мацки, които не се лишаваха и от биричка, и от винцееееее  :lol: И децата им вече вървят  :lol:
Всичко в умерени количества може!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #692 -: Януари 28, 2011, 16:04:33 pm »
Ооххх ,като го знам нашия Док какви физиономии прави,а пък как се обяснява .... направо си представям какво си си помислила след неговата "констатация"!!! :D Ама той си е такъв и ние си го харесваме така! Никога бройката не определя качеството!! Никога! Избий си го от главата! Нито пък по-голямата бройка да води до трансфер на 5ти ден,който пък да е по-успешния вариант от Т на 3ти ден!! Няма такива зависимости и ако някой ги е открил,то предлагам да му дадем Нобелова награда и да го направят почетен академик!! Недейте така да разсъждавате,защото по този начин можете много,ама много "яко да панирате" други момичета!!! Всичко ще е ОК,Бамбуу! Радвай се сега на хубавата бройка и най важното на безпроблемната пункция! Не ти остана много,а после се почва едно гадно чаканеее.... :?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #693 -: Януари 28, 2011, 16:15:09 pm »
Бамбо не се притеснявай важно е качеството, а и 8-10 бройки не са въобще малко . При първия ми опит извадихме 13 , всички се оплодиха , върнахме 2 прекрасни по думите на док. и 7 замразихме. При втория опит имах 10 , 9 се оплодиха , 2 върнахме и имах 5-6 за замразяване. При сегашния ми опит се очертават около 10, колко ще извадят ще разбера утре, но аз съм спокойна това  според мен е оптималния вариант. Няма смисъл от много фоликули , рискуваш хиперсримулация и т.н. Успех ти пожелавам :)

п.с. всичките ми трансфери досега са били на пети ден
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 16:17:15 pm от Angelina »
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #694 -: Януари 28, 2011, 16:38:48 pm »
Не ти остана много,а после се почва едно гадно чаканеее.... :?

Ей, Рачо, не е гадно чакането КАТО знаеш, че бебето/бебетата в теб вече растат!

Но това е част от положителната нагласа  :wink:  :lol:

Хайде, очаква се бум на положителни тестчета, момичета и момче  :lol:
Около Свети Валентин да има много подаръци за влюбените  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #695 -: Януари 28, 2011, 17:22:36 pm »
Ей, Бамбо, от личен опит знам, че когато всичко върви отлично нещата са под съмнение. Това леко притеснение ти е против уроки, а яйчицата ще ти стигнат, спокойно!!! Разпускай и с усмивка напред :D  :crossfingers:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #696 -: Януари 28, 2011, 18:42:40 pm »
аз точно си спомням как д-ра ма гледа и не беше много доволен от броя на фоликулите, смисъл нито ми казваше че добре....нито че зле и аз тогава сама се успокоих, нали гоня качество....а не количество :wink:
а пак то излезе после хем количество, хем качество......те калпазани някой път се крият из яйчниците и не се виждат, а после хоп...има ги :D
щом на 5 ден 2 сложихме и 4 замразихме.... :wink:
а и много не ти трябва, че после почват други притеснения от хиперстимулация :?

всичко ще бъде наред, ще видиш :wink:...само вярвай в себе си и яйчицата си :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #697 -: Януари 28, 2011, 18:51:50 pm »
Бамбо, бройката си ти е супер, изобщо не се притеснявай.
Аз при първия опит имах и в двата яйчника по около 4 фоликула, накрая излязоха 10 яйцеклетки. Оплодиха се всичките ,до пети ден имах останали две, и едното се захвана.
При втория опит обаче единия яйчник не реагира на стимулацията-имаше само 1-2 фоликула, и доктора при всеки преглед ми викаше-абе, тоя левия яйчник що така е заспал ?.При което се вкарвах в какви ли не филми за бройки и т.н.Но накрая пак имаше 10 яйцеклетки.
Мисли позитивно, недей да гониш бройка, тя не е гаранция за качество.
Всички стискаме палци.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #698 -: Януари 28, 2011, 19:02:14 pm »
Бамбо и аз да кажа как беше при  мен.На мен ми извадиха 20 , към 8 се оплодиха и на 3 ден док каза че има 2 хубави, другите не ставали и така върна ми ги на 3 ден 2бр. резултата в лентичката.Така че спокойно,Господ си знае работата.Стискам палци.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #699 -: Януари 28, 2011, 21:19:32 pm »
 :bighug: много ви благодаря за хубавите думи и подкрепата!